Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: začátek je nejťěžší
#63538
začátek je nejťěžší Před 2 rok, 2 měsíce  
Ahoj všem,
tak se snažím již třetí den abstinovat. V podstatě díky chlastu jsem ztratil vše, rodinu, přátelé a spoustu věcí co jsem v opilosti poztracel. Teď se chci znova nakopnout a vrátit se k abstinenci, vždy když jsem vydržel delší dobu nepít, jsem se cítil štastnější zdravější atd.

dneska začnu postupně blokovat kontakty na alkáče radoby kamoše, pokaždý když se mi ozvaly tak začala dlouha jízda pro mě a pak trápení. nechci už někde dlouhé hodiny vysedávat a kecat o nesmyslech co by kdyby. lepší je jednat.

tak držím všem palce co se taky rozhodli začít abstinovat.
jan novak
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63553
Re: začátek je nejťěžší Před 2 rok, 2 měsíce  
Ahoj vsem
tak sesty den za sebou, stale se drzim, dodelavam stare resty. a vysledky se pomalu dostavuji. jen mam strach, ze me obcas popadne takova euforie, ze jsem neco dodelal, a nejradeji bych to sel hned oslavit nekam na pivo. radeji volim prochazku nebo cviceni. blokace cisel pomohla hodne, mel jsem stesti i v byte kde se delali takove ty opilecke dychanky, se ukazala policice a zasahovka, radeji si ani nechci domyslet co se tam muselo stat. radeji dal od tehle doupat. pomaha mi i cist pribehy, ktere jsou tady zapsane, tak drzim vsem palce.
jan novak
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63557
Re: začátek je nejťěžší Před 2 rok, 2 měsíce  
Ahoj Jan, tak gratulujem k 6.dňom nech ti to vydrží, prečítaj si tu na vláknach všetko čo budes môcť, mne to veľmi pomohlo....ja som čítala poctivo 21 dní než som sem 1.raz napísala...len jedno vlákno je tuším zmazané, to najdlhšie čo tu bolo....aspoň sa mi zdá že to tu niekto spomínal že to bolo zmazané kvoli niečomu....kludne sem píš pomáha to..držím palce
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63558
Re: začátek je nejťěžší Před 2 rok, 2 měsíce  
Ahoj, dekuji moc za podporu. Skoda, ze uz mas vlakno smazane.psat budu, pomaha to. tak at se dari
jan novak
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63559
Re: začátek je nejťěžší Před 2 rok, 2 měsíce  
To nebolo moje vlákno ale jedno vlakno čo som čítavala....teraz chodím na vlákno: Tak jdeme na to, pridaj sa k nám, chodíme tam začiatočníci a píšu si s nami aj dlhoroční abstinenti
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63560
Re: začátek je nejťěžší Před 2 rok, 2 měsíce  
aha ok, tak super dekuji za tip
jan novak
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63561
Re: začátek je nejťěžší Před 2 rok, 2 měsíce  
Za máličko
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter