Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...78910111213...38
Dolů
Téma: Jak to v AA chodí?
*
#8283
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok, 1 měsíc  
Měli to štěstí a tolik zdravého rozumu že se dokázali rozhodnout když začínal jejich problém.Libo-ty a já jsme na to šly poctivě a pořádně a vymáchaly jsme si čumáky pořádně.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8284
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok, 1 měsíc  
Liba napsal:
Spousta áčkařů v léčebně vůbec nebyla, pomohli mu AA.Což je zázrak.

Mohu potvrdit z vlastni zkusenosti.Cesta do AA byla poslednim pokusem, kdyby nevysel, byl jsem odhodlany jit do lecebny. A asi to vyslo, je to sest let co abstinuji a nemam potrebu na tom cokoliv menit. A to jen diky AA.
Ivan
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8285
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok, 1 měsíc  
Zázrak je vždy v tom,když konečně prohlédneš a pojmenuješ svůj problém-i když slovo alkoholik,či alkoholička nezní nejlépe,ale chce to odstranit předsudky a zbavovat se tím strachu z předsudků a soudů jiných a v tom,co má utkvělé větší část lidské společnosti. Aniž by sami věděli a znali podstatu celé nemoci.Já se zprvu,když jsem cítila že mám problém bála,bylo to pro mne jako vypálený cejch,který mi zůstane do smrti a vyřadí mne ze společnosti.Ale když se mi podařilo přiznat a pojmenovat můj problém a zařadit se mezi alkoholiky?Byl najednou ve mne mír,klid a smíření-a já byla po dlouhých letech bojů s alkoholem najednou ráda a cítila jsem se poprvé šťastná.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8474
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok, 1 měsíc  
Tenhle pocit zázemí najdou v AA většinou všichni, jen to chce chodit víckrát, nehodnotit jedno sezení, musí na AA něco být, když fungují tolik let, 80, ve 150 zemích, všude vážení, uznávaní, jen u nás jaksi nic moc.Program Kroků, rad dělali sami abstinující alkoholici, z vlastních zkušeností, chyb, zážitků, což se nikdy v žádné škole neučí!Já osobně jsem jim vděčná za to, že nepiju, žiju.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8475
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok, 1 měsíc  
je to k nicemu tam
Enigma

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8476
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok, 1 měsíc  
Pozor na své soudy chlapče.Takto přemýšlí a soudí jen ti,kteří chcou ještě stále hledat hospodskou společnost,nebo se nechcou rozloučit s partou feťáků.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8477
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok, 1 měsíc  
hehe vas nazor
Enigma

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8478
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok, 1 měsíc  
a tys tam teda byl?
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8479
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok, 1 měsíc  
jojo jenze se to nedalo poslouchat
Enigma

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8480
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok, 1 měsíc  
...člověče...
mě je 20...
a jako poprvé, když jsem tam přišla,tak mi bylo 19.. a přišlo mi to docela dost hard tam přijít.. jako fakt husťárna jak něco, psycho atak... ale byla jsem ve sračkách a proto jsem tam začala chodit a chodím... protože už jsem nevěděla co mám dělat. A mě to pomohlo a pomáhá...
...ty soudíš podle toho, že jsi tam byl jenom jednou?
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...78910111213...38
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter