Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Začarovaný kruh
#28359
Začarovaný kruh Před 8 rok, 11 měsíce  
Ahoj, mám velký problém s alkoholem a nevím, co mám dělat. Nikdy jsem neměla nějaký vážný problém, ale cca 1 rok jsem v tom až po uši. Pořád jsem to nějak maskovala - když jsem byla mimo, vymlouvala jsem se na prášky, ale asi před 2 měsíci šel manžel s odpadky a zjistil, že jsou tam 2 prázdné láhve od vína a dal mi ultimátum. Buď já nebo chlast. Nějak jsem to vždy překonala, třeba týden, 5 dní, 3 dny bez vína, ale teď opět piju ob den cca 1 láhev denně a snažím se to všelijak maskovat. Zatím to vychází, ale je mi ze mě zle. Chci přestat, snažím se, ale prostě vždycky je to nějak silnější a nevím co s tím .... ??
inna
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28363
Re: Začarovaný kruh Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29166
Re: Začarovaný kruh Před 8 rok, 10 měsíce  
Tak to chapu,jsem na tom uplne stejne.Je to hrozny.Kdyz uz jsem dostala odvahu s tim neco delat,obvolavala jsem protialkoholni ambulance,vetsinou mi rekli,ze me objednaji nejdrive za tri mesice.Ale neco uz delat musim.
Lenka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29167
Re: Začarovaný kruh Před 8 rok, 10 měsíce  
Dámy, AA jsou určitě poblíž, můžete tam zajít, určitě budou mít onfo, kde, kdo je, jaký lékař, terapeut, pomůže vám to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29168
Re: Začarovaný kruh Před 8 rok, 10 měsíce  
Budu se muset poradne poptat
Lenka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29169
Re: Začarovaný kruh Před 8 rok, 10 měsíce  
AA jsou urcite "k dispozici" hned,ale je dulezite zkouset i dalsi "cesty".Kazdemu pomuze neco jineho.Navic premyslet nad tim,proc to takto vubec dopadlo a snazit se,chtit s tim neco delat,pokud neco "skripe".Nekdy cloveku pomuze vyresit jine veci a nemusi pit dal...Ne kazdy musi zacit od toho,ze zacne lecit rovnou alkoholismus,protoze i ten ma sva stadia...dulezite ale je nekde zacit a od neceho se odrazit...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter