Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...46474849505152...58
Dolů
Téma: Nováček, prosím o podporu
**
#55398
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Jo jo, nemam dobrou naladu, spis mam desnou naladu, proto ta reakce na ty tablety.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55399
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Ajo, nezavid Prazakum. Je tu kdeco a vetsina toho je plna a ceka se x mesicu. Vyjma tech AA apod. klubu. Pravda, do AA s da chodit temer denne, coz muze leckomu pomoci.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55400
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Eriko, nechapu proc. Prijde mi to jak na zakladni skole. Ucitelka je krava, vsichni to, mami, rikaji! Vsichni dostali petku, jen ja ctyrku!
Ti lekari vychazeji z dlouhodobych statistik. Se postav do role toho lekare a pravdepodobne se divit nebudes. Kdyz se budes snazit xy let presvedcovat xy lidi, co vse musi zmenit v svem zivoe, aby se naucili zit se zavislosti a vubec s cimkoli, co jim zneprijemnuje kvalitu zivota a ze to bude nekonecna prace, protoze zivot prinasi ruzne komplikace, situace. Jak dlouho by te bavilo poslouchat narky pacientu, ze tohle nejde pro tohle a pro tam a pritom vis, ze ti lzou, ze jsou jen lini jak ves neco se sebou delat a maji poci, ze to spravi prasek a samo se to vyresi?

Takze jestli nekam jdes, prijde mi rozumne vedet, proc tam jdu, s cim tam jdu a s cim chci odchazet a proc tam chci chodit opakovane a posouvat se ve zlepsovani kvality sveho zivota. O tom je totiz terapie. A e spoluzaci povidaji, ze uca/ucitelka je krava .. mozna je, mozne ne, mozna nekomu pomuze, nekomu ne, nekomu sedne, jinemu ne. Kvuli tomu se prece neposeru jeste pred tim, nez dojdu na zachod, ne?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55401
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Nejsem votravena z psycho poradny, jsem votranena ze vseho. Nemam dobrej den
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55402
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Len pripomeniem, že existujú aj čisto "virtuálne" stretnutia alkoholikov cez napr. Skype alebo tak, hľadajte. Prinajhoršom vytvoríte nové konto a prehodíte niečo cez kameru , ale tá spolupatričnosť je na nezaplatenie.

(osobne som neskúšal a nebol som ani na liečení, ale blbých kecov mám spústu a sranda že ich myslím úprimne, heh)
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55403
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Ahoj Ajo, tvoje zkušenost s psych mě docela vyděsila, doufám, že se ti podaří najít někoho jiného. Já jdu poprvé k psych příští týden a jsem z toho docela nervózní.
mak
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55404
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Erika napsal:
Nejsem votravena z psycho poradny, jsem votranena ze vseho. Nemam dobrej den
Erika,

nachádzaš sa v "medzipriestore", medzi pijanmi a triezvejúcimi.

Odteraz budeš už len triezvieť alebo sa rozpíjať...
"Vždy máš na výber!"...

"Je TO na Tebe"...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55405
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Mak, a z ceho a prpc nervozni? Kdyz jdes k praktickemu lekari, jses take nervozni? Tomu nerozumim. Maturita to neni a muceni take ne.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55407
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
MichalB já ti ani nevím. Když nad tím přemýšlím, tak se asi na to moc upínám a zároveň mám strach, že to k ničemu nebude. Ale celkově jsem teď ze všeho nervózní a rozladěná.
mak
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55414
Re: Nováček, prosím o podporu Před 4 rok, 11 měsíce  
Mak: tak jako tak, to hlavni bude stejne na tobe. Jak ja chapu terapii a pristupuji k ni je, ze:
- mam neco aktualne k reseni - a je to treba neco, cemu nerozumim, tak to za pomoci terapeuta rozklicujeme, pojmenuje a pak vim, co s tim mam delat.
- nemam nic konkretniho - tak napr. shrnu poslednich 14 dni, mesic - a protoze terapeut posloucha a vnima a umi cist mezi radky, tak neco, co me otravuje, najdeme.

V nekterych pripadech se dostaneme oklikou a nebo cilene (regresni) do detstvi, kde se ukaze, proc mam nektere veci, jak mam. Apak opet vim, kdyz je to pojmenovane, co s tim mam delat.

Samozrejme pokud clovek citi, ze mu ta terapie nic nedava, tak nedava smysl tam chodit.
Ale tak nejak se domnivam, ze kazdy na te terapii ma, co resit, cim se zabyvat
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...46474849505152...58
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter