Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: strizlivuma ocima
#2620
strizlivuma ocima Před 13 rok, 4 měsíce  
ja jsem se dnes rozhodla prestat pit, dnes je den D a zacinam na svet se divat strizlivyma ocima, jsem sama ze sebe a sveho piti unavena a znechucena, poprosila bych o podporu a pokud se nekdo prida k akci strizlive vanoce budu rada, tak jak pise honza nechlastame, petra
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2763
Re: strizlivuma ocima Před 13 rok, 3 měsíce  
tak akce strizlive vanoce i silvestr za nami a ja jsem v poradku, nepiju a kazdy den si tady procitam a mym heslem je prave dnes se nenapiju, vim ze je to malo dni ale neco v me hlave je jinak, prestala jsem si rikat ze jiz nikdy atd, ale proste ziju den ze dne a alkohol je okolo i vedle a nejak mi to nevadi, tak pokud se chce nekdo pridat,muzem se podporovat, pekny rok 2011 sobe i Vam vsem, petra
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2770
Re: strizlivuma ocima Před 13 rok, 3 měsíce  
Peťo, ze začátku abstinence je každý den malý zázrak, těší Tě to,nás jistě taky.Vidíš svět úplně jinak.Nacházíš ten klid, důstojnost, nestydíš se za sebe, netrápíš se kvůli chlastu......nezkaž si to!Jsi dobrá.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2771
Re: strizlivuma ocima Před 13 rok, 3 měsíce  
dekuji za podporu libo, vcera jsem narazila i na tvuj pribeh a je to velika sila co vsechno clovek prezije, jake nasbira zkusenosti, uf, ja jsem vdecna za tohle forum a pribehy, neb ctu o tech koncich a verim ze nemusim az na dno, a vazne tolikrat jsem si rikala, ze uz nebudu pit a vzdy se nejaka vymluva nasla a ted mam nejaky respekt nebo pokoru nebo co, ze proste mejdan skoncil a uz jsem vypila co jsem mela a ted je cas zit a divat se strizlivyma ocima. a hlavne vim, ze kdyby to na me prislo hned volam, jdu na AA nebo pisu, tak peknou nedeli, mazem s deckama ven, je krasne, petra
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2921
Re: strizlivuma ocima Před 13 rok, 2 měsíce  
tak jsem zase upadla a porusila abstinenci, zacalo to nenapadne, na navsteve u pratel, dala jsem si s nima sklenku vina, ani nevim proc, a dalsi den doma uz dve sklenicky a vcera uz jsem si nutne vecer musela otevrit a vypit lahev, ach jo, to vnitrni nutkani je hrozive, ztrata pozornosti a falesny pocit ze to preci mam pd kontrolou, nemam a zacinam zas znova, nastvana na sebe a blbe mi je, no dobre mi tak, tak zase od zacatku, ach jo
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2922
Re: strizlivuma ocima Před 13 rok, 2 měsíce  
Držím palce petro, nepiju 2 mesice a koketuju s myslenkou dat si sklenicku vina, ....takze "diky " Tvoji zkusenosti radsi NE !!!!!
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2923
Re: strizlivuma ocima Před 13 rok, 2 měsíce  
ne ne ne nedavaej si ten mozek alkoholicky se hned chytne, nestoji to za to, ani jsem si to neuzila, jen jsem to vino pila a pila, jako automat, uplne zbytecna zkusenost,jako bych to neznala, tak se muzem podporovat, ja jsem celou dobu ani nemela chut, vzdycky kdyz se neco slavilo jsem si dala caj nebo vineu a v pohode, az ted ani nevim proc, to je na tom nejhorsi,
ze jsem prestala byt pozorna a sup uz je..
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2924
Re: strizlivuma ocima Před 13 rok, 2 měsíce  
Ja jsem na tom podobne, pri oslavach, v restauraci a tak ani nemam na alkohol nijak zvlast chut, ted co abstinuju. Mame alkohol doma, nijak mi to neprijde, ani na alkohol nemyslim, ani se mi o nem nezda. Spis tak podvedome vecer me to napadne, dat si sklenicku vina...to byl muj cas, kdy jsem pila a jenom vyhradne to vino.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2925
Re: strizlivuma ocima Před 13 rok, 2 měsíce  
no ja jsem taky vecer a vino ale uz se mi prestalo libit jak to mam automaticky a taky jsem nemela tu zaklopku a rano mi byvalo dost zle a pak jsem nasla tenhle web a jak jsem si to cetla tak mi doslo ze mam ten alkoholicky gen a nerada bych tedy skoncila
blbe, a ono to jde i bez toho alkoholu, neni to zadna katastrofa, i kdyz vecer kdyz je clovek unaveny po celem dni,
hm ale proste musim prijmout, ze to neni pro mne a ze vecirek skoncil, ty proc nepijes?
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2926
Re: strizlivuma ocima Před 13 rok, 2 měsíce  
Protože jsem zjistila, že se už na to začínám každý večer těšit, na to, až si otevřu láhev vychlazeného bílého vína a budu popíjet.. měla jsem to jako rituál. přišlo uvolnění, přitom nemám žádné stresy, dobré zaměstnání, celkem slušnou finanční situaci. Ráno mě pak bolívala hlava a měla jsem výčitky svědomí, že něco není v pořádku.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter