Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...6869707172737475
Dolů
Téma: Končím s alkoholem
*
#59160
Re: Končím s alkoholem Před 3 rok, 3 měsíce  
Hanbou se propadám před vámi všemi tady na diskuzi i sám před sebou, ale nevydržel jsem a dnes jsem do sebe nalil 4 piva. V noci jsem se asi 10 x vzbudil a od rána jsem byl plný nervozity. Už tři dny nemyslím na nic jiného, než na chlast a zlomilo mě to.
Petr Hrdlička
Senior Boarder
Příspěvky: 47
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 28/12/2020 17:02 Provedl: Nepijící.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59161
Re: Končím s alkoholem Před 3 rok, 3 měsíce  
Takhle jsem se hanbou propadal já x-krat, cením si, že jsi to napsal a ne jako většina, selžu a nenapíšu, máš nějakou sebereflexi a upřímnost a to je dobře, není všem dnům konec. Teď musíš vymyslet(pokud jsi rozhodnutý dál nepít), co udělat příště, aby jsi neselhal. Není na škodu nějaká medikace, která Ti usnadní začátek abstinovani, spánek je základ a když se dobře vyspíš, budeš mít více sil se svou abstinenci pracovat a zvládat ji. Pže pokud pot nebudeš za pár dní se asi bude něco podobného opakovat a je třeba to ustát. Drž se.
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59162
Re: Končím s alkoholem Před 3 rok, 3 měsíce  
Michal napsal:
Takhle jsem se hanbou propadal já x-krat, cením si, že jsi to napsal a ne jako většina, selžu a nenapíšu, máš nějakou sebereflexi a upřímnost a to je dobře, není všem dnům konec. Teď musíš vymyslet(pokud jsi rozhodnutý dál nepít), co udělat příště, aby jsi neselhal. Není na škodu nějaká medikace, která Ti usnadní začátek abstinovani, spánek je základ a když se dobře vyspíš, budeš mít více sil se svou abstinenci pracovat a zvládat ji. Pže pokud pot nebudeš za pár dní se asi bude něco podobného opakovat a je třeba to ustát. Drž se.

Děkuji Ti Michale, že mě neodsuzuješ. Fakt se stydím sám před sebou, ale přesto věřím, že to dám. Snad už nebudu mít bezesnou noc a budu mít víc sil bojovat.
Petr Hrdlička
Senior Boarder
Příspěvky: 47
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59163
Re: Končím s alkoholem Před 3 rok, 3 měsíce  
Neodsuzuju, znám to. Když jsem byl nevyspaný, byl jsem vysoce úzkostný, roztěkaný, den stál za nic, únava, psychicky i fyzicky rozladěný. A když jsem sáhl po pivu najednou to bylo pryč, únava, úzkost vše, takže to chápu. Jen říkám, takové stavy přijdou a je to jen o tom je zvládnout a věř, že jsou x-krat horší stavy, to je jen takový předkrm.
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59164
Re: Končím s alkoholem Před 3 rok, 3 měsíce  
Jen abych nevypadl jako úplný slaboch, pochlubím se, že moje poslední abstinování trvalo od 30. prosince 2019 do 17. května 2020. Už mnohokrát jsem zvládnul vydržet několik měsíců, ale teď jsem selhal hned na začátku, protože prostě bezesná noc mě dost zničila. A taky to bažení už trvalo 3 dny a bylo dost intenzívní, ale pořád jsem optimista a věřím, že dnes 28.12. 2020 jsem se napil naposled.
Petr Hrdlička
Senior Boarder
Příspěvky: 47
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59165
Re: Končím s alkoholem Před 3 rok, 3 měsíce  
Určitě těch pokusů je ve většině případě x. Já si nemyslím o Tobě, že jsi slaboch. To by jsi byl, kdyby si pil a nebojoval s tím jako teď.
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59167
Re: Končím s alkoholem Před 3 rok, 3 měsíce  
Michal napsal:
Určitě těch pokusů je ve většině případě x. Já si nemyslím o Tobě, že jsi slaboch. To by jsi byl, kdyby si pil a nebojoval s tím jako teď.

Děkuji za povzbudivá slova. Svůj boj nikdy nevzdám. Mohu se zeptat, jak dlouho nepiješ?
Petr Hrdlička
Senior Boarder
Příspěvky: 47
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59168
Re: Končím s alkoholem Před 3 rok, 3 měsíce  
Ahoj Petře, ani já si nemyslím, že jsi slaboch!! Dyť i já začínala 100x abstinovat a po dvou dnech to nedala. Určitě to zvládneš! Piš sem co nejvíc. Já tu "prudím" furt a hodně mi to pomáhá, ale lehké to není. Držím palce!!
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59169
Re: Končím s alkoholem Před 3 rok, 3 měsíce  
Simona napsal:
Ahoj Petře, ani já si nemyslím, že jsi slaboch!! Dyť i já začínala 100x abstinovat a po dvou dnech to nedala. Určitě to zvládneš! Piš sem co nejvíc. Já tu "prudím" furt a hodně mi to pomáhá, ale lehké to není. Držím palce!!

Děkuji Simono! Pomalu začínám po těch 4 pivech střízlivět a znovu věřím, že to dám! Určitě se nebojím silvestra, protože o silvestru mě alkohol neláká, protože v tento den alkohol zhoršuje moje úzkosti a deprese. Loňský silvestr bez alkohol byl můj nejlepší za poslední roky!!! Taky letošní vánoce bez alkoholu byly moje nejlepší. Vlastně ani nevím, proč blbnu a selhávám. Nevím, proč mám někdy ty bezesné noci a proč někdy po tom chlastu tak moc bažím.
Petr Hrdlička
Senior Boarder
Příspěvky: 47
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 28/12/2020 18:41 Provedl: Nepijící.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59171
Re: Končím s alkoholem Před 3 rok, 3 měsíce  
Petre, myslim, ze bezesny noci k zacatku abstinence patri. Urcite je mel kazdy.
Ale bojim se, aby se ti to nezhorsovalo. Prida se tres, poceni.
Mne byla ukrutna zima.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...6869707172737475
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter