Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Jsem alkoholik?
#6635
Re: Jsem alkoholik? Před 12 rok, 7 měsíce  
tak jo market, ja taky pevne verim, ze vse jde, kdyz se chce...
a to ze chces je dobry zacatek, tak klidne pis a bud v kontaktu
i kdyz treba uklouznes a tak, kdyz to tady proctes, tak rozhodnutych nepit je tady hromada, ale tech co vydrzeli je malo, nekdy to dyl trva a malokdo to zvladne sam, ale i tak ti drzim palce a verim, ze treba zrovna ty to das, tak ahoj a pis..
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6637
Re: Jsem alkoholik? Před 12 rok, 7 měsíce  
Diky Peto,take doufam,ze to zvladnu sama.Ale u me to je opravdu jednodussi ,nezasla jsem tak daleko a nevytvorila si na alkohol fyzickou zavislost jako plno lidi tady.Uz jsem nad jednou zavislosti zvitezila-cigarety.A kdo je vasnivy kurak vi moc dobre,jak nesmirne tezke je prestat kourit.Take jsem mela hodne upadku,kdy jsem neodolala a jeste si tu jednu dala nebo si tajne kupovala a schovavala krabicku-manzel totiz myslel,ze uz nekourim a ja nechtela priznat,ze si jeste sem tam dam.Ale uplne stejne jako s alkoholem-kontrolovane koureni take neexistuje,bud naplno nebo vubec a tak se da rict,ze jsem abstinujici kurak uz 3 roky:-))Jak jsou si ty zavislosti podobne,co??))
Sem ale urcite chodit budu.Mej se co nejlepe,drzim palce i Tobe,pa Marky
Marketa
Senior Boarder
Příspěvky: 46
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6639
Re: Jsem alkoholik? Před 12 rok, 7 měsíce  
no market, zavislosti jsou si hlavne podobne v tom, ze clovek resi nejake situace, vetsinou stres a nasponovane emoce nejak,
nejakou tou latkou, ktera jej uvolni..a ona na chvili uvolni, ale pak se jiz jaksi neumis uvolnit sam.
neni problem prestat pit ci kourit, problem je zvladat ty situace a zivot,bez techto pomocniku, a to chce alespon teda u me, byt pozorny.kdyz se ta situace blizi a pokorny, vedet ze jaksi vyjimky neexistuji a jeste spoustu dalsich...umeni zivota..bych tak rekla..jak obcas pise liba, mam se blbe, ale dobre to snasim, a opravdu to neni vec vule, ani vzdelani,
ani...nevim ceho vseho..ja jsem taky nemela fyzickou zavislost,
ale ty emoce..a prozivani ruznych veci..to staci samo o sobe,
clovek se kdyz nepije tak nejak vice utkava sam se sebou a svyma slabostma, je to zajimava cesta..do hlubin alkoholikova nitra...zatim me to bavi a je mi mnohem lepe, a kdyz zacnu byt ze zivota unavena, nebo z lidi, nebo sama ze sebe, tak jdu delat neco jineho, nebo jdu spat, nebo se zamyslim co me tak vytocilo, ci unavilo a tak...tak se mej strizive a zase napis
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6713
Re: Jsem alkoholik? Před 12 rok, 7 měsíce  
Ahoj vsem,ani nevim,jak zacit,jsem rozhozena,zklamana a hlavne me pomalu opousti optimismus v podobe toho,ze ja jsem jeste tak daleko nezasla,ze ja jsem jeste v pohode....
Co se stalo.Vcera jsem se byla podivat v obrim nakupnim centru co nam tu postavili a slavnostne otevreli.Opravdovy luxus.Otevreno az do noci a tak jsem pockala az manzel prijde z prace a prevezme peci o maleho a sla na nakupy.Maminy na materske jiste vi,co jsem v tu chvili citila za "extazi".Mit cas jen sama pro sebe,relaxovat,coz je s malym ditetem naprosty luxus.A jak si to tak uzivam a prochazim obchod za obchodem,dosla jsem do jednoho vetsiho,kde nabizeli kazdemu sklenku sampanskeho.Do toho hral DJ-super hudba a ja si rekla,no tak 1 malinkou sklenicku sampana zadarmo-to si snad dat muzu neee??Skoncilo to tak,ze jsem samozrejme chytla slinu a koupila si domu jeste 2 piva,ktere jsem vypila kdyz sel manzel spat,aby to na me nepoznal.Mohla jsem si koupit lahev vodky a ozrat se,nastesti ale na to jsem chut nemela,nepiju tvrdy a nemam potrebu se opit,ale i ty 2 piva se mnou otrasly v tom smyslu,ze vidim,ze to az tak pod kontrolou nemam.Jsem z toho opravdu rozhozena.Slibila jsem si,ze kdyz uklouznu byt jen 1 sklenickou,pujdu tady do AA.Ta predstava me ale desi.Neumim si predstavit okolnim lidem v anglictine vypravet co jsem si zazila.Myslim,ze je to dost tezke i ve vlastnim jazyce. A tak spekuluju a spekuluju(vid Petrato:-) ),jak z toho vyklouznout.Na druhou stranu uz si ted tak neverim,ze to zvladnu sama.Taky ve me nahlodava dalsi cervicek-no a co-jednou za cas si dat 2 piva preci neni nic nenormalniho,ne???Lidi pomoct,jak to vidite vy???Diky a hezky zbytek vikendu vsem,Marky
Marketa
Senior Boarder
Příspěvky: 46
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6717
Re: Jsem alkoholik? Před 12 rok, 7 měsíce  
Naposledy Ti píšu, jdi na AA.Bojíš se něčeho, co neznáš, zbytečně.Jdeš mezi své, nikdo se Ti nevysměje, spíš Ty najdeš motivaci, pomoc.Na nic se už nevymlouvej, nekličkuj, oblbuješ nejvíc sebe.A manžela.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6740
Re: Jsem alkoholik? Před 12 rok, 7 měsíce  
market jasna vec, bez na AA nebo na co cekas...jak dlouho ti predzevzeti vydrzelo? no je to dlouha cesta..a trnita..ale jde to, nekdy hure, jindy lepe a alkoholicka jsi..ale to neva...jsi i mama a zena a taky chytra holka, co nemusi vse zvladnout sama...anonymni jsou parta lidi co to znaji..a mozna budes prekvapena, jak jsou ty pribehy jedna sklenicka a rozjezd podobne..a nebo taky...spekuluj dale..a treba potrebujes padnout jaksi na tvrdsi dno....je to na tobe..drzim palec
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6749
Re: Jsem alkoholik? Před 12 rok, 7 měsíce  
Dik holky,ikdyz se mi to necte lehce....nevim,co napsat,pere se to ve me.Nejspis Peto jak pises potrebuju padnout tvrdeji a poradne si pri tom namlatit..Muzu tam poprve jen tak prijit a poslouchat?Dokazu v nemcine vypravet autobusu turistu o dejinach Turecka,ale predstava,ze predstoupim pred skupinku lidi,predstavim se a oznacim se za alkoholicku je pro me momentalne nepredstavitelna.Ja vim,asi si rikate,komu neni rady,tomu neni pomoci,jen vas zadam,nezatracujte me,chci sem mezi vas nadale chodit a cerpat zde inspiraci ...diky
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6751
Re: Jsem alkoholik? Před 12 rok, 7 měsíce  
market nemusis rikat vubec nic, a plne chapu ze oznacit se nahlas za alkoholicku je tezke, vsak uvidis jak to pujde..
me to dneska pripada srandovni bat se tohle rici nahlas, ale
pamatuju..to vis ze pamatuju..nikdo te zatracovat nebude, zatracujes se sama a opravdu je to jen a jen tvoje volba, muzes dal pit..nikdo ti v tom nebude branit...delat to dobrovolne je nutne..no v nejhorsim se upijes..vzdyt co, sama rikas ze na tom nejsi tak zle..tak pockej a az bude hur pujde to lepe
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6753
Re: Jsem alkoholik? Před 12 rok, 7 měsíce  
Čekat na to, až bude hůř?Blbost.Už dnes ví, že něco je špatně, zlom, dno může přijít ve vteřině, nemusí se z toho dostat vůbec.Já taky ze začátku huhlala, nešlo mě to slovo alkoholička ven, nyní to beru normál, jsem alkoholička, no a co jako??Jen hlupák se mě vysměje, pohaní a ten mě přeci nemůže urazit, ublížit.Dobrý přítel to vezme, a radši jeden takový, než sto blbců kolem sebe.Markéto, jen se vymlouváš, jdi, můžeš odejít kdykoliv, mluvit taky nemusíš, což už jsem psala, a čekat?Jak chceš!Jen hlupák odmítá pomoc , která je zadarmo, dobrá a upřímná.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6754
Re: Jsem alkoholik? Před 12 rok, 7 měsíce  
to je libi takova zamerna ironie...aby marketa videla jak premysli..jasne ze neni na co cekat, ale on si na to kazdy musi nejak prijit sam, a udelat ten prvni krok, a marketa stale hleda
potvrzeni, ze to neni tak zle..vzdyt to zname, to prijeti faktu ze jsem, to je nejhorsi, teda aspon pro mne bylo..mejte pekny den damy
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter