Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Alkohol a antidepresiva a úzkosti
#63040
Alkohol a antidepresiva a úzkosti Před 2 rok, 4 měsíce  
Ahoj, ano piju teď. Ale už nevím jak dál, tak jsem se rozhodla napsat sem. Dlouho sem si stránky jen prohlížela, protože negativní scénáře mě jen stresují a vyvolají další chuť pít, abych si ulevila. Nevím jak z toho ven. Piju už dlouho, ale tak nějak střídmě (no pět piv klasika, tak asi ne střídmě, ale...). Jenže je to dva týdny jsem pátek, sobota dala deset piv a to byl alarm. Něco se ve mě hnulo a já dostala hrozný strach z následků. Jenže opět, ten strach vyvolal jen další touhu si ulevit. Tak jsem přešla na antidepresiva, paradoxně jsem je odmítala kvůli závislosti. Jenže ten stav potom se zhoršil daleko víc. Od jedné odpoledne se mi potí ruce, jsem nervózní, to předtím nebylo. A já už nevím co dělat. Jde teda asi spíš o chuť na cigaretu, ale u mě to jde ruku v ruce s pivem. Tak si řeknu dám si tři, ale to mě nabudí a je jich sedm. Já už nevím co dělat. Už jsem si to uvědomila, jenže ten stres vyvolá jen další chuť uniknout. Jsem zpocená jak prase přes den, vynervovaná, problémy se spánkem a to jen myslím na to, že přestanu. Vyčítám si, kam až jsem to nechala dojít a nevím co dál. Jsem na to vše sama, nikdo by to nepochopil a pobyt doma, cokoliv tam činit, je prostě spojený s chlastem. Ta nervozita teď to jen zhoršila. Prosím má někdo radu? Hlavně mi nepiště, že jsem v hajzlu, to vím a vážně mi to moc nepomůže, jen mě to vyděsí ještě víc.
Lajka
Junior Boarder
Příspěvky: 39
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63041
Re: Alkohol a antidepresiva a úzkosti Před 2 rok, 4 měsíce  
Jinak pro úplnost, mám diagnostikovanou generalizovanou úzkostnou poruchu. No ale za ní asi i může to pití.
Lajka
Junior Boarder
Příspěvky: 39
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63042
Re: Alkohol a antidepresiva a úzkosti Před 2 rok, 4 měsíce  
Abych popsala své stavy přes den, nervozita, napětí, pocení rukou a hlavně, nemůžu dýchat. Pořád lapám po dechu a zkrátka chlast pomůže.
Lajka
Junior Boarder
Příspěvky: 39
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63043
Re: Alkohol a antidepresiva a úzkosti Před 2 rok, 4 měsíce  
Myslíš, že to jsou příznaky té úzkostné poruchy, nebo spíš abstinenční příznaky?
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63044
Re: Alkohol a antidepresiva a úzkosti Před 2 rok, 4 měsíce  
To já právě netuším. Faktem je, že před nasazením antidepresiv to nebylo tak hrozný stavy. Těšila jsem se na večerní pivo, ale takovéhle stavy nebyly. Už netuším, kde jsem, asi v prdeli. A nevím jak z toho ven. Myslela jsem, že prášky pomůžou, no jen to zhoršily. Nevím jak si říct tu stopku, když celé dny jen přežívám. No pak chci na chvíli klid no.
Lajka
Junior Boarder
Příspěvky: 39
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63045
Re: Alkohol a antidepresiva a úzkosti Před 2 rok, 4 měsíce  
Ako prvé by bolo dobre vystupit asi z tohto kruhu a potom dalej rozmyslat co dalej ked vytiezvies.Najhorsie su tie prvé dni ked si tvoje telo aj hlava zacinaju uvedomovat nasledky tvojho chovania.Hlavne sa nedreba zlaknut a treba prekonat tieto pocity aby si nespadla zase to toho isteho.Skus si svoj voly cas niecim sprijemnit,ci uz len zapalenim sviecky k tomu si uvaris kavu namiesto piva a zapalis si cigu a vecer takisto si oddychni vo vani alebo si zapni nejaky film hlavne vyplnaj svoj volny cas niecim prijemnym aby si neupadla do zlyvh myslienok.
Zlatica
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63046
Re: Alkohol a antidepresiva a úzkosti Před 2 rok, 4 měsíce  
Pokud by to byly abstinenční příznaky, čemuž věřím, pak není dobré asi hned nasazovat antidepresiva - až po jejich odeznění. Na těch pár dní by to chtělo spíš nějaká anxiolytika (benzodiazepiny).
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63047
Re: Alkohol a antidepresiva a úzkosti Před 2 rok, 4 měsíce  
Další super den. Od tří od rána vzhůru, to uvědomění si problému mě úplně sžírá a tu všeprostupující úzkost to jen zhoršuje. Takže zase jen přežívám s klasickým odhodláním, že večer tři na srovnání a ende. Jenže večer budu tak vyřízená, že budu smlouvat sama se sebou. Teď si říkám, jaký si udělám fajn večer u filmu a večer? Dokud jsem si pití omlouvala, bylo to snazší, tohle je úplný psychický teror už tak zhoršující můj psychický teror. To je fakt bludný kruh
Lajka
Junior Boarder
Příspěvky: 39
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63048
Re: Alkohol a antidepresiva a úzkosti Před 2 rok, 4 měsíce  
Lajko, uz jsem to psala mockrat.
Me trochu pomohly papirky s ukolama. Uz jen to, ze se musis soustredit na to, co si musis vymyslet za ukoly, pak i to plneni a pak skrtani po splneni.
Vyplni to cas.
A pak jsem sledovala detektivni serialy. Cely film by se mi nepodarilo udrzet pozornost, ale 45 min, to stacilo.
Drz se
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63049
Re: Alkohol a antidepresiva a úzkosti Před 2 rok, 4 měsíce  
Tak jsem skončila na šesti pivech. Ten neklid ustal. Zdá se mi, že zde komunikace nějak poslední dobou není, myšleno na stránkách. Což mi vůbec nepomáhá, potřebovala bych někoho k sobě, kdo mi bude psát o svých zkušenostech a podpořil mě. Asi je to klasický problém, ale jak přestat, když všude kolem pivo je, kamarádi na něj jdou, klipy plné zábavy. S chlastem: www.youtube.com/watch?v=WfhDTBcF-FM&list=RDWfhDTBcF-FM&start_radio=1
Opravdu bych s tím chtěla něco udělat, ale svět je plný chlastu. Prosím moc, ozvěte se někdo a buďte v tom se mnou. Ať vidím i tu druhou stránku. Vím, že to je klasický scénář, že vyhledávám že je pití normální. Ale potřebuju někoho, kdo mi řekne, že ne. A že je na tom podobně.
Lajka
Junior Boarder
Příspěvky: 39
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter