Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Chlast v tehotenstvi
#31300
Re: Chlast v tehotenstvi Před 8 rok, 7 měsíce  
Také mě v těhotenství nenapadlo pít.nesouhlasím s tím,že to není na léčebnu,je,ono je něco jiného ničit zdraví sobě a nenarozenému dítěti,které může mít následky na celý život.myslím že následky už neovlivníš,na to je pozdě,teď se musíš dát dohromady,abys byla schopna se o malé starat.myslím že v tomto případě je léčebna nejlepší řešení.
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31303
Re: Chlast v tehotenstvi Před 8 rok, 7 měsíce  
Řešit zdravotní stav dítěte je dost pozdě.Záleží, jak moc jsi závislá.Když přestaneš pít úplně, můžou vzniknout deprese, nespavost, tak nevím, co je lepší.Na AA se vůbec neboj, a ještě bych šla k psychologovi.Potřebuješ se hlavně vypovídat, aby se ti ulevilo.Po porodu nepij vůbec, už nyní jsi zodpovědná za dítě, neohrožuj ho dál.Chraň ho.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31304
Re: Chlast v tehotenstvi Před 8 rok, 7 měsíce  
Aničko, léčebna by byla ideální, jenže, než se tam dostane, všude je plno, může porodit.I předčasně.Ale tam by byla jistě bez alkoholu, pod dohledem lékařů.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31305
Re: Chlast v tehotenstvi Před 8 rok, 7 měsíce  
Libo právě že ano,když nedokázala přestat když zjistila že je těhotná,těžko teď přestane sama.a přesně,v léčebně bude ona i miminko pod lékařským dohledem,taky jsme tam měli jednu mladou holku s bříškem a i všechny ženský ji tam obletovaly,staraly se o ní,vůbec jí tam nebylo špatně.
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31325
Re: Chlast v tehotenstvi Před 8 rok, 7 měsíce  
Anoine...snazila jsem to resit i driv ale nikdy jsem to nedotahla dokonce. Krome toho vzdycky jsem si rikala ze kdyz budu tehotna tak to bude spravna doba proto ze jsem myslela ze zena v tehu nema chut na alkohol a taky jsem zistila ze kazda zena dokaze prestat kdyz pride do jineho stavu podle toho co se pise v internetu. Holky ktere tady pisou maji problem a nedokazou prestat ale vzdy se tu objevi ze v tehotenstvi mely pauzu.Myslala jsem ze to bude semnou stejne.A ted koukam ze jsem vyjimka nebo patologicky pripad. Proste ted nechapu proc zeny ktery v tehu dokazaly tym seknout nedokazou to udelat ted.
Kata..85
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31326
Re: Chlast v tehotenstvi Před 8 rok, 7 měsíce  
S psychologem jsem skoncila, neresil moj alkoholizmus jenom ponukal antydepresiva pak selincro a ten jiny hnus. Na antydepresivach jsem jela porad a kdyz jsem zistila ze jsem tehotna tak jsem chtela vysadit ale doktor nemel zajem si udelat name cas tak jsem tym sekla hned i kdyz se ma to vysazovat postupne.
Kata..85
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31327
Re: Chlast v tehotenstvi Před 8 rok, 7 měsíce  
Dnes mi doktor vypsal rizikovku lebo male vazi 1500 v 32 tt.Pri je to malo a jenom ja vim cim to je.A taky hodne mi chybi zelezo...
Kata..85
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31328
Re: Chlast v tehotenstvi Před 8 rok, 7 měsíce  
Psala jsem,ze jsem to vzdy vydrzela (3 deti).I v dobe kojeni.Ale upresnim to.U jednoho z deti jsem se v dobe kojeni opila.Pak jsem ale celou noc nespala a neustale sledovala,jestli nebude nejaky problem...Ale jinak.I kdyz jsem to vzdy s alkoholem prehanela (a tesila se,az uz nebudu kojit-a mozna to i urychlila),asi jsem nebyla "zavisla". Nebo mozna byla,nevim,ale " hormony" to takto daly.Muzu ti jeste rici jednu vec.Byla jsem na preruseni tehotenstvi (po 2-hem diteti).Nechtela jsem,ale bylo to nutne.Do presuseni jsem nepila,nekourila...
Nema cenu,aby sis (ted) cokoliv vycitala.Muzes na tom byt jinak nez ja (ja mela zase jine problemy,ktere si vycitam-treba prave deprese).
Dulezite je to,ze si to uvedomujes.Rozhodne,nemusi byt pozde.Dite se muze narodit naprosto v poradku.Ale nejde jen o to.Nekonci to tim,ze porodis a dite bude zdrave.Naopak.Tim to zacina.Bude potrebovat "zdravou" mamu.A ty budes potrebovat byt "v poradku", aby sis to uzila,zvladala...Nic si nevycitej.Pokud ted na sobe zacnes " pracovat",bude to urcite lepsi,nez kdybys v tehotenstvi nepila a pak chlastala...
Drzim palce!!!
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31329
Re: Chlast v tehotenstvi Před 8 rok, 7 měsíce  
Kata,mezi tim si odpovedela...
Nic si nevycitej,jen zacni jednat!A s temi antidepresivy.Poslouchala bych lekare.Mam ve svem okoli dceru me zname,ktere zjistili v 25-ti roztrozsenou sklerozu.Nyni ma miminko,ale take se ridi pokyny lekaru.Take se ji nelibi,ze musi po sestinedeli prestat kojit,ale musi...Je nemocna a spoleha se na ty,co vedi "vic", lekare...I ja nesmela (kvuli psych.problemum) kojit treti dite.Mela jsem z toho strasne vycitky.Po nejake dobe podepsala reverz.Mimo to,ze uz to stejne neslo,meli pravdu.Vratila jsem se (poprve v zivote) k lekum...
Ver doktorum...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31330
Re: Chlast v tehotenstvi Před 8 rok, 7 měsíce  
Ja si nemam nic vycitat ale to se rekne jednoducho kdyz vidim ze jine to zvladaly a ja ne. Kdyz to jednou zvladli tak to znamena ze to jde je to jenom v hlave. To by jsem driv myslela ze to dokaze jenom tvrdy chlast. A me pivo posralo zivot, nepiju nic jine jenom desitky. A nedokazu bez toho udelat nic doma. Kdyz nepiju tak lezim treba cely den, nic se mi nechce. A kdyz mam 4 piva v lednici tak makam doma a popijim a jsem rada ze neco dokazu udelat
Kata..85
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter