Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Padání - aneb po vysazení
#52274
Re: Padání - aneb po vysazení Před 5 rok, 4 měsíce  
to mu musím o to říct
Mirka
Gold Boarder
Příspěvky: 226
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52275
Re: Padání - aneb po vysazení Před 5 rok, 4 měsíce  
Mirka napsal:
to mu musím o to říct
Mirka,

otvorene a pravdivo mu/(psychiatrovi) vyrozprávaj svoj príbeh a požiadaj o pomoc.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52276
Re: Padání - aneb po vysazení Před 5 rok, 4 měsíce  
Mokro jsi to Ty cos tu před časem psala?jak stavíte barák?A bydlíte s tchýní?jestli jo tak vítej.pokud chodíš k psychiatričce tak jí řekni ,že Tě trápí,že ztrácíš kontrolu nad alkoholem a ať Ti predepíše antabus.Pošle Tě na krev a na interni vyšetření a pak v klidu budeš užívat 2x tydně.A jistě se Ti bude už líp dýchat.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52277
Re: Padání - aneb po vysazení Před 5 rok, 4 měsíce  
Oprava Mirko.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52280
Re: Padání - aneb po vysazení Před 5 rok, 4 měsíce  
chodím tam jen na léky které moc neberu a když se mě zeptá jestli je něco nového tak řeknu že nic ani jsem neřekla že mi umřela mamka a že to špatně beru přijde mi to zbytečné s tím se musím vypořádat sama ale nejde mi to
Mirka
Gold Boarder
Příspěvky: 226
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52281
Re: Padání - aneb po vysazení Před 5 rok, 4 měsíce  
Psychologove, psychiatri jsou tu od toho, aby mimojine v takovych situacich pomahali. Nerozumim, proc ty problemy neproberes s psychiatrem?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52283
Re: Padání - aneb po vysazení Před 5 rok, 4 měsíce  
ze začátku jsem jí říkala že mám problém s alkoholem a proto chci brát antidepresiva ale jsou slabé a pak jsem nic neříkala,stydím se
Mirka
Gold Boarder
Příspěvky: 226
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52285
Re: Padání - aneb po vysazení Před 5 rok, 4 měsíce  
Mirka napsal:
ze začátku jsem jí říkala že mám problém s alkoholem a proto chci brát antidepresiva ale jsou slabé a pak jsem nic neříkala,"stydím se"
..."hanbu pošli do Tramtárie alebo na cestu okolo sveta."

Zdôver sa psychiatrovi!

Ak to budeš dusiť v sebe - zadusíš sa! Uzavrieš sa v bludnom kruhu - zacyklíš sa!

Potrebuješ pomoc zvonka! Zver sa odborníkovi!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52287
Re: Padání - aneb po vysazení Před 5 rok, 4 měsíce  
Slabe. Lecba se prece konzultuje s lekarem a ten ji pripadne uoravi, navysi davku, zmeni lek atd.
Tim ze se stydis nicemu nepomuze, ale to urcite vis sama. Tak se osmel. Uvidis, ze o nic nejde a dostane se ti cilenejsi pece.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52291
Re: Padání - aneb po vysazení Před 5 rok, 4 měsíce  
Mirko, vůbec se nestyď. Psychiatrovi a nebo psychologovi řekni úplně otevřeně jak se cítíš. Hlavně jí řekni i o tom, že jsi léky brala nepravidelně. A že nemáš pocit, že by ti nějak pomáhaly. A jestli to správně chápu, tak s ní promluv i o tom alkoholu - dokud máš čas. Hrozně se ti už jen po tom svěření uleví. A pokud máš pocit, že by ti Antabus pomohl, řekni jí to rovnou taky. Věř mi, je to jako bys začala nový život. Nebude to lehké, ale jakmile odbouráš nepřítele č.1 - alkohol, bude pak mnohem účinější i léčba tvých depresí. Pokud jsi na antidepresiva pila, tak je to jako kdybys je spláchla do záchodu. Takže popořadě. Já jsem taky dlouho myslel, že rovnice je takováhle - vyléčení deprese = odbourání problémového užívání alkoholu. Ono to zní i logicky, protože proč já jsem pil byly právě deprese. Ale ono je to naopak - odbourání alkoholu = začátek léčby deprese. Tak to takhle ber. Měj důvěru ke své psychiatričce a pokud ti z nějakého důvodu nesedí, najdi si jinou/jiného, na to máš 100% právo. Za nic se nestyď a hlavně to nenechej dojít moc daleko, ty následky jsou pak opravdu příšerné, já se z abstinenčních příznaků po úplném vysazení alkoholu vzpamatovávám už třetí týden. Tam už šlo opravdu o život. Držím ti palce!
Silent
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter