Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Jsem alkoholik?
#6771
Re: Jsem alkoholik? Před 12 rok, 7 měsíce  
Ahoj Market,Libusko,
ne,neni to normální,ani za střízliva natož v opilosti...ještě že me nenačapali policajti,bylo by to horší..nejen tento "zážitek" mne usvědčil z toho jak blbě žiju.
Njehorší pro mne bylo,když jsme mel tzv.okna, nepamatovala si většinu toho co jsem v opilosti delala...přišla jsem na to jak mám "skvělé" kamarádky - řekla jsem jim,že mám s pitím problém,že už nebudu tolik pít,že s nimi nepujdu na víno,atd...Řekly mi co blbnu a bylo jim to fuk...takže se s nimi už nebavím a víte,že mi to vubec nechybí?
Mám ted kamaradku co nepije vubec,má miminko,navzajem se navstevujeme,pomahame si...
Market,abstinetem muže být člověk,který ani nikdy problemy spitim nemel :)proste nechce alkohol pit...hezky den vsem! dnes jdu varit neco spešl,zaclo me to bavit...prcka mam doma,tak podnikneme nejaky vylet...
Annyka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6816
Re: Jsem alkoholik? Před 12 rok, 6 měsíce  
Ahoj Anny,jo jo,co se clovek navyvadel pod vlivem.Obdivuju tre,ze jsi si to tak brzo uvedomila,ze neco neni v poradku a zmenila se.Kdyz ja tropila hlouposti,ostudy a podobne,kdyz mi bylo neco kolem 20,povazovala jsem to za normalni,ani to rozkopane okno u auto me nepresvedcilo,ze bych mozna mela pit aspon trochu min.Vsichni kolem pili,vsichni se obcas opili a ja nebyla zadnou vyjimkou.Az jaksi vekem a hlavne tim,ze ode me muj ted uz manzel chtel odejit se mi rozvitilo a ja piti znacne omezila.Darilo se mi to celkem obstojne az do ted....Diky vam a vasim pribehum si uvedomuju s jakym ohnem si tu hraju a ze to nejspis sama nezvladnu,tak jak jsem byla jeste pred par tydny naprosto presvedcena.Nepiju denne ani se pravidelne neopijim,ale potrebuju si obcas neco koupit,presto,ze jsem si slibila,ze uz pit nebudu.Takze jo,pridavam se k vam-jmenuji se Marketa a jsem alkoholicka.Ve stredu ma prvni AA.Pred tydnem jsem tu Libuscce psala,ze do AA proste nemuzu,nepotrebuju a ted?Ted se tam docela tesim ).Tak krasne abstinovani vsem a prima nedeli,Marky
Marketa
Senior Boarder
Příspěvky: 46
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6817
Re: Jsem alkoholik? Před 12 rok, 6 měsíce  
Markéto, děkuji za radost, potěšila jsi mě.Jsem zvědavá, jak se Ti tam bude líbit.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6828
Re: Jsem alkoholik? Před 12 rok, 6 měsíce  
Dekuji,Libusko,tesi me,ze Ti to udelalo radost:-).Snazila jsem se doheldat v prispevcich Tvuj pribeh,ale nenasla,vadilo by Ti ho sem znovu trochu nastinit??
Jinka se ted hodne vracim ve vzpominkach na sve obdobi prehnaneho piti alkoholou,pred tim nez pujdu do AA at jim tam mam co vypravet:-).Ono tim,ze uz je to tolik let zpet na spoustu veci clovek zapomene-nebo mozna chce zapomenout.Doslo mi,ze jsem tnekrat litala v peknem prusvihu a ze to,ze se to nezvrtlo dal a ja nejakym zazrakem piti postupem casu omezila,muzu jen povazovt za obrovske stesti-asi mam nad sebou andela strazneho,no chudak,moc si neodpocine ).Vratily se mi tak vzpominky na ostudy,prusvihy,zbytecne problemy a dokonce mi parkrat slo i o zivot...Ze jsem se tenkrat nepropila do fyzicke zavislosti dodnes nechapu.Tak jako odstrasujici priklad a snad i inspiraci pro ty,jez sem zavitaji a budou hledat duvody,proc prestat,podelim se i ja o sve nejvetsi alkoholove kousky.Ha,malej se probudil,tak nic,tak az vecer .Pa vsem
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6829
Re: Jsem alkoholik? Před 12 rok, 6 měsíce  
14. den bez chlastu, chuť skoro žádná. Minulý týden (v pondělí a vpátek) jsem měl větší chuť jen při nostalgicko-depresevních vzpomínkách na jednu holčinu, která je na nejlepší cestě se dříve nebo později upít. Bohužel, pokud to nepochopí sama, tak ji stejně nemohu pomoci.
Dopuji se B - komplexem, hořčíkem a draslíkem. Po tom Bečku se dobře spí. Do 20 minut zařezávám, bez něj jsem usínal i dvě hodiny.

Petr
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Poslední úprava: 26/09/2011 20:56 Provedl: petr_n.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6848
Re: Jsem alkoholik? Před 12 rok, 6 měsíce  
Peto,super,gratuluju a nadale fandim!!MArky
Marketa
Senior Boarder
Příspěvky: 46
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7554
Re: Jsem alkoholik? Před 12 rok, 3 měsíce  
Ahoj,
mám dvouletého syna, v těhotenství a ještě rok poté jsem nepila. Bohužel mám za sebou incidenty v opilosti, a protože piju od svých 15-ti let nechci se dožít toho aby byla celá moje rodina na dně kvůli mé závislosti. Podle mě je správné si uvědomovat důsledky pití a řekla bych že je to první krok k léčbě. Mám pocit že všude se říká, že abstinenci děláme pro sebe samé. Podle mě je dobré se zaměřit na své blízké, uvědomit si jak jsme pro ně důležití, protože alkoholik chce pít dál.
kateřina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7635
Re: Jsem alkoholik? Před 12 rok, 3 měsíce  
Katko-je vidět,že jsi rozumná.Nepiješ jen kvůli sobě-protože problémy jsi dělala především ty sama a sama sobě.Jsi matka-tvůj život už není jenom o tobě,ale i o tvém dítěti.Dtžím ti palce,aby se tvůj život bez alkoholu měnil jen k lepšímu.Na tom záleží jestli chceš,aby tvé dítě bylo šťastné a ty s ním.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7676
Re: Jsem alkoholik? Před 12 rok, 3 měsíce  
zdravim vas momentalne me silene boli hlava,a vim ze mam nejspis problem.Piju alkohol tak16 let,cca kazdy tri tydny se zleju jak zakon kaze.S kamarady chodim debatovat do hospody,cetl jsem nejaky podobny prispevky.Chtel bych poradit co s tim.Mam bezva pritelkyni ktera me navraty trpi.Nevim jestli chci prestat pit,proste nevim co s tim.
Diky Honza
Honza

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7678
Re: Jsem alkoholik? Před 12 rok, 3 měsíce  
Honzo, a co teda víš?A Markéto, svůj příběh Ti pošlu, nechci tady unavovat se svým hororovým životem, napiš na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter