Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Neúspěšná léčba?
#28880
Neúspěšná léčba? Před 8 rok, 11 měsíce  
Vrátil jsem se asi před měsícem z léčebny. Jsem nešťastný, všeho se bojím, protože mám strach, že zase spadnu do pití. Od rána do večera jen makám, abych na pití zapomněl. Do hospody se bojím zajít, že bych to nezvládnul. Byl jsem tam párkrát, dal si nealko pivo a pár kouscích zase rychle spěchal domů něco dělat. Doma piju taky nealko pivo (vím, že se to nemá, ale nic jinýho mi nechutná). Občas si dám doma i jedno alko pivo, v hospodě si ho zatím nedám, protože všichni ví kde jsem byl a vypadalo by to asi dost blbě. Jak mám žít spokojeně bez pití? Jsem nervozní, nešťastný, s nikým se raději moc nestýkám. Co mám dělat? Jsem defacto v domácím vězení.
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28881
Re: Neúspěšná léčba? Před 8 rok, 11 měsíce  
Petře, copak ti v léčebně nedoporučili doléčování?Začni co nejdříve chodit do AA, což dělá většina lidí z léčebny.Jsi na nejlepší cestě začít pít znovu, pivo i nealko nepij, dostane tě.V které léčebně jsi byl?Jistě ti nabídli i opakovací léčby,nějakého terapeuta, ale AA také.Bez alkoholu bys měl být svobodný, ne vězněný.Nepodceňuj tu střízlivost.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28924
Re: Neúspěšná léčba? Před 8 rok, 11 měsíce  
Červený dvůr jsem byl. Snad budu mít sílu ještě někam docházet. Dnes jsem byl i v hospodě.
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28925
Re: Neúspěšná léčba? Před 8 rok, 11 měsíce  
Ujasni si, jestli chceš dál pít, nebo ne.Vím, že venku je to těžké abstinovat, ze začátku.V Červeňáku ti jistě dali tipy, jak, kde hledat pomoc, doléčování.Já tam také byla, jsem všem v ČD vděčná.Zkus zavolat lékaři,nebo terapeutovi, co tě měl na oddělení.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28926
Re: Neúspěšná léčba? Před 8 rok, 11 měsíce  
A co nějaký koníček, něco, co by tě bavilo?Je hodně možností, hledej.Trochu relaxu, zábavy.Máš nějaké přátele, co nepijí?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28928
Re: Neúspěšná léčba? Před 8 rok, 11 měsíce  
Petr píše:
Vrátil jsem se asi před měsícem z léčebny. Jsem nešťastný, všeho se bojím, protože mám strach, že zase spadnu do pití... Doma piju taky nealko pivo (vím, že se to nemá, ale nic jinýho mi nechutná).
Občas si dám doma i jedno alko pivo...
Jak mám žít spokojeně bez pití? Jsem nervozní, nešťastný, s nikým se raději moc nestýkám. Co mám dělat?
Jsem de facto v domácím vězení.


Peter,
"to väzenie si v hlave vytváraš Ty sám!"

Príjmi sa vedome - so všetkými chybami, pestuj si *túžbu prestať piť*; až potom začneš rozpúšťať aj emočnú kocovinu a vybuduješ si v sebe základ pre trvalú triezvosť.
Ten odpor v Tebe - sú zadné vrátka pre recidívu!!!

(Až zmierenie sa so sebou samotným Ti prinesie úľavu a posvieti na cestu.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28929
Re: Neúspěšná léčba? Před 8 rok, 11 měsíce  
Petře je bezva, že jste byl v léčebně, ale riskovat bažení v hodpodě u birellu, je riskantní. Jak už jsem někde psala, mě se kdysi při mém xtém pokusu nepít, spustilo pití po birellu a bylo to ještě horší...
Najít něco co vás baví, využít doléčování a strach se snažit odstranit.
Nebloumat v hospodě u birella. Já našla focení přírody. Taky mám problém s chlastem, ale zatím se držím.
Letos pojedu na dovolenou a prvně po dlouhé době nebudu vyhledávat, kde bych se napila, konečně si to užiju a nebudu jenom všude hledat skleničku.
Přeji všem krásný den.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28931
Re: Neúspěšná léčba? Před 8 rok, 11 měsíce  
Stopko, výborně, je to hezký koníček, příroda umí těšit, hladit, a ještě to zachytit na fotku- krása.Stačí málo k radosti.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28935
Re: Neúspěšná léčba? Před 8 rok, 11 měsíce  
žiji v malém městě celý život. Tady je to už dávno rozsortýrovaný na ty co chodí denně do hospody a ty co jsou tzv. slušní. Mezi ty slušňáky já už asi nezapadnu. Všichni moji kamarádi i kamarádky co tu zůstali pijí. Koníčky žádné nemám, jen práci,manuální, ta mě baví. Nedokážu odpočívat, relaxovat. Po práci si doma pustím TV nebo se kouknu do počítače. To je všechno. Přítelkyně mě přestala taky zajímat, včera jsem s ní měl trochu výstup, protože ji můj nezájem asi štve a po scéně s ní jsem musel jít do hospody,nešlo jinak. Přestat bych chtěl ze zdravotních důvodů, ale nejde mi to, nebaví mě život bez alkoholu.
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28937
Re: Neúspěšná léčba? Před 8 rok, 11 měsíce  
Letos pojedu na dovolenou a prvně po dlouhé době nebudu vyhledávat, kde bych se napila, konečně si to užiju a nebudu jenom všude hledat skleničku.

To znám, na dovolené jsem v životě tedy nikde nebyl, ale když jsem vyrazil s někým třeba na výlet, bavilo mě to do té doby, dokud jsem měl dostatek alkoholu v batohu, až došel, už jsem byl celý nervozní a spěchal jsem zpátky domů
Jsem otrok alkoholu
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter