Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...79808182838485...105
Dolů
Téma: Nějaký čas nepiju a jde to dobře
*
#7652
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 4 měsíce  
Všem přeji jen to nejlepší do nového roku,ať se Vám vyplní to hlavní - nepít, nebo vydržet nepít. Já zdárně abstinuji. 1. ledna jsem započala 8. měsíc a jde to. O Vánocích byly asi 2 dny, kdy jsem měla opravdovou chuť, až jsem se sama zděsila, ale vydržela jsem, respektive vzpomněla jsem si, jak moc jsem ublížila těm nejbližším a že jedině tímto způsobem současného žití jim to alespoň trochu splatím. Věřte mi, stojí to za to.
Andrea 39

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7653
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 4 měsíce  
Také je to rok, co jsem se o Vás - nás dozvěděla, ale ještě mi to trvalo celých 5 měsíců, než jsem si řekla DOST. A vydržela jsem. Hlavně díky Vám a pak sama sobě a mé rodině. Nikdy jim to nezapomenu, že mi dali " miliontou" šanci znovu začít a já to po nekonečných a depresivních sedmi letech vydržela a doufám, že už navždy vydržím.A také díky Vašim příspěvkům, které byly sice hodně tvrdé, ale na alkoholiky se musí jedině tvrdě. Přeji všem hodně sil.
Andrea 39

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7654
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 4 měsíce  
Andrej, díky za hezkou zprávu, potěší, pohladí jistě každého z nás.Dokázala jsi to, čemu jsi sama nevěřila, výborně!Raduji se s Tebou, s Tvou rodinou.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7664
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 4 měsíce  
Ahoj všem ,od 9.10.2011 nepiji alkohol.Mám za sebou své narozeniny,několik oslav i přelom roku a zatím odolávám.
ROMAN
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 11/14
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7670
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 4 měsíce  
Romane, a žiješ, viď.Věřil bys tomu, že to jde?Výborně!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7672
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 4 měsíce  
Dík Libo,žiju, rodina mě podporuje ale kdo o tom neví a znal mě jak jsem kalil ,tak nechápe.
ROMAN
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 11/14
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7673
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 4 měsíce  
Na cizí lidi kašli, drž se bezva rodiny a užívej si štěstíčka, střízlivosti.Bacha na alkoholické sny....přijdou.Nemusí, ale většinou se objeví, zaskočí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7675
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 4 měsíce  
Ahoj Libo,děkuji za podporu.O snech vím už jsem se s nimi setkal, je to stejné jako když jsem přestal před několika lety kouřit ,jsou dost reálné, jedny jak druhé.
ROMAN
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 11/14
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7688
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 4 měsíce  
Alkoholické sny je to nejhorší, co mě teď potkává. To, jak stále ve skříni nacházím lahve, jak se z nich napiju a pak jsem vynervovaná, protože se bojím, že to manžel pozná:( Jak se na mě děti dívají a vzteky odcházejí, protože jsem je zase zklamala. Jak někde dělám ostudu, ale hlavně ten strach z toho, jak to zase dopadne - to jsou ty šílené sny, jedna z mála daní, kterou TEĎ MUSÍM PLATIT Ale jindy jsou to sny moc pěkný, tyhle však přišly až teď - po tolika měsících... Ale lepší hrozné sny než ještě horší realita.
Andrea39

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7690
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 4 měsíce  
Andejko,ty sny začnou časem slábnout.Až ustanou.Pokud si nevěříš a trpíš strachem z napití?pokus se začít užívat Antabus a chodit na setkání Anonymních alkoholiků.Je příznačné,že zpočátku máme strach z toho,že selžu,vstávají vlasy na hlavě jen z té hrůzy zažívat znovu všechny ty stavy.Strach bud´způsobí paniku,která se přenáší do snů.Nebo rezignaci-ta vede k opětovnému napití.Stejně jako panický strach.Mně hodně pomohlo časem naučit se MÍT RESPEKT Z ALKOHOLU-MÍT RESPEKT Z JEHO ÚČINKŮ,které jsem zažila.Zjistila jsem také,že předtím jsem nikdy nic nerespektovala a vůbec jsem se ničím nedokázala řídit.Toto byl krůček k tomu,abych si lépe dokázala věřit-co se týče nepití.Respekt mne naučil zbavovat se přebytečného strachu a úzkostí.Držím pěsti.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...79808182838485...105
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter