Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Syn = konec s alkoholem
#63002
Syn = konec s alkoholem Před 2 rok, 4 měsíce  
Ahoj, vítám vás v novém vláknu, které jsem se rozhodl založit u příležitosti mého chtíče nadobro skoncovat s alkoholem. Rád bych, aby mě tento můj veřejný deník pomohl na cestě bez alkoholu.

V posledních týdnech prožívám velice zvláštní období. Na svůj věk (31) mám velice zodpovědnou pozici. Vedu a řídím cca 35 zaměstnanců v jedné organizaci. Přiznám se, že v posledních dnech jsem na dně a řeším jednu složitou situaci za druhou. Celá situace bouchla v pátek, kdy jsem byl na pohřbu mého kamaráda a večer jsem se opil do tzv. "okenního stavu". Cíleně jsem se šel opít naposledy. Nicméně to nabralo mnohem horší spád a já se jen utvrdil, že je nejvyšší čas skoncovat s tím. V prosinci mi na svět přijde třetí dítě - syn a přichází naplánovaný mezník života. Vůbec stále nevím jestli to zvládnu. Každopádně je to má poslední šance. Moje žena je skvělá a je jasné, že teď bude potřebovat 100% manžela. Při pití jsem 10%. Manželka téměř vůbec nepije ani mimo těhotenství a když ji někdo s donucením nalije, tak vypije sotva půlku skleničky. Doma mám tedy ideální zázemí a podporu. Nejsem každodenní pijan, ale když už se napiju, tak neznám konec. Doma záměrně nemám ani flašku, protože většinou je za chvíli vypitá. Jak ale doma nic není, tak nestrádám. Často však za popijením vyrážím ven a tam už je to mnohem horší. V poslední době to bylo cca 1x za 5 dnů. Rád bych vám sem psal pokračování mého příběhu a věřím, že mi pomůžete na mé cestě. Nahodile se vám budu ozývat. Tak mi držte prosím palce!
Miky
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63003
Re: Syn = konec s alkoholem Před 2 rok, 4 měsíce  
Michal,

"držať palce alebo aj prsty býva aj je často kontraproduktívne — nedokážeš sa poriadne najesť ale ani ožrať!!!"

...ale: "prajem Ti mnoho odvahy a trpezlivosti vydržať zdarne až do totálnej komplexno-kompletnej triezvosti!!!"
♥︎♡♥︎
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63004
Re: Syn = konec s alkoholem Před 2 rok, 4 měsíce  
Moc držím palce
Pokud nechceš přijít o to nejcennější, co máš, o rodinu a sám sebe, zvládneš to.. Bohužel, každý má tu hranici jinde, u někoho hranice končí smrtí, někdo prozře mnohem dřív, přeju Ti, aby tyto dny byly tvým prozřením a toto byla právě ta tvá hranice a zvládnul jsi to.
Katka
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63005
Re: Syn = konec s alkoholem Před 2 rok, 4 měsíce  
Jsme téměř vrstevníci a nebyl jsem v hospodě už asi rok a půl - věř mi jde to ... Už tam nemám ani příč jít, hodně lidí řeší co s časem???? No s 3 dětmi si myslím, že o vyplnění času nebudeš mít nouzi a najít si jen jiný ventil, který Ti vyčistí hlavu doporučuji sport. A výhoda je, budeš si vše pamatovat
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63029
Re: Syn = konec s alkoholem Před 2 rok, 4 měsíce  
Moc drzim palce,zacla jsem abstinovat též, občas mne chytne chuť na pivo, ale také mám syna a vím,že si toto nemůžu proste dovolit,zacla jsem sportovat a myslím,že zatím největší efekt to má přeji hodně sil
Sabrina
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63224
Re: Syn = konec s alkoholem Před 2 rok, 3 měsíce  
I já moc držím palce. Jsem na tom stejně. S rozdílem, ze jsem žena a pořád asi vypadá hůř opila žena než muž. Stydím se za sebe a možná děkuji, že si moc nepamatuju. Dřív jsem se smála hlášce : Co si nepamatuješ, to se nestalo. Dnes vím, že minulosti neuteču. Ale můžu změnit budoucnost
Pisinka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter