Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...9101112131415...75
Dolů
Téma: Končím s alkoholem
*
#30665
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
Alas odhaľuje konšpirácie:Myslela jsem si...
...Sakra, jsem se nějak rozjela ... asi to spíš patřilo do škatulky...


"Každý sme svoj; len *ja som Ja!*... "
(...hrdo a (s)pokojne abstinujúci korheľ.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30670
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
Ja, to jste to vzal zase trochu vzhůru nohama. Právě že odhalování konspirací je pole, které plně přenechávám k dispozici těm, které to baví.
alas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30671
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
Tasmáne, co je to "korheľ"? Já si myslel, že slovensky rozumím celkem obstojně, ale na tohle jsem krátkej
Bohouš
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30672
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
Ja......neumí šésky......
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30673
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
Bohouš napsal:
PetrCh, Lojzička, Jane, Anka.... všichni jsou to ožralové jako my a je jen na nás, jak se s tím popereme...

Jane tě zabije woe, ona není ožrala, ona má jen to privilegium všechny popichovat a titulovat ožralky, moji milí alkoholici

alas ale rozpitvalas to tady jen ty!

sranda musí prostě být
sampája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30674
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
S ničím se Bohousi neper.To je jasný chlastame všichni. Jen s tím rozdílem, že někdo jednou za měsíc a jiný pořád. To je stejný jako, že někdo je blbej víc a jinej min.
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30678
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
Ed napsal:
Ja......neumí šésky......

"Áni... Éd-ofsky... viď ?"... (nebo po ed-ovsku? )
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30680
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
Bohouš se táže:...co je to "korheľ"?

Bohuš/Bohouš-i/u,(...moravsky)

*Korheľ *
~ je humanoidný cicavec/savec a nasávač veľmi podobný
*Homo alcoholicus (etylicus) abusus notoricus*.

Má mnoho synonymických názvov a pomenovaní, ktoré bývajú vystupňované podľa krajov výskytu ale aj dľa lexiky/jazykovej mohutnosti a zdatnosti ohovárača/komisára.

*Komisár = člen ohováračskej/pomlouvačské komisie drbatelů/klebetníkov.
*kleveta/drb = klebeta


(Totéž, co: *spitina, ožrala, piják, notorik, závislák, násoska*, atd.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30855
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
alas,
od diagnostikování AS si slibuji nasměrování v běžném životě a také si pravděpodobně budu dle těchto kriterií hledat partnerku.
Většina lidí s kterými se stýkám mi je totiž naprosto volná, nebavím se s nimi vůbec o ničem.
Dá se říct, že taková ta mezi lidmi běžná nezávazná komunikace o ničem mi je naprosto cizý a často mi vadí (kecy o tom kdo s kým, kmu co se stalo - prostě drby obecně). Občasně se bavím jen s několika známými a rodinou. většinu věcí co říkám, tak myslím jako fakt (někdy to záměrně obrátím, může to vypadat i jako vtip, vtipy které říkám, tak z časti nebo jistého úhlu pohledu myslím také vážně).
Našel bych asi argumentů a pseudoargumentů, víc proč se chci nechat otestovat na AS (ujistit se).
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30918
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
Dobrý večer,
hlásím se opět po nějaké době... samozřejmě, že jsem svoje odhodlání nedodržela a jela v tom ještě další 2 týdny a na AA jsem taky nebyla... narozeniny... pulečka s rodinou, pulečka s kamarády a v práci.. a pak se doma dopít a to přesto, že jsem měla neuvěřitelnou hrůzu z cirhózy a smrti prostě jsem to jako mnohokrát předtím odkládala
Nechtěla jsem psát dříve, když nebudu mít pořádně co... a i když vím, že to ještě nic pořádně neznamená... jsem už 2 dny čistá! ... V neděli jsem si řekla dost... "vysušila" domácnost a protože při jednom chci sundat i to své alkoholické panděro a kila navíc, začala jsem si zdravě vařit, krabičkovat jídlo na druhý den a kupodivu v tom jsem našla po práci svou zálibu a je to pro mě důležitější než myslet na dvě decky vína
A i když mám ještě co pilovat, také jsem si uvědomila, že si více povídám a věnuju se prckovi.
Čajíčkuju bylinné čaje (heřmánek, meduňka, lípa, kopřiva, máta aj.), piju magnesium a beru ostropestřec a vit.B ...
K lékaři na vyšetření kam jsem to dopracovala se zatím neodvažuji - stydím se...
a co vy?
ppetrolejka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...9101112131415...75
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter