Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: abstak
#26547
abstak Před 9 rok, 1 měsíc  
Pěkný den přeji. Dneska druhý den se snažím abstinovat. Můžete mi někdo poradit co s abstinencnimy příznaky ja jako je třes,pocení,nespavost?děkuji a jak dlouho to trvá?
vladka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26548
Re: abstak Před 9 rok, 1 měsíc  
Zdravím, tak všeobecné rady:
Čaje, voda, klid, polehávání, nebo malá procházka. Záleží kolik si pila a jak dlouho, jakou máš fyzičku, jestli bereš nějaké léky a tak....
Je to individuální. U některých těžkých stavů hrozí delírko, ale to je už extrémnější holdování alkoholu.
Vydrž!
S jídlem pomalu raději polívka na spravení. Nějaké vitamíny a protrpět cca 3, nebo 4 dny, to je zase individuální ta doba. Někomu pomůže i práce na zahrádce, malá procházka začínajícím jarem.
Přeji vydržet a pak nepít.
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26549
Re: abstak Před 9 rok, 1 měsíc  
Třes, pocení , nespavost.
Třes, pocení já měla cca necelý týden. Spánek ten kvalitní jsem opravdu měla až po měsíci.
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26550
Re: abstak Před 9 rok, 1 měsíc  
Po fyzické stránce jsem normálně v pořádku.polévku jsem si dala asi před hodinou,ale v puse mam pořád kkovovou chuť.A příšerne se mi motá hlava a divné vidím. Můžu si za to sama.Vody jsem vylila od včera cca 5 litrů,ale z té uz me taky je na zvracení. Pila jsem 4dny víno, cca 1,5 litru.Už jsem se objednala na léčení, ale ty stavy jsou příšerné. Jsem teď u rodičů a opravdu děkuju za to ze je mam.
vladka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26551
Re: abstak Před 9 rok, 1 měsíc  
vladka napsal:
[quote]Po fyzické stránce jsem normálně v pořádku.polévku jsem si dala asi před hodinou,ale v puse mam pořád kkovovou chuť.A příšerne se mi motá hlava a divné vidím. Můžu si za to sama.Vody jsem vylila od včera cca 5 litrů,ale z té uz me taky je na zvracení. Pila jsem 4dny víno, cca 1,5 litru.Už jsem se objednala na léčení, ale ty stavy jsou příšerné. Jsem teď u rodičů a opravdu děkuju za to ze je

S vodou taky s mírou, ne po litrech.
Jestli Ti je na zvracení , jdi na na to. Nevím, kovovou chut v puse, mrkni do googlu, co to může být.
Hlava po chlastu bolí. Co se týče vidění, já v draku viděla i dvojmo a v asbtáku pak tak nějak rozmazaně, tak to nevím.
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26552
Re: abstak Před 9 rok, 1 měsíc  
Vladka skus magnezium a vitamin B. S vodou pomaly, nie narazovo vela do seba. Mne osobne dost aj pomahala coca cola-ale len tak pomalicky si ju popijat. A hlavne sa prilis nenamahaj, telo sa musi zregenerovat. Pokial by sa ti dalo spat, tak to e najlepsia terapia.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26553
Re: abstak Před 9 rok, 1 měsíc  
Kovová chuť -klasika při mém absťáku. Chce to vydržet -mně pomohlo magnézium, vody magnesie, tak dvě denně. Pořádná strava, Odpočinek. přijetí toho, že je to součástí uzdravování. Měl by to ale vědět doktor. Bylo by dobré k němu zajít.
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter