Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Čím jste nahradili alkohol?
#3239
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 1 měsíc  
Jaký ale, jen se na něj pěkně naštvi, přímo naser, ponižuje Tě, ničí, hnusný chlast, dost!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3240
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 1 měsíc  
momentálně mě ničí depky... shcýzy.. všechno kolem toho podělanýho života..
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3241
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 1 měsíc  
Ivuš a Movy,moc dobře vím jak se cítíte a psát vám že to přejde je asi frázování,ale jak jinak věřit že bude fakt líp a to s chlastem a jinýma náhražkama nedocílíte.To je bludnej kruh.Ivuš nevím jak dlouho abstinuješ,ale mě trvalo rok než jsem jakž takž depky odvrátila.Vracej se,ale už s nima umím pracovat,taky se naučíš.Ted momentálně to vypadá jako bezvýchodná situace,ale tak mladý člověk toho má tolik krásnýho před sebou ale s chlastem neeee,chvilku dobrý ale pohltí Vás at chcete nebo ne.Do ničeho se nenut a jestli se Ti nechce nic dělat nad ničím přemýšlet,tak si lehni,spi nebo odpočívej.Vždyt ta dušička potřebuje taky voraz.Hlavně odolat a nechodit pít.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3243
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 1 měsíc  
Jak dlouho nepiju..? Nepila jsem od 1. prosince.. jenže pak se něco podělalo.. Byla to jedna hodně vyschýzovaná situace.. (Jednoho kamaráda údajně vyhodili ze školy, odešel z domu a nechal prý papír s tím, že si něco udělá.. Což se nakonec vysvětlilo, že je pitomost. -> rodiče ho z domu vyhodili, ve škole měl problém s jedním předmětem a nenechal žádnej papír o tom, že si chce něco udělat.. A když jsme se večer potkali, tak já jsem se nějak potřebovala nějak uklidnit a prostě jsem si dala několik loků vodky..) Takže doopravdy od posledního napití to je teď přesně měsíc... Jestli ty depky budou rok, tak to fakt nedám..
Jinak já poříd spím.. a naši mi nadávají za to, že jenom spím.. ale pro mě to je jediná možnost, jak se od všeho dostat.. všechno zaspat...
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3252
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 1 měsíc  
Achjo.. další debilní den.. kvůli nemoci se už 3. den válím doma v posteli a je to fakt na nic. Pořád do mě rýpe sestra a fakt mě to už hodně vydeptává. Pořád se hádáme.. Nenávidím ty hádky.. Vždycky do mě začne šít, naprosto si to užívá.. Chci už někam vypadnout.. vysmažit se.. Mít se fajn..
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3256
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 1 měsíc  
Nenamlouvej si nesmysly, omluvy, už Ti otrnulo, chystáš se znovu na tah???Ivano, vzpamatuj se!!!!!!!Hádají se všichni sourozenci.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3257
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 1 měsíc  
Bohužel (bohudík?) se nikam nechystám.. My se ale hádáme pořád. Se ségrou, s našima.. Já bych třeba stála o to, abych jim mohla všechno říct, požádat je o pomoc.. Ale nemůžu. Nevím jestli fakt neví, že jsem v naprostým hajzlu nebo to prostě nechcou vědět.. Mrzí mě to.. Hodně..
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter