Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Pomoc prosím!
#7812
Re: Pomoc prosím! Před 12 rok, 3 měsíce  
Těch alkoholiků je daleko víc, hlavně žen, úspěšně skrývají svou opilost, pijí tajně, pak vyspávají, mají" migreny, bolení hlavy".......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7881
Re: Pomoc prosím! Před 12 rok, 2 měsíce  
Máš pravdu.Já jsem byla na protialkoholní léčbě poprvé protože mi vzali děti z péče a přitom jsem si stále dokázala namlouvat,že tam jsem kvůli svým depresím,které mám ze svého partnera alkoholika.Svůj problém s mým pitím jsem stále zpochybńovala.Až jsem spadla na hubu!A bylo.Už se nebylo na koho vymlouvat.Je to sviňa nemoc!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10530
Re: Pomoc prosím! Před 11 rok, 8 měsíce  
Dobrý den chtěl bych přestat pit alkohol ikdyz sem jenom obcasnej konzument tedy že vypiji pár piv denně.Chtěl bych s tim přesta uplně mužete mi prosím něják pomoct.
Vojtěch

Poslední úprava: 16/01/2021 20:29 Provedl: Stopka. Důvod: zkráceno
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10531
Re: Pomoc prosím! Před 11 rok, 8 měsíce  
No když piješ pár piv denně, tak nejsi občasnej konzument, ale pravidelnej pijan, ne-li alkoholik. Já jsem na tom stejně, ale nepiju denně, snažím si dávat 1-2 dny mezery.
Luděk

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10533
Re: Pomoc prosím! Před 11 rok, 8 měsíce  
Vojto, občas nepiješ, když si dáš denně pár piv.Rad tu máš na této diskuzi plno, hledej, čti, pouč se, hlavně nepij.Luďku, blahopřeji k svátku,a mám radost, kolik nových lidí se tu objevuje, píše.Bylo na čase, dlouho jsem to táhla sama, uf, je čas nechat Vás psát, pomáhat.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10534
Re: Pomoc prosím! Před 11 rok, 8 měsíce  
Ahoj, poslednich par tydnu ctu vase prispevky a chci napsat vsem, drzim palce nepit a zdar strizlivosti, ja mam dneska 21.den bez alkoholu a chci byt uz abstinent do konce zivota, je to nejlepsi reseni pro me a myslim ze to jde kdyz clovek udela pro to maximum a neboji se priznat barvu a pozadat treba i o pomoc, zivot je prilis kratky na to aby se utopil v lahvi! Krasnou nedeli preji
Jessie

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10535
Re: Pomoc prosím! Před 11 rok, 8 měsíce  
Liba napsal:
Těch alkoholiků je daleko víc, hlavně žen, úspěšně skrývají svou opilost, pijí tajně, pak vyspávají, mají" migreny, bolení hlavy".......

Souhlasim! Je to velmi latentní a i ze svého okolí vidím kolik slečen/žen má do budoucna našlápnuto zaplnit další statistiku..bohužel
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10536
Re: Pomoc prosím! Před 11 rok, 8 měsíce  
Máš pravdu, škoda každého dne přežitého s alkoholem, život se má žít.Střízlivost Ti dá hodně , uvidíš úplně jiný svět, hezčí, budeš silná, usmívat se, protože Tě život začne bavit, najdeš svobodu, důstojnost.......jen si přiznat, že alkohol dělá z nás nuly, poskoky, otroky.....a požádat o pomoc je naprosto normální, nikdo z nás netuší, do čeho se žene, kam může dojít s chlastem.Až najednou je zle, skoro pozdě, alkohol nás ovládá, a tak ještě, dokud je čas, určitě udělat vše, aby se ta abstinence zvládla, člověk byl zase člověkem.Přeji každému, aby výhody střízlivosti poznal.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10537
Re: Pomoc prosím! Před 11 rok, 8 měsíce  
Libo pod to co jste napsala se rada podepisu, je to svata pravda, prosla jsem si peklem a uz se tam NIKDY nechci vratit, uzivam si kazdym dnem strizlivou svobodu a je mi krasne a hlavne ziju v realite s nohama na zemi a i kdyz prijde craving (coz za 21 dni prisel jen jednou), da se to zvladnout kdyz clovek chce a vi jak na to, vsem bych doporucila nebat se a pozadat o pomoc, ja osobne chodim k psychoterapeutce ktera je vynikajici a snazim se na sobe pracovat, uz hodnekrat jsem se snazila prestat ale vzdycky me to zase dostalo zpatky, ted uz vim jak na sebe a hospodam a kamaradum pod na vinko se vyhybam, menim svuj zivotni styl coz je myslim si klicove pro abstinenci a pokracovani v ni.
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10538
Re: Pomoc prosím! Před 11 rok, 8 měsíce  
Tak, tak.Měnit svůj život, rozdělit bývalý, a budoucí.Alkohol sice bude útočit, ozývat se, ale mozek už bude vědět, jak na něj.Nedat se!Jaký si ten svůj život uděláme, takový bude.Sami musíme máknout, nečekat zázraky, a najednou zjistíme, že ten zázrak se stal, nepijeme, máme se hezky.....
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter