Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Zkouším to s Antabusem
#812
Zkouším to s Antabusem Před 14 rok  
Zdravím všechny, je mě 26 let a piji již od 14ti let...již sem vydržela půl roku nepít a vím že mě bylo strašně fajn a byla sem na sebe hrdá asi před 2lety jsem do toho zahučela znova, a nyní zkouším opět abstinovat.Nechala sem si od svého psychiatra napsat antabus.Začínám mít strach z alkoholu a následně pod vlivem antabusu i ze smrti...takhle již abstinuji cca 14dní...v minulé abstinenci mě také vlastně pomohl strach z pití nepít.Včera mě rodina připravila ( vlastně nechtěně ) první větší zkoušku mého nepití.A to rodinou oslavu.S tím že vlastně u mě v rodině jsou oba rodiče také alkoholici.Vlatně sem na tej oslavě byla jediná střízlivá a koukala sem na lidi kolem sebe jak postupem času a množství alkoholu v krvi se mění jejich výrazy obličeje, mluva, a vlastně všechno co toho určitého člověka tvoří...myslím Tím jeho osobnost jeho jedinečnost.Pod vlivem alkoholu jsou si všichni vesměs rovni...Pak už Vám je znich spíše smutno...směšní, stále se mě ptajíc na ty samé otázky, na co se mě ptali před 5ti minutamy...pořá dokola...ono vlastně když se to tak vezme, tak není o co stát...jenže to říkám teď...všem co abstinují držím pěsti, ať to zvládnou a bez vymlouvání
Polly
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 02/05
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#817
Re: Zkouším to s Antabusem Před 14 rok  
Ahoj milá Polly,
hezky jste napsala , že každý člověk je osobnost a jedinečný. Téměř vše přichází v niveč, když alkohol zasekne své ostré drápky. Zbavit se ho je bolestivé, ale rány se zahojí a když se ignorují jeho nabídky chvilkové slasti, nemá absolutně žádnou další ničivou moc nad jedinečností každého člověka.
Vzhledem expedimentovaní ve Vašem ranním věku, možná ani pořádně netušíte, které krásy vlastníte. Určitě teď v době abstinování budete mít čas o takových věcech přemýšlet, objevovat a pomalu realizovat. Strach z něčeho co člověka ohrožuje a uvědomovat si, že o víc ( téměř o vše)přichází než-li dostává je začátek k novému ZAČÁTKU
Možná byste měla změnit prostředí a vzhledem k Vašemu věku by to mohlo být i možné.
Když budete chtět, rádi Vás tu opět uvidíme.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Poslední úprava: 05/04/2010 16:04 Provedl: Květa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#873
Re: Zkouším to s Antabusem Před 14 rok  
Zravím Polly,

Gratuluji ke třetímu týdnu úspěšné abstinence. Jak cítíte a máte?
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1089
Re: Zkouším to s Antabusem Před 13 rok, 11 měsíce  
Ahoj Polly,mě je 32 a to,že jsem alkoholička vím už více než dva roky,ale až teď jsem našla sílu a odvahu s tím něěco udělat.Zcela chápu tvé obavy a pocity,já abstinuji dva týdny a zatím se držím,je to možná také tím,že jsem začala mít zdravotní problémy,které mě k tomu donutily.Příští týden mám schůzku s psychiatričkou a budeme se snažit řešit můj problém.Myslím si,že to taky zkusím s antabusem a tobě držím prsty ze všech sil a věřím,že když už jsi tu závislost zvládla jednou,podaří se Ti to znovu a napořád.

Hodně štěstí Gabča
Gabča
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1090
Re: Zkouším to s Antabusem Před 13 rok, 11 měsíce  
Gabi,vydala jste se správnou cestou,jste pašák i vám držíme palce jak jen to jde.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1129
Jak vypadá antabus? Před 13 rok, 10 měsíce  
Dobrý den.

Mohli byste mi prosím popsat, jak přesně vypadá jedna šumivá tabletka antabusu (400mg). Mám obavy, zda si je léčený alkoholik nevyměnil za vitamíny, jelikož jsem nebyla přítomna při otevření balení.

Moc děkuji za jakoukoliv informaci.
Hana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1130
Re: Zkouším to s Antabusem Před 13 rok, 10 měsíce  
Hani,děkuji,za podporu.S antabusem začnu až příští týden,jelikož jsem měla při interním vyšetření vysoký krevní tlak,ale v úterý si jdu pro první dvě tablety a pak uvidíme.Abstinuji už skoro dva měsíce a téměř bez abstinenčních příznaků,ale to jen díky mé lékařce,která mi předepsala Tiapridal ke zmírnění abstinenčních příznaků.Velkou oporu mám ve svém okolí a jsem jim za to hrozně vděčná.Doufám,že to s jejich podporou a mým odhodláním překonám a všemkdo mají stejný problém jako já přeji to samé.

Gabča
Gabča

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1132
Re: Jak vypadá antabus? Před 13 rok, 10 měsíce  
Ahoj Hani,ten antabus je asi centimentrová bílá tabletka a má tam rýhy do křížku na čtvrcení.Když hodíš rozpustit do vody, tak je bez zápachu a po rozpuštění nechává jakýsi bílý kal.Je úplně bez chuti.
Polly
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 02/05
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1133
Re: Zkouším to s Antabusem Před 13 rok, 10 měsíce  
Ahojky Gabčo, tak jak si na tom?Já se stále držím:) dej vědít.Držím pěsti pa
Polly
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 02/05
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1135
Re: Zkouším to s Antabusem Před 13 rok, 10 měsíce  
Ahojky Květi, stále se držím.Děkuji za podporu
Polly
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 02/05
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter