Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...30
Dolů
Téma: poradit
*
#23694
poradit Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23700
Re: poradit Před 9 rok, 3 měsíce  
Zkus vydržet aspoň rok nepít, pak ti třeba dojde, že bez alkoholu je lépe, bez oken, výčitek, poznáš hezčí svět,najdeš smích, ...tisíc dalších výhod.Nestraš se, že nepít celý život bude špatně.Vždy se můžeš k alkoholu vrátit.Nejdřív musíš porovnat to neznámo, střízlivost.Najednou budeš ráda, že jsi, žiješ důstojně, poznáš, o co se okrádáš.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23701
Re: poradit Před 9 rok, 3 měsíce  
Rena,

občasný únik zo skutočnosti, cez *libido* v droge/alkohole, nerieši *príčinu/prvotný impulz* nutkania opiť sa. Túto Ti pomôže odhaliť psychológ. Poradí a doporučí Ti, ako sa v sebe orientovať - skôr, ako prevezme vedenie a kontrolu alkohol.
Váž si vlastnú slobodnú vôľu, ktorú alkohol účinne degraduje a rozkladá.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23707
Re: poradit Před 9 rok, 3 měsíce  
Já jsem AA také zkusil před osmi lety a vlastně ho zkouším dodnes, díky čemuž jsem celou tu dobu střízlivý. Také mně děsila doživotní abstinence a otázka to už jako nikdy? Naštěstí mi v AA hned na začátku řekli, neřeš doživotí, zkus se nenapít dnes. 24 hodin, no to bych mohl zkusit a tak den po dni nepiji. Také mi řekli zkus nepít a zkus chodit na setkání AA. Byly to jen návrhy a já je naštěstí pro mně přijal. Kdyby to byly příkazy tak to bych nedal. A časem chození jsem přijal i návrh dvanácti kroků uzdravování a opět bylo to mé svobodné rozhodnutí. A často si tak v poslední době říkám, že jsem se vlastně tehdy rozhodl být šťastný.
Z vlastní zkušenosti vím, jak těžké je přestat pít a smířit se s tím. Ale tehdy když jsem šel do AA, měl jsem asi tu opravdovou touhu nepít a udělat proto cokoliv. Jen člověk co tím prošel ví jak bolí chlast a mně opravdu bolel, hodně.V AA jsem potkal tolik naprosto rozdílných lidí, ale tu bolest ten chaos v hlavě mám s nimi hodně podobný, ale stejně podobně jako druzí jsem našel naději a cestu ven z toho pekla.
Všem zde přeji pěkný rok 2015 Michal K alkoholik
Michal K

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29259
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
dobry den vsem,chtela bych se sverit,mam 68 leteho otce,ktery trpi kvartalnim alkoholismem nejspis,je to pro me neunosne..mam 4 leteho syna a nemohu se ti m neustale zabyvat,otec pil cely zivot tvrdy alkohol.. 3 nedele je jak ze zurnalu,sportuje,jezdi na kole,prochazkuje,stara se o vnuka a pak jako,kdyby se promenil..nastartuje ho jeden panak tvrdeho chlastu a pak 4 dny je uplne ozraly..pak nasleduji deorese a sliby,jak ,uz to neudela apod.ja sama jsem skoro abstinent a tohle chovani je hrozne.ve strizlivem stavu ma problemy s okolim,je sebestredny,nepripusti kritiku ci nesouhlas a dokaze byt strasne zly..ve stavu,kdy je opili je velmi agresivni a v teto dobe za nim ani nejdu..s mou matkou je 25 let rozvedeny..ma matka si toto chovani pamatuje take..bylo to hrozne..on si uz ani nekdy nepamatuje co slibuje a rika..matka je 20 let staste vdana a to taky tezce nese..on sam pani nema za coz vdeci predevsim svemu stylu zivota..chtela bych radu,i kdyz ja sama jsem vycerpana..pokud zacne pitje to nekolik lahvi tvrdeho alkoholu,pivo aj..opiji se temer do bezvedomi a pote si nic nepamatuje...prosim co dal??chci ho dostat na leceni...
karla
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29260
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
On si myslí, že když se napije jednou za čas, že je to normální, nic se neděje.Plete se.Jeho intervaly pití se budou zkracovat.Stárne, slábne, bude hůř.Natočte ho, když je opilý, aby se viděl, jak vypadá, co povídá.Nevěří vám.Pak s ním promluvte, není ještě tak starý, aby nemohl jít na léčení a žít na staré kolena v klidu.Sama se spojte s Al-Anon, poradí vám.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29446
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Dobrý den,chtěl jsem se zeptat.Kyž člověk užívá antabus může pít pivo Birel?má to 0,2% alkoholu.Děkuji za odpověd
marek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29447
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Birell a antabus se snesou bez problémů.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29448
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Ja napsal:
Rena,

občasný únik zo skutočnosti, cez *libido* v droge/alkohole, nerieši *príčinu/prvotný impulz* nutkania opiť sa. Túto Ti pomôže odhaliť psychológ. Poradí a doporučí Ti, ako sa v sebe orientovať - skôr, ako prevezme vedenie a kontrolu alkohol.
Váž si vlastnú slobodnú vôľu, ktorú alkohol účinne degraduje a rozkladá.

prosím?sundej tu fotku,vypadáš jak múj bývalý opilý manřel,
když se ožral a nekopíruj furt,je to hloupé.
anka
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29449
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Liba napsal:
On si myslí, že když se napije jednou za čas, že je to normální, nic se neděje.Plete se.Jeho intervaly pití se budou zkracovat.Stárne, slábne, bude hůř.Natočte ho, když je opilý, aby se viděl, jak vypadá, co povídá.Nevěří vám.Pak s ním promluvte, není ještě tak starý, aby nemohl jít na léčení a žít na staré kolena v klidu.Sama se spojte s Al-Anon, poradí

vám.


to je fakt dobrý názor,pád ikaruse,brr
anka
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...30
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter