Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...62636465666768...75
Dolů
Téma: Končím s alkoholem
*
#49154
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 11 měsíce  
Nespoznaný, píšeš:
Ja, "potrebuješ odbornú pomoc." :-p
N., 
"si psychiater, psycho-pacient alebo trpíš aj inými formami fatalistickej prekognície alebo živej jasnozrivosti? 
Svojim bludom dokonca aj veríš, pretože NE-piješ?"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49157
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 11 měsíce  
Nespoznany, tu myšlenku jsem pochopila hned. Tak jsem také asi ET. Něco na tom pravdy je.

No zvládla jsem už i výpomoc na pivni zahrádce a normálně sleduji, jak ti, se kterými jsem vloni popíjela, piji letos mnohem víc a častěji. A to jsem si myslela, že jedeme na max.
Někdy se bavím, ale z některých případů je mi dost úzko
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49179
koncim s alkoholom Před 5 rok, 10 měsíce  
Ahoj, som tu nova, nepijem dva tyzdne, vcera som zvladla aj svadbu na suchu. Hladam tu tak trosku oporu, snazim sa nepit hlavne kvoli mojim dvom malim detom, mam pocit ze mi to uz prerastalo cez hlavu, hlavne ja ked zacnem pit, neviem kedy prestat, to je asi moj najvedsi problem.Nemyslim ze som na tom az nejak fizicky zavysla ale nepaci sa mi kam to smeruje. Naposledy som sa opila na oslave den deti a to som si uz povedala ze to bolo moc. Dufam ze sa mi podary bit uz len triezva. S alkoholom mam skusenosti uz ale od 15tich, boli lepsie a horsie obdobia ale stale tam bol. Potom rano vycitky, depka a nenavist samu seba za svoje spravania a stale dokola.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49180
Re: koncim s alkoholom Před 5 rok, 10 měsíce  
Vitaj dievčatko. Budeš ďalšia Lienka v tejto bande ožranov . Deti sú skvelá motivácia, ale rob to v prvom rade pre seba. Nech sa Ti darí.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49181
Re: koncim s alkoholom Před 5 rok, 10 měsíce  
Ahoj Krtek, dakujem, samozrejme ze to robim aj pre seba, len oni dve su pre mna hlavna motivacia aby mali normalny zivot.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 17/06/2018 05:20 Provedl: Cibulka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49182
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 10 měsíce  
Ahoj Cibulko.Tez držím palce a pesti.Chces s tím neco dělat, dobrý krok a vítej, čti tohle fórum, přečti co můžeš, návštěvní knihu, všecky vlákna,jsou tady velké pravdy a zkušenosti nás ozralcu.A ještě jedno malé doporučení,vyhledej AA,zkus, najdeš podporu,pochopení,je dobré na to nebýt až tak sama.Tak ať se daří.
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Poslední úprava: 17/06/2018 08:27 Provedl: zdenek.dry.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49183
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 10 měsíce  
Ahoj Zdenek, dakujem, citam to tu vo velkom Je tu toho vela, v niektorych pribehoch som sa aj nasla no na AA ja nemam kedy chodit a popravde neviem ci u nas niekde v okoli nejaka taka skupina funguje. Skusim to zatial vlastnou volov, som rada ze aspon tu su ludia na tom podobne, na slovensku co som nasla stranku tam tobolo hodne o viere v boha, ja vieru nikomu neberiem ale to neni cesta pre mna.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49185
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 10 měsíce  
Skús nájsť stránku ASKAS. Je tam zoznam klubov, rôznych akcií atd. Možno si niečo nájdeš podľa svojho regiónu. Človek nemusí byť hneď alkoholik, aby prestal piť. Stačí, že cíti, že mu alkohol robí problémy.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49188
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 10 měsíce  
Ahoj Cibulko, je tu i z poslední doby hodně příběhů podobných tomu Tvému. Dá se to zvládnout svépomocí, pokud nejsi již na jiném levlu. Podpora ostatních se stejným problémem je moc dobrá. Třeba mně v počáteční době střízlivění pomohlo zastavit pití toto forum.

Hodně štěstí
Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 17/06/2018 11:18 Provedl: Renča.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49189
Re: Končím s alkoholem Před 5 rok, 10 měsíce  
Ahoj Renča, verim ze to zvladnem, neni som az taky alkoholik, moj problem je ze neviem kontrolovat kolko vypijem a to je problem, hlavne pri malich detoch, a v poslednej dobe som si aj vecer davala nejake to pivo pri upratovani a nejak sa to vsetko zacalo stupnovat, no dufam mi to tu pomoze potrebujem sa skor vyrospravat, zatial nikomu nevesam na nos preco nepijem, vsetci sa cuduju ale nechce sa mi to s nikym este riesit.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 17/06/2018 12:01 Provedl: Cibulka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...62636465666768...75
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter