Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...10
Dolů
Téma: Kdy to přejde?
#53472
Re: Kdy to přejde? Před 5 rok, 1 měsíc  
Pod vlivem nejsi to ty a ovládá tě alkohol. Nejsi opravdová. Zkus se vcítit kdybys nepila nebyla bys z prvu tak otevřená ale uvedomovala by sis realitu. Kor když máš malé děti nemůžeš tolik pít. Třeba potřebuješ jiný okruh přátel.
Ivetko kdyby jsi bydlela blyze pokecali by jsme.
Chlast je ničitel naší osobnosti. Uvědomuji si to na sobě čím dál častěji.
Fuj ty rána kdy jsem zvracela a zvracela a musela jsem mezi lidi. Fuj ten pohled a dech na mě hnus
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53473
Re: Kdy to přejde? Před 5 rok, 1 měsíc  
Ivetka. Ja tiež nikomu nehovorím, že som alkoholik. A to, že nepijem, vie tiež len pár najbližších ľudí a kolegovia v práci(občas nejaká akcia kde nepijem). Nie si povinná vysvetľovať prečo nepiješ a už vôbec nie každému, koho niekde stretneš. Kamarátke vysvetlí, že budeš rada ak príde na návštevu. Ale bez vína. Trvaj na tom. Však sa dá piť aj káva, čaj džús....
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53474
Re: Kdy to přejde? Před 5 rok, 1 měsíc  
Je to fakt těžký s těma dětma.jsou tak malí a od rana do vecera na mě řvou.

Psycholog mi říkal, že to co prožívám pod vlivem alkoholu nejsem já. Jednam strašně impulzivně...

Nová známost přinesla Gin s tonikem.... Říkal mi, že po práci pije každý den. Cítila jsem něco jako sounáležitost, a zároveň ho trochu odsoudila ....

Zbytek ginu nechal u mě doma. A k tomu tu zůstalo to víno od kamarádky.


Mně je to trapný jim něco říkat ,????...

Teď mě zas napadlo známost vymazat , jako to mám ve zvyku když se objeví zádrhel< můj> ...
IvetaN
Junior Boarder
Příspěvky: 30
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53475
Re: Kdy to přejde? Před 5 rok, 1 měsíc  
Pocity/sympatie, který k lidem citim, když jsem pod vlivem... Nelze považovat za opravdové?


Občas tu nejaké žienky napísali, že pod vplyvom šli do postele s niekým, s kým by za triezva nikdy nešli. Čiže alkohol odbúrava určité zábrany v mysli. Takže Pocity/sympatie, který k lidem citim, když jsem pod vlivem... môže byť len obyčajné odbúranie zábran spôsobených alkoholom.
Aj keď asi by som ani celom netvrdil, že keď si pod vplyvom, tak by ti ten človek nemohol byť sympatický aj za triezva. Môže samozrejme.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53476
Re: Kdy to přejde? Před 5 rok, 1 měsíc  
Aj keď absolútne nechápem, v čom je problém povedať: "Nemôže, mám vedľa v izbe 2 malé deti". A nikto ani netvrdí, že im to musíš povedať už vo dverách. Len keď ťa niekto bude núkať vypiť. Rozhodnutie je len na tebe.

P.S. Nehnevaj sa, ale myslím, že budeš pokračovať ako Lenka. Neodsudzujem, len konštatujem. Máte veľa spoločného.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53477
Re: Kdy to přejde? Před 5 rok, 1 měsíc  
S tím člověkem jsem se doposud seznamovala jen za strizliva... Za těch 10 dní... A bylo to tak fajn... Opravdové .... A teď to zase uklouzlo do pochybnosti.

Největší problém u mě asi bude odmítání ... Říct tu větu že nepiju ... Mám zafixovane v hlavě že už to samotné znamená něco, za co bych se měla stydet.... A to že neumím chlastat ...
IvetaN
Junior Boarder
Příspěvky: 30
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53478
Re: Kdy to přejde? Před 5 rok, 1 měsíc  
Jaká Lenka? Můžeš mě nasměrovat?
IvetaN
Junior Boarder
Příspěvky: 30
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53479
Re: Kdy to přejde? Před 5 rok, 1 měsíc  
Kategoria:Jsem alkoholik a nevím co dál.Téma: Jak to je.

A v čom podobné príbehy? Slobodné matky s deťmi. Motivácia abstinovania na začiatku deti. Výsledok? Podobný ...
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 04/02/2019 23:50 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53480
Re: Kdy to přejde? Před 5 rok, 1 měsíc  
S tím člověkem jsem se doposud seznamovala jen za strizliva... Za těch 10 dní... A bylo to tak fajn... Opravdové .... A teď to zase uklouzlo do pochybnosti.

Proč do pochybností?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53481
Re: Kdy to přejde? Před 5 rok, 1 měsíc  
Krtek, píšeš:
...P.S.: "Ja, koľko samostatných pokusov o nepitie si mal, kým si sa dotrepal na Prednú horu?"

Krtek & IvetaN,

..."podstatné je, že mi stačil jediný pobyt nato, aby som *konvertoval/(zmenil si svoje nastavenia v hlave*) a odvtedy nepijem-abstinujem a súčasne aj triezviem!"

"Rozhodol som sa a vytrvalo pokračujem!"

(...s "rovnakým odhodlaním ako som pil → teraz triezviem!")

Hoci sa zrejme už nikdy nedozviem, o čo prichádzam ani koľko by som toho vypil a koľko by ma to stálo (problémov) - neľutujem; naopak → "som hrdý, že triezviem!"...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...10
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter