Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Tak vas po nejake dobe vsechny moc zdravim
#8887
Tak vas po nejake dobe vsechny moc zdravim Před 11 rok, 12 měsíce  
Ahoj vsichni,hlavne Libusko,Bludicko,Petrato-dalsich jmena,se kteryma jsem tu byla v kontaktu uz si bohuzel nevybavuju.Jsem ted deno denne na TP a moc mi to pomaha.Je to nekolik mesicu,vlastne skoro rok ode dne,kdy jsem tu poprve zavitala a od te doby se toho stalo tolik.Za prve jsem pochopila a akceptovala,ze jsem alkoholicka,nasledovalo nekolik neuspesnych pokusu prestat sama,bez cizi pomoci.Vzdy mi to vydrzelo tyden,dva a pak me ma nemocna mysl presvedcila o tom,jak mi muj "pritel" alkohol chybi apod.-vsak to znate.Zacala jsem chodit do AA a konecne jim take prichazim na chut,coz jsem ze zacatku nemohla rici.Mam sponzorku a za sebou 2.krok a zacinaji se dit uzasne veci.Moje duse se pomalu probouzi a hlasi k zivotu,zazivam neuveritelne krasne pocity,moje vztekla,vybusna povaha se velmi zklidnila.A take jsem konecne prisla na to,ze sama sice muzu diky tomu,ze jsem si jeste na alkoholu nestacila vytvorit zavislost prestat kdykoliv,ale nezacit znovu-na to potrebuji silu silnejsi nez tu svou,pozadala jsem o pomoc a snad to tentokrat spolu zvladneme ).Take uz vim,ze nesmim usinat na vavrinech a nezapominat,ze ma nemocna mysl a zakerny alkohol tu se mnou budou jiz navzdy a ze na sve strizlivosti musim pracovat denne,po zbytek zivota.Driv bych si myslela,ze to je za trest,ale dnes se na tu praci tesim,diky praci na krocich se s kazdym kruckem ze me stava o kousicek lepsi ,spokojenejsi clovek a zase o kousilinek se zase posunu vyse na spiritualni urovni.Ostatni klady,jako klidne nervy,neruseny spanek,zadne kocoviny,okna,vycitky nebo nekonecny boj a snaha o kontrolovane piti-to vse a jeste mnohem vice jako bonus...)
Doufam,ze i vam se dari dobre,myslim na vas,preji jen to dobre a tem,kteri sem teprve zavitali/zavitaji a zatim jen hledaji odpovedi,tapaji, preju,aby nasli cestu,zasli do AA,pozadali o pomoc,vytrvali.....))),ahoj vsem Marky alkoholicka
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8890
Re: Tak vas po nejake dobe vsechny moc zdravim Před 11 rok, 12 měsíce  
Markétko, lépe už jsi napsat nemohla.Jsem na Tebe pyšná!!!!Ta úleva, radost z Tebe jen sálá, nás posiluje.Díky!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8894
Re: Tak vas po nejake dobe vsechny moc zdravim Před 11 rok, 12 měsíce  
Marketa napsal:
Ahoj vsichni,hlavne Libusko,Bludicko,Petrato-dalsich jmena,se kteryma jsem tu byla v kontaktu uz si bohuzel nevybavuju.Jsem ted deno denne na TP a moc mi to pomaha.Je to nekolik mesicu,vlastne skoro rok ode dne,kdy jsem tu poprve zavitala a od te doby se toho stalo tolik.Za prve jsem pochopila a akceptovala,ze jsem alkoholicka,nasledovalo nekolik neuspesnych pokusu prestat sama,bez cizi pomoci.Vzdy mi to vydrzelo tyden,dva a pak me ma nemocna mysl presvedcila o tom,jak mi muj "pritel" alkohol chybi apod.-vsak to znate.Zacala jsem chodit do AA a konecne jim take prichazim na chut,coz jsem ze zacatku nemohla rici.Mam sponzorku a za sebou 2.krok a zacinaji se dit uzasne veci.Moje duse se pomalu probouzi a hlasi k zivotu,zazivam neuveritelne krasne pocity,moje vztekla,vybusna povaha se velmi zklidnila.A take jsem konecne prisla na to,ze sama sice muzu diky tomu,ze jsem si jeste na alkoholu nestacila vytvorit fyzickou zavislost prestat kdykoliv,ale nezacit znovu-na to potrebuji silu silnejsi nez tu svou,pozadala jsem o pomoc a snad to tentokrat spolu zvladneme ).Take uz vim,ze nesmim usinat na vavrinech a nezapominat,ze ma nemocna mysl a zakerny alkohol tu se mnou budou jiz navzdy a ze na sve strizlivosti musim pracovat denne,po zbytek zivota.Driv bych si myslela,ze to je za trest,ale dnes se na tu praci tesim,diky praci na krocich se s kazdym kruckem ze me stava o kousicek lepsi ,spokojenejsi clovek a zase o kousilinek se zase posunu vyse na spiritualni urovni.Ostatni klady,jako klidne nervy,neruseny spanek,zadne kocoviny,okna,vycitky nebo nekonecny boj a snaha o kontrolovane piti-to vse a jeste mnohem vice jako bonus...)
Doufam,ze i vam se dari dobre,myslim na vas,preji jen to dobre a tem,kteri sem teprve zavitali/zavitaji a zatim jen hledaji odpovedi,tapaji, preju,aby nasli cestu,zasli do AA,pozadali o pomoc,vytrvali.....))),ahoj vsem Marky alkoholicka
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8895
Re: Tak vas po nejake dobe vsechny moc zdravim Před 11 rok, 12 měsíce  
Chtela jsem jen opravit chybu a prihodila jsem clanek 2X ).Jen jsem se chtela opravit,ze jak pisu,ze jsem si jeste nestacila na alkoholu vytvorit zavislost,tak mi tam vypadlo dulezite slovicko "fyzickou".Jinka zavislost na alkoholu samozrejme mam-proto jsem alkoholicka )
marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter