Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Přestávám
#5028
Přestávám Před 12 rok, 10 měsíce  
Tak včera jsem zase řádil a proto přestávám pít vlastně chlastat,je sice pravda že si tohle říkám pomalu každých 14 dnů ale myslim to vždycky tak vážně a nakonec to dopadne vždycky špatně,ale už konečne dost tohle už ne ostuda kam se jen podívám sedřený ruce jak jsem nemohl ani chodit a DNESKA TAKHLE ZLE MI SNAD JEŠTĚ NEBYLO.Takže si to sem napíšu abych to konečně zvládnul,pomalu ale jistě přicházim o rodinu a takhle to dál nechci takže abstinuju ..........................................................
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5033
Re: Přestávám Před 12 rok, 10 měsíce  
Zdravím Jirko,
tak odhodlání je to veliké,motivace by též byla(rodina),ale chce to i činy,tak držím palce ať se to povede.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5044
Re: Přestávám Před 12 rok, 10 měsíce  
Jirko
já abstinuji už 15 měsíců a je mi fajn,holt někdo v sobě gen alkoholika má a někdo né,pokud ti jde o rodinu tak to je ta nellepší motivace,ale pamatuj,že alkohol je pro tebe už navždy tabu,bez vyjímky,pokus o kontrolované pití nefunguje,já se vzpamatoval za 5min.12,hodně zdaru a pevné vůle ti přeji
Petr
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Ostrava Narozeniny: 05/03
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Petr
 
#5045
Re: Přestávám Před 12 rok, 10 měsíce  
Skončit s pitím musí kvůli sobě!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5083
Re: Přestávám Před 12 rok, 10 měsíce  
jj díky zatim to jde super nejhorší byl třetí den kdy jsem si objednal v hospodě tonik a udělalo se mi tak špatně když jsem videl jak všichni spokojeně hlavu v záklonu a vychutnávaj si každej lok piva a hned jsem si řikal dám si jedno a hned mi bude dobře ale zatim se držim vždycky to zvládnu max 14 dnů a pak znova ale ted si dám hranici minimálně 3 měsíce a pak mě snad přejde ta věčná žízeň
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5096
Re: Přestávám Před 12 rok, 10 měsíce  
haha,rozosmiala som sa.dobre ma to pobavilo.
máša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5102
Re: Přestávám Před 12 rok, 10 měsíce  
Tak nejlepší na tom abstinování je,že můžu od rána do večera pást a neni mi špatně takže pomalu nestíhám doplňovat ledničku a všechno ochutnat :-)Ted jsem si dal hovězí pečeni na chřestu zapil jsem to vanilko kefírem,zajedl margotkou ovocnym salátem a budu doufat,že až pujdu venčit tak se nep...... někde v obytný zone :-)a začnu přemýšlet co si zítra uvařim.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5103
Re: Přestávám Před 12 rok, 10 měsíce  
tak parada jiri,parada zda se ze telo vam regeneruje rychle,
tak at vam to abtinuje,kdyz tak se muzete pridat k nasi abstinencni cete o vlakno niz,muzem si vymenovat i recepty,
specialne kefir mne pobavil...tak dobrou chut a silu
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5697
Re: Přestávám Před 12 rok, 9 měsíce  
jj tak jooo a kde je ta abstinenční četa?Teda já už to mám měsíc a týden,to jsem teda dobrej včera jsem dostal k narozkám balení plzenských ležáků no tak jsem se s nima pomazlil a nevim kam je dát no teda jde to dobře ale druhej a třetí týden se mi každej den zdálo jak někde popíjim a vždycky jsem se probudil jak po flámu.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5698
Re: Přestávám Před 12 rok, 9 měsíce  
To je suchá recidiva, ty sny, objeví se znovu, nemocný mozek žádá chlast!Je to hnusné probuzení, ale ta úleva, když nám dojde, že to byl jen sen, co?A jeď Jiříku dál, bude jen lépe, a jsi dobrý.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter