Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Alkoholový absťák
#29380
Re: Kdy přejde "absťák"...? Před 8 rok, 8 měsíce  
Zdravim, nechci otevírat nové téma, toto mi přišlo nejpříhodnější. Máte někdo zkušenost s chlastem a s anémií? Po 6 ti týdnech abstinence mi zjistili anémii. Nebyla jsem drastický piják, ale víc než je zdrávo to jednoznačně bylo. Máte někdo takovou zkušenost? Může to být samozžejmě spoustou dalších věcí, jen by mě zajímalo, zda by to mohlo mít souvislost i s pitim..Díky!
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 590
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29381
Re: Kdy přejde "absťák"...? Před 8 rok, 8 měsíce  
Zdravim, nechci otevírat nové téma, toto mi přišlo nejpříhodnější. Máte někdo zkušenost s chlastem a s anémií? Po 6 ti týdnech abstinence mi zjistili anémii. Nebyla jsem drastický piják, ale víc než je zdrávo to jednoznačně bylo. Máte někdo takovou zkušenost? Může to být samozžejmě spoustou dalších věcí, jen by mě zajímalo, zda by to mohlo mít souvislost i s pitim..Díky!
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 590
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29382
Re: Kdy přejde Před 8 rok, 8 měsíce  
Rachel píše:
...Máte někdo zkušenost s chlastem a s anémií? Po 6 ti týdnech abstinence mi zjistili anémii. Nebyla jsem drastický piják, ale...

Ráchel,
nechaj si to vysvetliť od hematológa, internistu, endokrinológa alebo od všetkých naraz. Poradí aj praktický/ošetrujúci lekár - obvoďák.


Alkohol spôsobuje o.i. aj rozvrat vnútorného prostredia - výkyvy produkcie hormónov a endokrinných žliaz. Alkoholáty a ďalšie metabolity etanolu zrejme nemajú vplyv na tvorbu hemoglobínu ani neviažu Fe-železo.

Toto Ti uspokojivo zodpovie jedine konzílium odborníkov.

Uzdrav sa! Prajem Ti to!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29383
Re: Kdy přejde Před 8 rok, 8 měsíce  
Díky Ja, myslim že to nesouvisí. Po doktorech běham, mají jiný vysvětlení, ale zajímal mě váš názor..

Je to pakarna bejt nemocnej. Všem který spokojeně chlastaj,chci vzkázat, že to neni prdel bejt nemocnej. Injekce, tunely, gastro vyšetření, atd. Tak tomu, kdo chlastá nadále i při takových vyhlídkách držim palce ...
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 590
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29462
Re: Kdy přejde Před 8 rok, 8 měsíce  
Rachel napsal:
Zdravim, nechci otevírat nové téma, toto mi přišlo nejpříhodnější. Máte někdo zkušenost s chlastem a s anémií? Po 6 ti týdnech abstinence mi zjistili anémii. Nebyla jsem drastický piják, ale víc než je zdrávo to jednoznačně bylo. Máte někdo takovou zkušenost? Může to být samozžejmě spoustou dalších věcí, jen by mě zajímalo, zda by to mohlo mít souvislost i s pitim..Díky!

mám anémii z chlastu,chlastala jsem až jsem z toho málem umřela,taky jsem nepila moc co je moc?beru železo a je mi furt blbě,milí alkoolici nepijte,je to tak strašné nemusíte to přežít,já měla štěstí,vy o mít nemusíte vaše anka
anka
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59566
Re: Příznaky absťáku ? Před 3 rok, 2 měsíce  
Cituji
"Absťák" může zabít.

více zde 1url.cz/hzPwi
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59577
Re: Příznaky absťáku ? Před 3 rok, 2 měsíce  
Kateřina napsal:
Zdravím, můj kamarád se dal na abstinenci po zdravotních problémech. Abstinuje sice pouze pár dnů a už má třes celého těla, když v rukou nese něco těžkého, podlamují se mu kolena plus absolutní vibrace nohou, má lehké vidiny, točí se mu hlava, neví co s rukama.. Přeji mu moc štěstí, ať pokračuje dál, ale má otázka směřuje - bude ještě hůře? Jsou takovéto samoabstinence nebezpečné pro člověka ? Prosím o Vaše zkušenosti. Díky a všem takovým hodně štěstí a síly do života !

Nevím, já tedy první 3-4 dny měla totéž prakticky celou tu dobu, bylo to šílené, pocení, třes, nervozita, rozostřené vidění. Po 4 dnech to začlo ustupovat. Teď jsem 16. den abstinence a fyzické příznaky už nemám žádné. Pokud bych teď selhala, nebylo by to kvůli absťáku, ale z blbosti. Což se snad nestane. To už se vůlí dá ovládnout. Ale ty první dny jsou opravdu mazec.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter