Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...14
Dolů
Téma: Jak omezit piti
*
#55295
Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Zdravím mám takový menší problém je to asi od ledna co sem vydržel až do konce března nepit bez problémů. Pak začalo období kdy to šlo víkend co víkend ale posledni už byli skoro do mrtva okna mám i po pár pivech podle mě piju dost a chtěl bych to zase omezit ale rodina mě kritizuje že piju naprosto normálně a že s tím problém nemám i přítelkyně mě říká že nejsu normální že to řeším (studovala to) ale já bych stejně chtěl to omezit protože mám výčitky svědomí na druhý den i když vím že se nic nestalo. Někdy nedokážu mít stopku jindy mi to zas nedělá problém tak nevim ptám se spíš o rady těch kterym se to podařilo omezit dekuju a preju hodně sil
Rostislav
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55296
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Závislému sa to obmedziť nepodarí, ale je šanca prestať úplne.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55297
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Pokud Ti alkohol negativně ovlivňuje život máš pak depky, výčitky, nemáš záklopku, okna ....problém to je, kdyby nebyl nepíšeš zde a neuvědomuješ si to, Tvé okolí Tě vnímá ok, ale to není podstatné. Máš to obdobně jako já a věř, že je to mezistanice s názvem Cesta do pr****.... můžeš zkusit kontrolované pití, ale myslím, že Ti to nevydržíš....abstinence je jediná volba, to že nejsi na dně neznamená, že na něm nemůžeš být a hlavně ani nechtěj vědět jaké to je. Drž se a piš jak se to vyvíjí
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55298
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Dekuju za odpověď bohužel jsem stejného názoru ale mám to jako na houpačce a vím že je to cesta do pekel ale nevím jak z toho ven je to zacarovany kruh když vím že je toho moc tak přestanu na jak dlouho chci ale pak to zas začne protože si myslím že to mám v rukách
Rostislav
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55307
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Já se snažila omezit pití cca 3-4 roky. Nemám problém vydržet nějaký ten den bez pití a ani dát ze 4 pivka a jít domů. Pak ale přijde stav, kdy jdu na ty 3-4pivka a ráno se vzbudím, mám okno, nevím kolik jsem toho vypila a co sem dělala nebo jen matně . Kolikrát o sobě nevím už po pár pivkách. Nechápu to, jsem v pohodě, bavím se, necítím se být opilá a pak rup a okno
mak
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55308
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Me nedělá problém vydržet měsíce ale su si vědom toho že bych měl ubrat hodně plyn teď sem měl hoooodne dost těžké období jsem ještě do toho hypersenzitivni a od malička trpím na deprese takže pro mě je chlast dost ruská ruleta a už jen kvůli tomuhle když se mi naskytne příležitost a já bych viděl co by to se mnu dělalo díky nechci a okna mám i bez chlastu kolikrát si nemůžu vzpomet co se dělo na druhý den a to sem nic nepil a je mi 23 teprve ale válcime všichni
Rostislav
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55309
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Jj ubrat plyn, to musím taky a dost se snažím, ale pak vždy když to nečekám přijde průser Já měla oba rodiče alkoholiky a nechci opravdu dopadnout jako oni. V děctví sem tím že naši pijou dost trpěla, úzkosti, nespavost, špatné sny... Udělala sem konečně první krok a objednala se k psycholožce, tak uvidím..... Si mladý, nedej se a pošli alkohol za včasu do háje!
mak
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55310
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
U nás je alkoholik otec pijaval vždycky ale tak nějak normálně ale posledni 2 roky pije furt každý den má vypite ne nějak moc ale má a taky po něm kolikrát rvu ať nepije každý den ale on si nedá říct zkoušeli sme kde co ale vše marné on sám si myslí že alkoholik není a že se nepotřebuje léčit jo má skoro 60 ale tímhle stylem se v důchode uchlasta a znám takové případy su z Moravy a tady se to hodně toleruje a to je špatně
Rostislav
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55311
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Tak to je špatné s tím otcem. Můj byl i v léčebně, trochu se to pak zlepšilo, nepil první, ale jen "třetí" ligu. Bohužel na to doplatil a upil se, nedožitých 58 let. Máti byla na antabusu, docela se drží, ale když chytne slinu, nic ji nezastaví! A máš pravdu, tady na Moravě a Valašsku se toleruje.
mak
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55313
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Je na tom špatně ale kdo chce kam kdyby se snažil s tím něco dělat já ho snad strizliveho pořádně neviděl už dobře měsíc on prostě jede už sólo my většinou když pijeme tak nějak rozumně ale on je prostě pořád a nedopadne dobře
Rostislav
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter