Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...83848586878889...105
Dolů
Téma: Nějaký čas nepiju a jde to dobře
*
#8135
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 2 měsíce  
předtím mi stačilo ke štěstí to, že se neopíjím, nedělám problémy sobě ani druhým... Byla jsem naprosto šťastná,... Bylo to najednou super, krutý.
...ale ty pocity mě už přešly...
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8136
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 2 měsíce  
No to jo, to musely být krásný pocity, vychutnávat si vítězství nad degradacíi nad přijetím druhých. Přijdou,přijdou Ivo, při dalších okolnostech, kdy uvidíš další a další pozitivní věci, které bys s pitím nedokázala ani náhodou.Bez boje není poražených ani vítězů a ten boj spočívá v tom přijmout fakt, že už se nemůžu napít ani malinko, protože je zrušená kontrolka v hlavě a nejsi sama.
Je strašně moc lidí, kteří nejsou zdraví a ani to není na první pohled vidět.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8137
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 2 měsíce  
Dřív bylo fajn říct prostě že si nedám, že nepiju.
Teď.. na vysoké to je jiný. V podstatě každou středu bývá nějaká akce, které se samozřejmě neúčastím - protože nechci. Pořád nějaký blbý akce....
... a občas mě napadne, že to stejně dřív nebo později přijde a já budu zase máslo, losťák, hlupák.... kterej bude zase pít.
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8138
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 2 měsíce  
Někdy je asi Tvoje víra ,,že to dáš,, slabá jako hedvábná nitečka,její pevnost je ale silná.
Můj syn na podzim jezdil do Polska s firmou, kde si kluci balili i při práci, nepůsobilo to na něj dobře i po tolika letech, ale obstál. Teď je na horách, kde se pro změnu i hodně pije.
Tohle je pro Tebe pořádně zatěžkávácí situace ty středy,jak je to nespravedlivý, že okamžitě naskočí jen ty příjemné pocity, které opravdu byly, ale jen na začátku, potom jenom peklo.
Na jakou vysokou školu jsi se dostala,v minulosti jsi se zmiňovala, že jsi se hlásila na více škol.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8139
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 2 měsíce  
Někdy je ta víra ještě slabší...
chodím na dva obory na jedné univerzitě - Mendelově...
Na 2, protože mi to bohužel / bohudík zabírá tolik času, že už nemám tolik času na ostaní blbosti a piplat se ve všem. Škola mě baví, je to fajn...
v květnu máme jít na týden do lesa na praxi - je to plánovaný jako obří kalba...
TĚŠILA JSEM SE, ŽE BUDEM SUPER BÝT SE SUPER LIDMA TÝDEN NĚKDE MIMO ŠKOLU... ale teď už se netěším... Ale je to můj problém. Můj problém je má střízlivost.
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8140
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 2 měsíce  
,,Ty brďo,, takhle dobrou,, myslivnu máš,, to by byla věčná škoda poničit tak vzácný buňky pro užitečnou věc. Teď tedy ty středy ( co takhle zajít v krizi největší na AA) a květen je ještě daleko , vezmi sebou foto a ty největší úlety vyfoť pro inspiraci, aby jednou nemuseli řešit to co ty.
Syn svým zásadním odmítavým postojem vede druhé k zamyšlení, ale nejdříve si někdy vyslechne co ho moc v klidu na chvilku nenechává, potom se většinou vše obrátí a sklízí.
Ivanko, odjíždím za dcerou do Prahy už mám zbaleno, fakt jsem Tě tu ,, viděla,, ráda obdivuji Tě i všechny co to dávají včetně syna, pa, Květa
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Poslední úprava: 26/02/2012 11:50 Provedl: Květa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8141
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 2 měsíce  
Ahoj... a DĚKUJU!
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8143
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 2 měsíce  
... za fajn pokec
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8144
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 2 měsíce  
Ahoj všem,vždycky když jsem přestal pít tak jsem pociťoval štěstí, sílu a spokojenost. Všechno mi šlo a já věděl, že to tak zůstane a budu v poho. Začal jsem dohánět to co jsem zameškal a nic pro mne nebyl problém. Den byl příliš krátký, abych vše stihnul.. Toto období pokaždé skončilo, někdy pár týdnů někdy pár dní.
Přestat pít nestačí! To jsem si za léta pití ověřil. Protože jsem zůstal tím stejným člověkem. Teprve když jsem začal pracovat sám na sobě, začaly se dostavovat výsledky...žádné depky, žádná euforie, nalezl jsem vnitřní klid a pocit opravdového uzdravení.
Na prvním místě v mojí činnosti střízlivost. Poté můžu být otec,zaměstnanec,volejbalista..atd. Protože pokud postavím na první místo cokoliv jiného, dřív nebo později se mi to vymstí. Pokud se napiju končím jako otec,zaměstnanec,volejbalista atd...
Velmi, velmi mnoho lidí má naprosto stejné zkušenosti.. Přestal jsem spoléhat na vlastní nemocnou hlavu a poslouchal co mi říkají lidé, kteří tím prošli. Nebylo to vždy jednoduché. Jít proti proudu. Každý nealkoholik vám může navykládat co všechno musíte, vlastní rodina mne nechápala. Důležité je, že jsem střízlivý, šťastný a v pohodě. Můj život je úplně jiný než jsem si přál a představoval, ale je ůžasný, pestrý a plný lidí,které mám rád a kteří mají rádi mne, protože když mám den blbec zvednu telefon a někomu zavolám a řeknu mu jak mi je...I oni mi volají, když potřebují a tak si vzájemně pomáháme. Je to nepředstavitelná úlava, když jsem zjistil, že nejsem na svůj problém sám.
Standa, uzdravující se alkoholik s úsměvem...
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8158
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 12 rok, 2 měsíce  
Stando-je to bezva.Máš to postavené i ošetřené tak jak to má být.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...83848586878889...105
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter