Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Alkohol a antidepresiva a úzkosti
#63129
Re: Alkohol a antidepresiva a úzkosti Před 2 rok, 4 měsíce  
No, dobra zprava je, ze ti to urcite prineslo jiste zkusenosti, ktere casem treba docenis. A dalsi dobra zprava je, ze do te situace ses dostala sama a sama z ni znas cestu ven a je zvladnutelna.
Ty vycitky mohou souviset s pocitem viny. Pocit viny souvisi s trestem. Vychodiskem by mohlo byt, ze se clovek prestane ospravedlnovat a namisto toho jedna, resit tu situaci.

Zajimave cteni je napr. od Vadim Zeland Ovlivnovani reality a Jablko pada daleko od stromu. Bez piti mas jiste na cteni knih spoutu casu .
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63130
Re: Alkohol a antidepresiva a úzkosti Před 2 rok, 4 měsíce  
Nechci do toho kecat, ale s tímhle přístupem pít nepřestaneš, nebyly jsem o moc jiný.
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63170
Re: Alkohol a antidepresiva a úzkosti Před 2 rok, 4 měsíce  
Michale, bohužel Ti musím dát za pravdu. Selhávám a selhávám. Strach co bude, abstinenční příznaky, bažení, návyky... nedovoluje mi to se zklidnit a prostě to zkusit. Nepít.
Lajka
Junior Boarder
Příspěvky: 39
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63206
Re: Alkohol a antidepresiva a úzkosti Před 2 rok, 4 měsíce  
Co s tim budes delat?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63217
Re: Alkohol a antidepresiva a úzkosti Před 2 rok, 4 měsíce  
Ahoj Lajko, moc ti držím palce. Už jsme se potkaly ve vedlejším tématu. Jak pokračuješ?

Taky jsem se snažila snižovat dávky a u mě to je bohužel buď všechno, nebo nic. Kontrolovaný pití pro mě určitě není, ačkoliv jsem si to strašně dlouho nechtěla přiznat.

Napadlo mě, jestli by nebylo lepší se nejdřív soustředit na odvykání od alkoholu a až potom přestávat kouřit? Oboje najednou mi přijde jako docela velkej mazec. Já přestala kouřit před necelým rokem a nevím, jak bych to zvládla, kdybych si odepřela zároveň i alkohol.
Ožralok
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter