Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Skvělý web pro mě alkoholika
#60406
Skvělý web pro mě alkoholika Před 3 rok, 2 měsíce  
Dobrý den,
děkuji za skvělý web na téma alkoholu, který dal vyvážený prostor kapacitám věnující se boji s alkoholismem a dává prostor vyvrácení triků alkoholových profesionálů co dost často dostali alkoholika v hospodách k alkoholismu a také triky alkoholu a výmluv alkoholových obran od samotných alkholiků. Jistě je skvělý způsob jak si odpočinout od namáhavého boje s vlastním alkoholismem pro abstinující alkoholiky.Akuálně pomáhá i svépomoci v léčbě alkoholismu abstinencí v synergii s akcí Suchý únor, takže snad alkoholici mohou vydržet a ulevit játrům ten jeden jediný měsíc v roce.
Jeden z tisíců a desetitisíců, možná statisíců abstinujících alkoholiků i alkoholiček v ČR.
Honza Skoták
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60442
Re: Skvělý web pro mě alkoholika Před 3 rok, 2 měsíce  
Dnes 11 let + den úplně čistý!! Recidiva neměla šanci.
Přeji všem úspěch v odvykání!!
Zdar
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60545
Re: Skvělý web pro mě alkoholika Před 3 rok, 2 měsíce  
Abstinovat tady a teď. To je moje heslo. Hezký moci napsat tolik let. Klobouk dolu a upřímý obdiv.
Mně se to táhne roky. A to podotýkám, žeto již o sobě roky vím. Nemám nějaké první zjištění ani první pokus abstinovat. Rok to o sobě vím a mám dost frustraci, že se mi to nedaří léta. Ale nedělám ze sebe bolestýna. Teď si věřím, že to trefím do terče a ne zas mimo terč.
Honza Skoták
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 05/02/2021 19:27 Provedl: Skota.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter