Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...11
Dolů
Téma: zacatek
#26839
zacatek Před 9 rok  
Dnes jsem byla v poradne. Protoze jsem alkoholik. Strasne me vydesily uplne neutralne polozene otazky, zda piju od rana nebo zda jsem se v opilosti pomocila. Na jednu stranu me potesilo, ze tohle vazne neznam, ale i vydesilo, co me urcite potka, kdyz to nestopnu ted. Domluvily jsme se s doktorkou na Antabusu. Od pristiho patku. Do te doby mam zaridit potrebna vysetreni. A ja si rikam, ze to je porad lepsi, nez na obe otazky za nejaky cas odpovedet "ANO".
Zuza

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26840
Re: zacatek Před 9 rok  
To je hezký bejt takhle zodpovědnej. To já se ožralej nejen pochcal, ale i mnohokrát poblil a nebo v náměsíčnosti shodil nábytek, televizor... Nebo se uplně nečekaně probudil jinde než kde jsem šel spát. Pít hned od rána zásadně preferuju, hlavně udržovat hladinku.
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26841
Re: zacatek Před 9 rok  
To je hezky. Ale proto jsem sem nepsala. Alkohol mi zacal rozkladat zivot, manzelstvi, rodinu. Moudra typu "po lahvi vina to nebude tak strasny" nechci cist....protoze je mam vyzkouseny. Ale do zacatku dobra rada...tudy fakt jit nechci.
Zuza

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26842
Re: zacatek Před 9 rok  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26845
Re: zacatek Před 9 rok  
Mne je jasny, ze kdybych se dostala sem...nemam rodinu. Manzel mi vlastne rekl, ze tohle je jen muj problem. A mezi nami to vytvorilo zed. Ja se o vse ted snazim kvuli sobe a detem. Sice jsem ho v duchu obvinovala, proc me hodi pres palubu, kdyz je problem..ale snazim se to chapat. On ma alkohol jako pritele a vladne mu. Ja to tak nemam, proto nikdy tu bezmoc nepochopi. Ale ja uz nemuzu cekat, ze bude nekdo se mnou. Musim to udelat sama. A ze vsech myslenek tady se mi nejvic libi..nepuju dnes. A snad i zitra bude vlastne dnes. Je to peklo. A kdo to nezazil, nepochopi. Proto sem pisu. Protoze to je boj o kazdej dalsi den.
Zuza

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26846
Re: zacatek Před 9 rok  
A dekuju. Vim, ze to ma smysl, ale je hezky to cist. Proste ze nekdo vi.
Zuza

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26849
Re: zacatek Před 9 rok  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26901
Re: zacatek Před 9 rok  
Zuzko uz jsem to tu někde psala.já u přítele taky podporu neměla žádnou a tolik jsem ji potřebovala.on s alkoholem problém neměl,i když chlastal jak duha.ale nemel problem prestat.jak píšeš,on vládl jemu.ale když došlo na nejhorší a skončila jsem na detoxu,ani jsem to uz necekala,podpořil mě nejvíc jak to šlo.přivezl mi tam věci,tunu sladkého,fotky s psaním jak mě má rád a drží palce.postaral se za ten týden o všechno a nebýt jeho,vůbec by mě domů nepustili a byla by mi soudně nařízena léčba.takže myslím že kdyby bylo nejhůř,tvému muži to nakonec dojde také.dokonce se i obnovuje jeho důvěra,i když nepiju teprve tri tydny.ale vidí velkou snahu,jak to zvládám a jsme oba víc šťastní.držím palce)))
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26905
Re: zacatek Před 9 rok  
Zuzko uz jsem to tu někde psala.já u přítele taky podporu neměla žádnou a tolik jsem ji potřebovala.on s alkoholem problém neměl,i když chlastal jak duha.ale nemel problem prestat.jak píšeš,on vládl jemu.ale když došlo na nejhorší a skončila jsem na detoxu,ani jsem to uz necekala,podpořil mě nejvíc jak to šlo.přivezl mi tam věci,tunu sladkého,fotky s psaním jak mě má rád a drží palce.postaral se za ten týden o všechno a nebýt jeho,vůbec by mě domů nepustili a byla by mi soudně nařízena léčba.takže myslím že kdyby bylo nejhůř,tvému muži to nakonec dojde také.dokonce se i obnovuje jeho důvěra,i když nepiju teprve tri tydny.ale vidí velkou snahu,jak to zvládám a jsme oba víc šťastní.držím palce)))
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26909
Re: zacatek Před 9 rok  
A jane která je asi doma utiskovaná a vylívá si vztek tady....a nechápe že tohle jí moc nepomůže.chtělo by to vyhledat odbornou pomoc
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...11
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter