Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: jak zvládnout první dny
#58774
jak zvládnout první dny Před 3 rok, 4 měsíce  
Znovu se pokouším přestat. Dnes první den bez chlastu, a hrůza- v minulosti to trvalo cca týden, než jsem začala mít zase chuť, začala být protivná, nesnesitelná...a teď je to tu po jednom dni.
Existuje něco podpůrného- bylinky nebo já nevím co, co by mi pomohlo zvládnout první dny/týdny? - myslím tím, abych nebyla zlá na děti, na muže, nevybouchla po každé blosti, prostě aby to všichni kolem mě ve zdraví přežili? nebo to musím prostě vydržet? zkoušeli jste něco?
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58776
Re: jak zvládnout první dny Před 3 rok, 4 měsíce  
Ahoj Inko, jak jsi to vcera zvladla?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58777
Re: jak zvládnout první dny Před 3 rok, 4 měsíce  
Tak asi takové věci , které znáš no , hořčík , bylinkové čaje , pokusit se hodně spát...ono zní to blbě, ale lepší je být na děti chvíli zla než aby se jim mamka upijela k smrti. Jendou jsi psala , že jsi s nimi sedla do auta pod vlivem , tam si myslím, že už jsi to měla razantně seknout. Ono člověk by i chtěl , ale ono to jen tak nejde na vím. Věřím , že když se na 100% odhodláš zvládneš to a ty nejhorší stavy do pár dní pominou , pak budou další , které se potáhnou třeba měsíce , ale bude to jen a jen lepší , spíš mě zajímá co manžel . Ví o tom ? Ono je to dost podstatné , jestli Ti tehdy , jak jsi psala dál "nůž na krk" a pak jsi se paradoxně rozlila s ním ve vinných sklípcích , tak samozřejmě se musí přizpůsobit i on. Nepít přes Tebou , suchý dům , atd no vše asi už znáš. Já ještě dnes nespal , tak píšu ....žlučník ...
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58781
Re: jak zvládnout první dny Před 3 rok, 4 měsíce  
horko těžko, ale zvládla.. samozřejmě hnusná na děti, na muže..
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58782
Re: jak zvládnout první dny Před 3 rok, 4 měsíce  
No já jsem zjistila, že vlastně neznám ani jsem nevěděla, že hořčík pomáhá na uklidnění, každopádně jsem v noci googlila a našla NOVO PASSIT mělo by to být přírodní a obsahuje to všechny bylinky které uklidňují, kozlík, třezalku, mučenku a tak.. tak to jdu dnes koupit, abych přežila já i moji milí prvních 14 dní které jsou nejhorší. Manžel vidí že piju, ale už to asi vzdal :/ nebo spíš si myslím, že to nevidí tak zlé, jak to ale vidím já- jakoby se to otočilo- já to celé roky zlehčovala.. a teď je to naopak, už vím, že je to sakra průser.
Bohužel u nás nělze mít "sucho! máme 2 hospody, o městě nějaké stánky s občerstvením, teď zrovna se svařáky.. plus celé léto pořádáme festivaly.. je to všude kolem mě. Ale nedala jsem si a chci to opravdu moc zvládnout
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58797
Re: jak zvládnout první dny Před 3 rok, 4 měsíce  
Určitě doplňuj vitamíny a minerály , hořčík je třeba vhodný celkově na fungování nervového systému. No ono je to celkem známá věc , že plno lidí sklouzne do závislosti , když třeba pracuje v hospodě apod. Znám xy příkladů, za mě nejvíc alko kariéry , kamarád se rozpil- číšník , nalíval , pil s hostma , manka , plno lidí toho využívalo , odešli bez placení , ráno neměl tržbu a problémy a problémy. Podstatné je , že si to uvědomuješ ty - co bylo nevrátíš. Za mě , který selhal x krát musím říct , že to rozhodnutí je asi nejdůležitější . Hodnekrát jsem si nalhávat v kovovině , že teď nepiju , končím , vydržel chvíli , otrnulo mi a zase jsem se opil. Nikdy jsem to nemyslel asi ani vážně - lhal jsem sám sobě . Teď je to jiné , hodně lidí tady používalo slovo - přecvaknutí- moc jsem to nechápal , kdy , jak , proč , jak to poznám a je to tak . Drž se a vytrvej den po dni do bude lepší. A piš tady v krizi, vždy se tu někdo najde na pomoc.
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58798
Re: jak zvládnout první dny Před 3 rok, 4 měsíce  
Michale, díky zvládla jsem další den,ale vím, že to nic není. Ráno jsem sjela manžela jen vylezl z ložnice.. celé ráno jsem se šíleně potila.. už jsem v práci a tady už jsem v pohodě.
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58803
Re: jak zvládnout první dny Před 3 rok, 4 měsíce  
Ahoj Inko, jak to jde? Jsi v práci, to já také...Držme se, ráda bych byla s Tebou více v kontaktu nežli tady. Snad něco vymyslíme.
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58804
Re: jak zvládnout první dny Před 3 rok, 4 měsíce  
ahoj posílala jsem ti mail do jiné diskuze.. klidně se ozvi. jsem v práci a kolem poledne chci jet za koněm a vyrazit někam do lesa vyčistit si hlavu.. dnes je mi celkem dobře, nejhorší je to doma k večeru no
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58805
Re: jak zvládnout první dny Před 3 rok, 4 měsíce  
Inko, nekdo se poti. Nekomu je zima.
Mne byla strasna zima. Pres den to slo. Ale kdyz jsem sla spat, tak jsem se vubec nemohl zahrat.
Zimnou me bolely svaly.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter