Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...81828384858687...105
Dolů
Téma: Nějaký čas nepiju a jde to dobře
*
#7764
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 3 měsíce  
Ahoj všem mám za sebou prvních 100 dní bez "A" ,a před sebou další den.Co je jeden den proti stovce .
ROMAN
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 11/14
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7765
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 3 měsíce  
Krása Romane.Já měla 3 200 dní střízlivosti, jistě to nepočítám, jeden pán je tím posedlý, tak mě to volal.A přesto jsem na dnešek měla alkoholický sen, hnus.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7766
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 3 měsíce  
Ahoj Libo,nejde o těch 100 dní ale o to mít reálný cíl to byl 1.den pak 1.týden no dnes je to 1. stovka .Další cíl je půlrok a pevně věřím že dám i rok a pěkně se za to odměním .Se sny mám také hodně negativní pocity.
ROMAN
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 11/14
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7768
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 3 měsíce  
Každý den je úspěch, krásný, dobrý.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7772
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 3 měsíce  
Tak to blahopřeju, a přeju do další stovky hodně sil.
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7773
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 3 měsíce  
Děkuji za podporu děvčata L + K !
ROMAN
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 11/14
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7776
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 3 měsíce  
Ahojky LIBUŠKO,tebe zdravím jako prvou,protože ty mi jako prvá řekneš pravdu...a já si toho vážím.
Zdravím i všechny ostatní a gratuluji Romanovi ,vážně jsi chlapík.
Libuško já to podělala....a co říct jiného... já pila.A teď opět chci konec!!Moc se všeho bojím...,vlastně ani ne všeho,ale sama sebe.Řekni....proč to tak musí být,když já to tak nechci???
Pa....
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7780
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 3 měsíce  
ahoj Bludi,jen doufam,ze jsi ok,ja ti take reknu pravdu-a to tu,ze jestli uz se bojis i sama sebe a co bude dal,prejes si konec-je nejspis pruser!.Ja na tebe casto myslim,sice nevim kolik ti je,ale predstavovala jsem si sama sebe a sve dite za par let-dle tveho pribehu.Co vim-nebo myslim,tak ty uz jsi mela i abstaky,nezvladala to a z celeho srdce touzila po "normalnim,obycejnem zivote".musim se priznat.....take si obcas dam 2 sklenky vina u kamosky bez toho aniz bych ztracela nad sebou kontrolu.Uvazuju o tom,ze uz nebudu chodit do AA,nezapadam tam,nechci pit,jen si chci dat 1x za tyden 2-3 sklenky vina a byt v podhode..?????Ja vim,ze vy co jste uz prekrocili tu pomyslnou hranici a zasli daleko- me nepochopite,alE TY Bludi,vim jak se citis,muzes mi na sebe poslat tel.cislo??/pa,Marky
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7781
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 3 měsíce  
Jeste jednou jsem si to ted po sobe precetla a ono to nejspis vypada tak,ze nejen podcenji Bludicky problem(vzadnem pripade NEEEEEE)-ale hlavne i svuj....Kazsdopadne jsem si vedoma,kam to muze dojit,kdyz nad tim nebudu premyslet a necham to jit jen tak dal a to je velke +.Ono koalikrat nez tohle cloveku dojde.,napachsa se tskovych veci,kterych pak lituje.. .(
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7782
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 3 měsíce  
Marketa napsal:
Jeste jednou jsem si to ted po sobe precetla a ono to nejspis vypada tak,ze nejen podcenji Bludicky problem(vzadnem pripade NEEEEEE)-ale hlavne i svuj....Kazdopadne jsem si vedoma,kam to muze az dojit,kdyz nad tim nebudu premyslet a necham to jit jen tak dal a to je velke +.Ono kolikrat nez tohle cloveku dojde.,napacha se takovych silenosti.. .(
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...81828384858687...105
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter