Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3456789...38
Dolů
Téma: Jak to v AA chodí?
*
#1181
Re: Jak to v AA chodí? Před 13 rok, 10 měsíce  
Ahojky Hani,jsem moc ráda,že jsi v pořádku a všecko je u Tebe super,trošku jsem se o Tebe bála,ale fakt jen trošičku,užívej si života co to dá a měj se moc a moc dobře.I.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1182
Re: Jak to v AA chodí? Před 13 rok, 10 měsíce  
Ivliku, to jsi hodná, že jsi se o mě bála, ale opravdu není důvod. To, že jsem tady dlouho nebyla je proto, že se mě už na téma alkohol nechce nic probírat, nechci se k tomu vracet. Je to pro mě uzavřená životní kapitola. Dostala jsem se z dost přízemního začarovaného kruhu a teď si to docela užívám. Začala jsem chodit cvičit, což pro mě bylo vždycky nepředstavitelné, protože jsem hodně líná. A vůbec se sobě o hodně víc věnuju. Jestli si někdo chce pořádně proklepat špeky zkuste zumbu, je to naprostá bomba.
www.youtube.com/watch?v=Vf0q6qtThF4&feature=player_embedded
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1183
Re: Jak to v AA chodí? Před 13 rok, 10 měsíce  
No tak teda Zumba to je pecka,já bych se asi vykloubila,dělala jsem břišní tance,ale nebylo mi to moc blízký,pak jsem čuchla k joze a nedám na ní dopustit je to taky skvělý.Je dobře že to cítíš tak jak to cítíš a že nemáš potřebu probírat alkohol je jedině dobře,jsi už jinde.Někdy si vzpomen mějse moc hezky,byla jsi tu hodně platná
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1185
Re: Jak to v AA chodí? Před 13 rok, 10 měsíce  
Ivliku, neboj, já sem na vás občas kouknu
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1186
Re: Jak to v AA chodí? Před 13 rok, 10 měsíce  
Hanko, neškodí si občas připomenout, jaké to bylo zlé.Rádo se zapomíná, a tak se aspoň hlídej, víš, že tuto nemoc máme do smrti.Někoho to může otravovat, unanovat, jasně. Měj se!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1187
Re: Jak to v AA chodí? Před 13 rok, 9 měsíce  
Líbo, při čtení tvého příběhu jsem brečela. Zažila sis opravdu peklo. Já jsem rozmazlená, ta která má poslední roky skoro všechno. K tomu co bylo se vážně vracet nehodlám, je to jako nebe a dudy oproti tomu jak žiju teď.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1188
Re: Jak to v AA chodí? Před 13 rok, 9 měsíce  
Hani, to je život.Málokdy se vyvíjí tak, jak chceme.Bydlím v rozpadlým baráku, který už není můj, nalítla jsem , vnouček je a bude nemocný, já taky, normálně bych se zbláznila, dávno umím vidět věci, co mně potěší, utěší.Hlavně se nelituji.Nedělám velké plány do budoucna,beru ten život tak jak jde, nerezignovala jsem, jistě ne, řeším pořád horory, nedám se, ale nehroutím se před každou krávovinou, která by někoho hnala k sebevraždě.Život mně vyškolil.Je dobře na světě.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1189
Re: Jak to v AA chodí? Před 13 rok, 9 měsíce  
Líbo, jsi obdivuhodně silná ženská. Mě dokážou vytáčet prkotiny, neumím se nad věci až tak povznášet. Držím ti pěsti, ať už tě čeká v životě jenom to nejlepší. Máš pravdu, že na světě je dobře.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1190
Re: Jak to v AA chodí? Před 13 rok, 9 měsíce  
Asi Hanko píšeš na diskuze jinde,- cídra-,to je zločinec, co?Sere mně tou svou povahou, ale rozesmál mně tím hodnocením mé osoby, asi pěkně trpěl, když viděl ten dokument se mnou, protože já jediná tam nepiju, držím se.A znám lidi, co mají smutnější osudy, přitom vůbec nepijí, nedávno jsem jedné rodině pomáhala řešit horor, nepije z nich nikdo.A psala mně slovenská Míša, v San Antoniu 53 tisíc áčkařů, neskutečná atmosféra, krása.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1192
Re: Jak to v AA chodí? Před 13 rok, 9 měsíce  
Líbo, nepíšu v jiných diskuzích, zločince cídru neznám. Já se do hodnocení jiných nepouštím, protože sama nemám ráda, když se mě snaží někdo hodnotit. Můžeme si tady pomoct radou nebo se vzájemně podpořit, ale hodnotit někoho na základě pár příspěvků mě příjde tak trochu mimo mísu. Většinou to dělá zlou krev.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3456789...38
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter