Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Partnerka alkoholika
*
#60360
Re: Partnerka alkoholika Před 3 rok, 2 měsíce  
Ještě dodávám, že jeho přístup k životu je nezodpovědný, což je bohužel povahový rys. To, že má podporu v mamince a chodí chlastat tam jen ukazuje, že byl pravděpodobně takto vychován a s tím už se v jeho letech asi nic moc dělat nedá. Leda nějaký velký třesk, životní šok, ale ani tomu bych nevěřila. Co kdybys byla takto nezodpovědná i Ty? Syn by byl v děcáku? On spoléhá na lidi kolem sebe, že se postarají, pomůžou. Jen bere, ale ničím neoplácí.
Tipla bych si, že to v reálu může být i nesmírně okouzlující člověk. Ale to není všechno. Můj psychopat byl také chytrý a šarmantní.
Neboj se, jsi mladá, ještě poznáš lepšího člověka. Když jsem našla já po 40, ty najdeš taky:-). Tohoto pána už nechej svému osudu.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60361
Re: Partnerka alkoholika Před 3 rok, 2 měsíce  
Edna,píšeš:..."se cosi stalo a já došla až do dnešního 40. dne... Já vím, není to moc, ale pro mě je to kolosální úspěch!"

..."40 dní je psychologická (i biblická/Ježiš na púšti) hranica na "vpečatenie" zmeny do vnútorných štruktúr mysle i mozgu."

Najťažšie je presvedčiť seba-samého a zakoreniť TOTO presvedčenie/(ideu) v sebe natrvalo.

"Teraz už len mnoho elánu, oduševnenia, trpezlivosti a guráže."

"TOTO všetko Vám všetkým úprimne prajem; a súčasne aj gratulujem!!!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60362
Re: Partnerka alkoholika Před 3 rok, 2 měsíce  
Ja napsal:
[quote][i][b]Edna,píšeš:..."se cosi stalo a já došla až do dnešního 40. dne... Já vím, není to moc, ale pro mě je to kolosální úspěch!"

..."40 dní je psychologická (i biblická/Ježiš na púšti) hranica na "vpečatenie" zmeny do vnútorných štruktúr mysle i mozgu."

A Mojžíš chodil po poušti 40 let... To mi bude skoro 90!
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60364
Re: Partnerka alkoholika Před 3 rok, 2 měsíce  
Ano,je to tak.Cela jejich rodina ma pro me velmi zvlastni pristup k zivotu,k zodpovědnosti a hlavne k dětem.Hlavne matka...vsehostrujce podle me.Vychovala v rodine tri alkoholiky a s jednim zila 30 let a kdyz to rika,tak mi prijde jako by chtela,aby nekdo ji mel rict,ty brdo,ty ses hrdinka.Ach boze,ja ta naivni pitoma slepice.Nu dobre mi tak.
PosledníNaděje
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60366
Re: Partnerka alkoholika Před 3 rok, 2 měsíce  
Tak... vždycky jsou aspoň dva pohledy na věc, že jo, a ten jejich bude asi jiný...
Alkoholismus ale není subjektivní pohled, to je objektivní a skoro bych řekla že měřitelný fakt. Takže klidně můžeš být v reálu pitomá naivní slepice, ale to že je on alkoholik to nijak nezmění.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60370
Re: Partnerka alkoholika Před 3 rok, 2 měsíce  
Pitomá nana jsem,ale ono je jednoduché soudit,když mě neznáš a neznáš můj život. Ale co se týká financí, tak ne. Veškeré prusery by šly za ním. To mám právně ošetřené. Zřejmě si nečetl celý můj příběh....ano před 15ti měsíci jsem věděla,že mám alkoholika.....ale před 30 měsíci mi/nám umřel náš syn. Nedokážeš si představit jak to člověka semele. A proto tohle 15ti měsíční miminko.
Lenka
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 31/01/2021 18:09 Provedl: Lea1.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60371
Re: Partnerka alkoholika Před 3 rok, 2 měsíce  
Děkuji. Ano,máte pravdu. Bojím se všeho co by rozvodem přišlo. Ano,finančně soběstačná jsem. Proto se také manželovi se mnou líbí . Žije si svůj bezstarostný život. Užívá si dovolenych apod. A vím,že tohle do nyní napíšu tak zde budete "napadat" ale on můj manžel není zlý člověk ,nebo nebyl . Je to člověk ,který se vším pomůže , postará se.....a to je to co se mi na něm vždy líbilo. Zhunsil se mi tím,že je neustále opilý,smrdí chlastem ,je neprijemny a ponižuje mě. Ale byl to také on ,který mě tu podržel když mi umíral druhý syn v náručí. Když jsme ho odpojili od přístrojů ,ještě dalších 12hodin jeho tělo bojovalo a chtělo žít a celou tuhle dobu jsme byli s ním a drželi ho a čekali kdy vydechne na psoledy. Ano,nechtěla jsem pak být sama. A nebýt prvního syna tak tu dnes nejsem. Tohle všechno nás spojuje. Mám svého muže ráda.
Lenka
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60372
Re: Partnerka alkoholika Před 3 rok, 2 měsíce  
Moc děkuji za hezkou zprávu. Máš pravdu je pro ostatní okouzlující sympatický ....pro mě už ne. Ano,vyrůstal v tom a přijde mu to normální.
I já v tom vyrůstala ,ale u mě to mělo opační efekt . Já mám díky tomuhle k alkoholu odpor.
Lenka
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60373
Re: Partnerka alkoholika Před 3 rok, 2 měsíce  
Potíž je v tom, Lenko, že pro Tebe je alkohol soupeř, ale pro něj spojenec. V tom se dost zásadně rozcházíte.
Alkohol rozloží osobnost a vůli i nejcharakternějšího člověka.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60375
Re: Partnerka alkoholika Před 3 rok, 2 měsíce  
Lenka napsal:
A vím,že tohle do nyní napíšu tak zde budete "napadat" ale on můj manžel není zlý člověk ,nebo nebyl .

Lenko ja Ti 100% verim ze to neni zly clovek. A uplne stejne dovedu pochopit ze je to clovek ktery s Tebou byl ve strasne moc tezkych situacich a byl pomoc a opora! Ale to je vsechno pryc . Ten clovek ktereho jsi znala uz neni! Svuj prvni prispevek ve kterem jsi se ptala na rady jsi tady napsala 21.8.2018. A uz podle toho co jsi tehdy psala to vypadalo velice vazne. Je konec ledna 2021 a NIC se nezmenilo - on to nechce resit, stavajici stav mu vyhovuje. Ty, deti, Vase rodina... jemu na tom uz vubec nezalezi, davno Vas vsechny vymenil za flasku . A Ty se v tom dal placas, dal trpis, dal se nechas nicit a cekas... na co vlastne cekas? Az mu z chlastu hrabne a ublizi Tobe nebo detem? Nebo na zazrak ktery ho zmeni? Vezmi rozum do hrsti a utikej! Tohle nemuze skoncit dobre a opravdu chces byt s detma u toho az se to definitivne podela?
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter