Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: "Legální drogy" vaše zkušenosti
#52550
"Legální drogy" vaše zkušenosti Před 5 rok, 4 měsíce  
Údajně existují tři superléky, které po konzumaci větší dávky mohou navodit i pocity euforie, zlepšit soustředění i paměť. Konkrétně jde o DMAE, Gurana a Rhodiola Roses. Jseou volně dostupné i u nás. Dost jsem si na nich četl na tomto blogu: tomto blogu. Ale je docela těžké dohledat, který lék v lékárně nebo na eshopu zakoupit. Aby mi potom nebylo jenom zle a konec. Zkoušel jsem experimentovat s muškátovým oříškem, ale vůbec na mě neúčinkoval. Trpím už od mala chronickou bipolární depresivní poruchou, úzkostmi a nervozita až strach z lidí. Chtěl bych to alespoň vyzkoušet, ale nevím kde začít, co si koupit, jak to připravit a v jaké dávce tak aby mi byli ku prospěchu, případně jaká dávka by potom byla potřeba, aby se člověk dostal i do příjemného rauše. K mým problémům se postupně v posledních 5 letech přidal také řešení problémů alkoholem - přebíjení depresí a nespolečenské nálady. Nicméně teď již úspěšně aplikuji Antabus. Ale je pravda, že bez alkoholu dostávají moje psychické problémy prostor se projevovat, a chtěl bych mít něco, čím bych se mohl alespoň občas dostat do stavu euforie a vnímání světa v barvách. Ale nesmí to být extrémně návykové. Napadla mě marihuana, ale k té nemám přístup. Máte někdo zkušenosti, co konkrétně koupit a jak to připravit? Díky.
Silent
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52551
Re: "Legální drogy" vaše zkušenosti Před 5 rok, 4 měsíce  
Tak guaranu jsem bral, ale žádnou euforii po ní nečekej, je to dobré na povzbuzení a lepší soustředění. Taky mám zkušenost s antidepresivem Coaxil (samozřejmě je na předpis), které ve vyšší dávce způsobuje opravdovou euforii.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52553
Re: "Legální drogy" vaše zkušenosti Před 5 rok, 4 měsíce  
Silent,

vyskúšaj *Sennae folium*:

1url.cz/pMNbz

...vyčistíš si nielen myseľ a bipolárne extrémy.

"Rozhodne prídeš na "svieže" a zdravé myšlienky"...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52584
Re: "Legální drogy" vaše zkušenosti Před 5 rok, 4 měsíce  
Díky za tip, a jak to mám dávkovat? Hrozí předávkování? Jestli to uvolňuje a uklidňuje, tak to bych vážně potřeboval.
Silent
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter