Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Pomoc prosím!
#7422
Re: Pomoc prosím! Před 12 rok, 3 měsíce  
Každý den střízlivosti je taková maličká výhra, radost.A den ke dni, a je tu měsíc, a letí to, já už budu 8 let střízlivá, fakt to šlo rychle, hlavně šlo!Čím déle, tím lehčeji.Stejně jsem ve střehu, chlast číhá furt a pořád.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7428
Re: Pomoc prosím! Před 12 rok, 3 měsíce  
Dnes slavím 1. týden bez démona..Oslava je parádní..Byla jsem s dětmi a se psem na dlouhé procházce a teď flámuji s čajem a je mi skvěle:-))..Už se chystám i na oslavy Silvestra:
www.youtube.com/watch?v=soL2So8A8sM
Sára

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7429
Re: Pomoc prosím! Před 12 rok, 3 měsíce  
Ahoj Sáro, gratulace k prvnímu týdnu
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7431
Re: Pomoc prosím! Před 12 rok, 3 měsíce  
I já Sáro gratuluji jako Ivanka,hlavně ať to trvá a trvá a trvá a trvá.............,však Ivuš víme jaký je ten chlast hajzl viď?Hlavně nic nepodcenit,i malý šotek rýpálek umí udělat velký problém.
Držím palce.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7606
Re: Pomoc prosím! Před 12 rok, 2 měsíce  
Sáro,

též se přidávám ke gratulaci, jen tak dál. Ať dny bez alkoholu přibývají a časem se mění na měsíce a roky.

Přeji hodně úspěchů a výdrž .

Světlana
Světlana
Junior Boarder
Příspěvky: 27
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7806
Re: Pomoc prosím! Před 12 rok, 2 měsíce  
Ahoj parto,
děkuji za podporu...Pro alkohol nežiju, nekouřím a nepiju:-)..
Jj, to by byla paráda, kdyby to byla pravda..Fakt nekouřím..A i s alkoholem se statečně držím, do hospy nechodím a od té doby, co jsem se rozhodla nepít, jsem nebyla opilá..ALE vloudil se šotek, jak jsem šikovná a mám to pod kontrolou, takže jsem si v sobotu koupila láhev francouzského vína - každý den až do včera jsem po skleničce popíjela! Takže hlásím malý úlet, který mne nepotěšil a ode dnes už zase vařím čaj..Nic si ale nevyčítám, i slabý stařík přenesl skálu tím, že nosil malé kamínky..
Každopádně je to bez pití o hodně větší nádhera..Není to nuda, jde jen o to, najít si nové fajn přátele, vrátit se nebo začít s koníčky, cvičením. Dnes jsem byla u kadeřnice a tak jsme se nasmály i bez pití..Cvičím jogu, chodím plavat, do sauny, do kina, se psem na dlouhé procházky.. 3 roky jsem nebyla kvůli životním tragédiím, které nás potkali, s dětmi na jarních prázdninách, dnes jsem koupila zájezd na hory - byly radostí bez sebe..Jsem šťastná, a i když jsem zasponzorovala francouzské vinaře, věřím si, dokážu to, protože život je krásný..Takže, když uklouznete, žádné depky, šup nahoru a táhneme káru dál..
Držte se všichni, dáme to;-)
Sára

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7807
Re: Pomoc prosím! Před 12 rok, 2 měsíce  
Ono to uklouznutí není pro všechny, někdo se rozjede a nezastaví, nezvládne to, tak pozor.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7808
Re: Pomoc prosím! Před 12 rok, 2 měsíce  
Já vím, čert nikdy nespí..Už jsem zase hodná:-)
Sára

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7810
Re: Pomoc prosím! Před 12 rok, 2 měsíce  
Ahoj Sáro,
ani nevíš jak moc ti rozumím a držím palečky.Drž se...opravdu,vím jak je to těžké i já jsem jako na houpačce.Jednou hrdinka největší a po druhé malé děcko co se ztratilo v lese a neví kudy zpátky domů a potřebuje vzít za ruku a dovést zpět.
Bude to asi dřina,ale nikdy to nevzdávej!
Jestli se mohu zeptat,kolik je tvým dětem?
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7811
Re: Pomoc prosím! Před 12 rok, 2 měsíce  
Ahoj Bludičko,
vidíš, dnes jsem si poprvé uvědomila, že jsou skoro dospělé:-)..Mám z nich radost, zažily v životě plno bolesti a přesto jsou to pašáci..I přes všechny hrůzy a utrpení, můžu zodpovědně říct - vychovala jsem je dobře a jsem na ně pyšná..Tak mě napadlo, že mi bude smutno, až mi vyletí z hnízda..Pak budu s velkou pravděpodobností trávit volné chvíle v léčebně. To jsou vyhlídky, po 15 letech života s alkoholikem..No, jaké jsem si to udělala, takové to mám..Stále doufám, že mám pořád možnost volby, ale musím upřímně říct - máš pravdu, je to dřina..Pořád spoléhám na to, že jsem zvyklá dřít..
Dnes jsem četla, že je v ČR 25% mužů alkoholiků a 10% žen. To pravého Čecha potěší, že v tom není sám!
Sára

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter