Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...6869707172737475
Dolů
Téma: Končím s alkoholem
*
#59173
Re: Končím s alkoholem Před 3 rok, 3 měsíce  
Erika napsal:
Petre, myslim, ze bezesny noci k zacatku abstinence patri. Urcite je mel kazdy.
Ale bojim se, aby se ti to nezhorsovalo. Prida se tres, poceni.
Mne byla ukrutna zima.


Horší to snad nebude, v poslední době jsem nepil žádné velké množství alkoholu, maximálně 6 piv nebo sedmičku vína a k tomu dva panáky rumu. Víc jsem si letos nedal, zdržím si určitou hranici. Fyzická závislost by neměla být velká, jde hlavně o moji úzkostlivou psychiku.
Petr Hrdlička
Senior Boarder
Příspěvky: 47
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 28/12/2020 18:53 Provedl: Nepijící.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59176
Re: Končím s alkoholem Před 3 rok, 3 měsíce  
Petře já jsem k sobě maximálně přísný a užíval jsem omylem echinaceové kapky s alkoholem, tak jsem to zresetoval po pár měsících a mám za sebou dalších 101 dní. Jinak jsem alkohol začal řešit v polovině roku 2016 a vydržel nejdéle 7 měsíců cca, takže jsou tu jiní frajeři, kteří mají už pár let za sebou, ale cítím se teď v abstinenci co se týče alkoholu komfortně a poměrně sebejistě.
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59177
Re: Končím s alkoholem Před 3 rok, 3 měsíce  
Peťo, ty stavy jsou děsný. Právě jsem to popisovala na svém vlákně. První tři dny jsem nemyslela ani na vteřinu na nic jiného než na chlast a teď začínají jiné "chuťovky"...ale spíš jsem se chtěla zeptat...ty na tu úzkost něco bereš, nebo s ní bojuješ sám?
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59179
Re: Končím s alkoholem Před 3 rok, 3 měsíce  
Michal napsal:
Petře já jsem k sobě maximálně přísný a užíval jsem omylem echinaceové kapky s alkoholem, tak jsem to zresetoval po pár měsících a mám za sebou dalších 101 dní. Jinak jsem alkohol začal řešit v polovině roku 2016 a vydržel nejdéle 7 měsíců cca, takže jsou tu jiní frajeři, kteří mají už pár let za sebou, ale cítím se teď v abstinenci co se týče alkoholu komfortně a poměrně sebejistě.

Znám ten pocit, kdy se člověk po pár měsících cítí komfortně, ale pak to většinou "něco" pokazí. Už jsem skoro vystřízlivěl a cítím naději, že už mě to tak lákat nebude a říkám si, že dnešek bylo "selhání z blbosti."
Petr Hrdlička
Senior Boarder
Příspěvky: 47
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59180
Re: Končím s alkoholem Před 3 rok, 3 měsíce  
Simona napsal:
Peťo, ty stavy jsou děsný. Právě jsem to popisovala na svém vlákně. První tři dny jsem nemyslela ani na vteřinu na nic jiného než na chlast a teď začínají jiné "chuťovky"...ale spíš jsem se chtěla zeptat...ty na tu úzkost něco bereš, nebo s ní bojuješ sám?

Simono, na úzkosti jsem nikdy nic nebral, jelikož jsem od lidí co berou antidepresiva vždy slyšel, že prášky jsou jen placebo a nefungují. Všichni, co něco berou, jsou stejně psychicky na dně. Fungují jen benzáky, ale ty jsou silně návykové. Antidepresiva třetí generace nepomohly nikomu, koho znám, a to je těch lidí hodně
Petr Hrdlička
Senior Boarder
Příspěvky: 47
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59182
Re: Končím s alkoholem Před 3 rok, 3 měsíce  
Přesně tak a proto si dávám o to většího majzla, pže právě když si člověk myslí, že to má pod kontrolou může přijít recidiva a těch rad a zkušeností ostatních si vážím a proto tady přispívám a píšu ať si to uvědomuju.
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59184
Re: Končím s alkoholem Před 3 rok, 3 měsíce  
Michale ani já se nechci "zabořit" ještě do prášků, takže tě naprosto chápu. No tak zkusit znovu. Určitě to půjde. MUSÍ!!!! Moc držím palce!!!
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59185
Re: Končím s alkoholem Před 3 rok, 3 měsíce  
Omlouvám se, psala jsem Michale a myslela jsem Petře..
To je tak, když na mě přítel mluví, když mu říkám, že nemám čas
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59186
Re: Končím s alkoholem Před 3 rok, 3 měsíce  
Simona napsal:
Omlouvám se, psala jsem Michale a myslela jsem Petře..
To je tak, když na mě přítel mluví, když mu říkám, že nemám čas


O nic nejde. Máš taky sklony k úzkostem, Simono?
Petr Hrdlička
Senior Boarder
Příspěvky: 47
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59187
Re: Končím s alkoholem Před 3 rok, 3 měsíce  
Petře mám. A měla jsem i horší stavy než úzkosti. Já si jen vždycky říkala, že takové stavy má někdy 90%lidí. Tím nechci jakékoliv psychické nemoci zlehčovat, ale tak jsem to měla a mám. Navíc se do sebe bojím cpát jakákoliv antidepresiva (ale chlast jsem do sebe lila řádně..)
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...6869707172737475
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter