Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: uz nechci pit
#7667
uz nechci pit Před 12 rok, 2 měsíce  
Ahoj,jsem tu nova a jsem ALKOHOLICKA.Je mi 32 let a piji uz nekolik let bohuzel jeste v kombinaci s leky na psychiku .Mam trileta dvojcatka a chci,abych se ve zdravi dozila jejich jejich dospelosti a aby mneli maminku,na kterou jsou hrdi a kterou budou mit radi.U nas v rodine je alkoholicka maminka,byla i babicka,ale ta uz umrela a je alkoholik i muj manzel.Zatim nepiji od patku a rada bych to uz vydrzela naporad...
eva
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7668
Re: uz nechci pit Před 12 rok, 2 měsíce  
Ahoj Evčo,
... je fajn, že si dokážeš uvědomit svůj problém, ne každý to dokáže... Takže tohle je rozhodně dobře, že jsi si to přiznala.
Taky je super, že už nechceš pít. Máš nějaký plán co teď dál? Jakože jestli budeš hledat někde dál pomoc nebo se to budeš snažit zvládat sama?
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7669
Re: uz nechci pit Před 12 rok, 2 měsíce  
Evo, víš jak dál?Co a jak?Přestat pít nestačí, Tobě to půjde velice těžko, muže máš doma, alkohol jistě taky.Budeš to jen zkoušet, sama to nezvládneš, přeji Ti i dvojčatům, abys to zvládla.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7671
Re: uz nechci pit Před 12 rok, 2 měsíce  
se mnou je to tak.piji uz sest let a zaroven tech sest let beru AD,bravala jsem i Neurol a diazepam,ale z tohohle uz jsem se dostala.ńyni beru jen Cipralex a vzdycky jsem se tak dvakrat nebo trikrat do tydne opila(litr az dva vina za vecer) a to vse v kombinaci s leky.jak rikam,tohle trva tech sest let a ja se zacinam bat o sve zdravi a psychiku.nedela mi problem nepit tyden,ctrnact dni,ale pak prijde jakasi nutkava potreba se zase napit a ja neodolam.pak je mi den spatne a jakmile mi otrne,udelam to znovu.
Libusko,ver mi,ze to ale sama zvladnu,mam velky pud sebezachovy a kdyz si reknu razne dost,tak dost.Proste se musim poradne nastvat a prehodit si to v hlave.Jsem vdecna,ze jsem jeste tady a doufam,ze jeste zdrava,pri te me smrtelne kombinaci,kterou jsem si zmirnovala stresy.nekdo nahore mne ma asi jeste rad.Nechci cekat,az se neco stane a pak to resit,chci to resit uz ted a vyhnout se tomu.pak by to treba uz neslo vratit.¨
jinak dekuji za podporu a preji i ostatnim co nejpevnejsi vuli rozhodnout se spravne.
eva
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7674
Re: uz nechci pit Před 12 rok, 2 měsíce  
Je dobře, že jsi si to uvědomila, a ještě žiješ, mrazí mě z té Tvé kombinace.Jsi kvartální alkoholička, jako já, stejně piš hodně sem, jestli Ti to něco dává, než se napiješ!!!radši mě zavolej!Pravidlo AA , co pomáhá-Každý ráno si řekni-Dnes se nenapiju, co bude zítra, uvidíme!A ten den vydrž!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7709
Re: uz nechci pit Před 12 rok, 2 měsíce  
Ahojky,tak zitra to bude tyden,co abstinuji,ale priznam se,ze uz me zase trosku pokousi chute,ale ja se nedam.chci se zeptat,jake jsou zkusenosti s antidepresivy u alkoholiku.nejsou horsi nez alkohol?
eva
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7711
Re: uz nechci pit Před 12 rok, 2 měsíce  
Evi-určitě se nemusíš bát.Pokud ti lékař nasadil antidepresiva-věř,že ví co dělá.Po odejmutí alkoholu jsou deprese,strach,pocity úzkosti a nervozita spojená s neklidem příznačné.Mají jediný úkol-dostat tě zpět k napití a jeho pokračování.Aby těmto nepříjemným stavům nedocházelo je správné nasadit antidepresiva.Pomáhají udržovat tvůj duševní stav v rovnováze,do té doby,než se tomu sama naučíš.Pochopitelně,že antidepresiva nesmíš kombinovat s žádným alkoholem.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7712
Re: uz nechci pit Před 12 rok, 2 měsíce  
jani,ja uz prave antidepresiva beru dlouho a hlavne jsem na ne pila a to ne malo.zjistila jsem taky,ze kdyz je vysadim,tak na alkohol nemam ani chut,ale kdyz se zase rozjedou uzkosti a ja leky znovu nasadim,tak se mi chut na alkohol vraci.nevim,cim to je,asi po tech lecich ztraci clovek jakoby pud sebezachovy a je mu to fuk.samozrejmne ale ty leky nemuzou v kombinaci s alkoholem vubec zacit pusobit,proto ty uzkosti u mne prevladaji porad,a navic si radne ohrozuji zdravi.kazdopadne pit uz nechci a leky budu brat konecne tak jak mam.
eva
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7713
Re: uz nechci pit Před 12 rok, 2 měsíce  
Evo, řekla jsi to lékaři?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7717
Re: uz nechci pit Před 12 rok, 2 měsíce  
Rozhodni se konečně co chceš.Jestli pít?Nebo pomoc?Pomoct ti půjde JEN KDYŽ SE ROZHODNEŠ PRO ABSTINENCI.JINAK JSEM BEZMOCNÁ JÁ,VŠICHNI TADY.ZKONZULTUJ TO POCTIVĚ A PRAVDIVĚ S LÉKAŘEM PSYCHIATREM,ALE TÉŽ I TY SE MUSÍŠ PEVNĚ ROZHODNOUT PRO SVOJI VARIANTU(CO CHCEŠ TY SAMA-DOOPRAVDY).V TOMTO MUSÍŠ MÍT JASNO!PAMATUJ NA TO,ŽE UŽ NIKDY S PITÍM NEDOCÍLÍŠ TĚCH STAVŮ,KTERÉ TI DŘÍV DÁVALO-BUDE TO JEN PEKLO -HORŠÍ A HORŠÍ!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter