Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Návrat z protialkoholní léčebny domů
#27688
Návrat z protialkoholní léčebny domů Před 8 rok, 11 měsíce  
Jak jste prožívali? Jak se vám dařilo abstinovat, jak jste na tom byli vůbec psychicky a co libido, tedy chuť na sex? Fungovalo to normálně? Já jsem nějak na sex ztratil chuť a partnerce se to nelíbí. Je to normální? Díky za názory.
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27691
Re: Návrat z protialkoholní léčebny domů Před 8 rok, 11 měsíce  
Tady venku je to horší, tam jsi byl chráněný před alkoholem.Nyní ho všude vidíš, je dostupný.Psychika ve většinou špatná, po návratu, okolí vyzvídá, posmívá se, provokuje.....nedej se.Možná ta nechuť k sexu pramení z té špatné psychiky, doufám, že se nestydíš za to, že jsi byl na léčení, vše se srovná, neboj, jen nepodceňuj doléčování-opakovačky, AA, nějaké doporučení jistě jsi dostal.Začínáš úplně nový život, tak ať ti to vyjde.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27706
Re: Návrat z protialkoholní léčebny domů Před 8 rok, 11 měsíce  
Jenže Líbo, já si moc nevěřím, že nezačnu, navíc s přítelkyní jsme se pohádali hned po návratu, protože jsem se cítil nejistý a nechtěl u ní hned první noc přespat. Myslel jsem, že mě podrží,ale asi to nemůžu čekat.
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27708
Re: Návrat z protialkoholní léčebny domů Před 8 rok, 11 měsíce  
Peťo, ty sám víš nejlépe co chceš.Už jsi od alkoholu čistý, v léčebně jsi ho neměl, a žiješ, vidíš, že to jde.Najdi si prosím nejbližší AA,jsou i různé terapeutické skupiny pro alkoholiky, jistě jsi o nich slyšel, tam najdeš zázemí, tak potřebné pro nováčka, a naučíš se žít bez alkoholu.V tomto ti přítelkyně moc nepomůže, nechápe tě, není alkoholička.A nezlob se na ní.Vše je na tobě, neznič si zbytečně tu cestu, na kterou jsi vyrazil, je dobrá.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27709
Re: Návrat z protialkoholní léčebny domů Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27710
Re: Návrat z protialkoholní léčebny domů Před 8 rok, 11 měsíce  
Moc díky za odpovědi a za povzbuzení. A je to normální, že si nevěřím? Přítelkyně mě za to peskovala už když jsem byl v léčebně, prý proč jsem tam tedy chodil, když asi přestat nechci atp. Možná nechci říct přímo peskovala,ale snažila se to se mnou i rozebrat, ale byla z toho myslím nepříjemně překvapená, že mám stále chuť na pivo.
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27714
Re: Návrat z protialkoholní léčebny domů Před 8 rok, 11 měsíce  
Chuť máš zcela logicky, vždyť jsi alkoholik, chutě budou léta, no a?Hlavně se nenapít!Ty se bojíš střízlivého života?Budoucnosti?Nevěříš si?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27715
Re: Návrat z protialkoholní léčebny domů Před 8 rok, 11 měsíce  
Petr píše:
Moc díky za odpovědi a za povzbuzení.
A je to normální, že:...
...mám stále chuť na pivo.


Petr,
rozlišuj: ~ chuť na pivo od chuti ožrať/opiť sa!

(Sú to veční Blíženci/Gemini... Ahasvéri žiadostivosti. )

Chuť/Potreba uhasiť smäd/žízeň je úplne odlišná kvalita.
(viď - pitný režim)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27718
Re: Návrat z protialkoholní léčebny domů Před 8 rok, 11 měsíce  
Petre, tvoja priatelka zrejme moc o alkoholizme nevie a myslela si, ze liecebna je nejaky zazrak a clovek tam ide a odrazu vyjde stadial taky, ze na alkohol uz ani nepomysli a cely zivot nebude mat ziadne chute.
Ale ty sa nemozes za to na nu hnevat a hadat sa s nou kvoli tomu. Ona nie je alkoholik a pre ludi, co tento problem nemaju, je velmi tazke pochopit nas, co ho mame.
Ja som sa tiez najprv s priatelom hadavala, ze ma nechape a slabo podporuje.Ale az potom som pochopila, ze to nebolo preto, ze by ma nemal rad, on to proste cele nechapal a nevedel, co presne od neho potrebujem. Po dlhych nekonecnych diskusiach si myslim, ze uz to pochopil a teraz nam to klape ako nikdy predtym.

Takze sa jej to snaz v klude vysvetlit, ze je to o moc zlozitejsie, ako si to ona prredstavuje a ze aj ten tvoj strach je normalny. Myslim, si, ze obcas ho ma kazdy, ze co ked to nezvladnem a ten alkohol ma uplne prevalcuje. Je uplne prirodzene a ludske bat sa svojho zylahania. Nie sme stroje, ale ludia.

Ale netreba sa tomu poddavat a ani na to mysliet. Skor si uzivat pozitiva toho, ze si triezvy a ze odrazu mozes robit kopu inych veci, ktore si predtym robit nemoho,. Najdi si nejake konicky, ktore ta budu naplnat a tesit, a ktorym by si sa rozhodne pod vplyvom alkoholu venovat nemohol
.
To, ze nemas chut na sex, tiez neries. Este si neisty a do nicoho sa nenut, najprv sa potrebujes zaradit do nromalneho zivota a casom sa vsetko urcite spravi a aj ta chut ti zas urcite pride
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27719
Re: Návrat z protialkoholní léčebny domů Před 8 rok, 11 měsíce  
Liba napsal:
Chuť máš zcela logicky, vždyť jsi alkoholik, chutě budou léta, no a?Hlavně se nenapít!Ty se bojíš střízlivého života?Budoucnosti?Nevěříš si?

Přesně, moc si nevěřím. Bylo pro mě normální zajít do hospody na pivo denně nebo po práci s chlapama. Teď najednou nevím co s tím volným časem asi. Přítelkyně mi říká, že třeba můžu do hospody jít a dát si tam třeba limonádu a popovídat s kámošema. Já ale mám strach, že bych to nezvládnul.
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter