Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: jak se zbavit uzkosti?
#7649
Re: jak se zbavit uzkosti? Před 12 rok, 2 měsíce  
Katko -všechny léky jako antidepresiva,léky proti úzkosti a strachu zabírají za několik týdnů po nasazení.Pokud Tvé stavy přetrvávají delší dobu?Je nutno opět navštívit psychiatra a zkonzultovat s ním celý problém aby mohl nasadit jiné léky.Každý organismus reaguje odlišně.A co se týká Tvých stavů?opravdu je nutné naučit se odpočívat.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7651
Re: jak se zbavit uzkosti? Před 12 rok, 2 měsíce  
Tak právě tohle teď taky řeším, jsou to tak hnusný stavy, že bych se nejradši sebrala a šla se ožrat, ale to byhc se z toho nadobro nikdy nedostala. Prý vitamín B pomáhá na nervy, ale zkušenost s tím nemám.
Veronika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7656
Re: jak se zbavit uzkosti? Před 12 rok, 2 měsíce  
Vitamin B neuškodí, taky hodně procházek, čerstvý vzduch, sport.Jestli máš absťák, odezní, jez, pij hodně,-jistě nealko- zklidníš se, vydrž.Nějak unav tělo, abys spala, nabrala sílu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7657
Re: jak se zbavit uzkosti? Před 12 rok, 2 měsíce  
trochu jsem se dneska večer vynervovala a teď už to neřeším. Mám radu číslo jedna: až se někdy vynervujete tak se tomu potom zasmějte. Pozitivní přístup je nej.
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter