Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Prosba o radu
#63730
Prosba o radu Před 2 rok  
Ahoj,chtěl bych vás poprosit o radu jak snížit chuť na alkohol. Mám v sobě strašnou žízeň. Piju většinou každý 3. den, celkem dost, neumím si dát jen jedno nebo dvě. 1x za 14dní tak moc že ráno nejdu do práce. Ještě loni jsem zvládl suchý únor, ale letos jen 7dní. Bydlím sám, na vesnici, měl jsem hodně starostí a práce tak jsem to řešil pitím. Zajímali by mě třeba aktivity nebo co děláte když jdete v obchodě kolem regálu s pivem?
Honza
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63731
Re: Prosba o radu Před 2 rok  
Ahoj Honzo, to je jistě velmi dobré , že si to tady napsal a jistě ti někdo poradí. Já jsem laik, mě se vlastně odnaučení pití moc nepodařilo. Sice nepiju, ale nikomu bych svůj postup odnaučení se pít nedával za příklad. Prostě kolo si taky nejlépe necháš spravit v servisu, doma to sice jde, ale neustále to musíš předělávat, je to stálý starání se a málo efektivní činnost. A k tomu, aby ti odborník poradil a pomohl mu musíš asi sdělit víc informací a podle nich ti poradí a pomůže. Hele přestávat sám je potíž, jednak mně trvalo než jsem přestal skutečně snad já nevím 4 roky od chvíle kdy jsem už skutečně chtěl přestat do začátku mé nynější roční abstinence a pak ten způsob jak jsem přestával, to bylo dost obtížné, domácí podmínky , sám na to, člověk není moc dobře sám sobě psychologem .Tak hodně štěstí, zdarec.
Chuchto
Junior Boarder
Příspěvky: 39
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63732
Re: Prosba o radu Před 2 rok  
Myslíš s tou pomocí jít na sezení Anonimních alkoholiků nebo zajít rovnou za psychologem? Já s tím pitím mám problém hlavně doma, když jsem sám. Když pracuju kolem domu, dělám dřevo na topení na zimu, tak mi to jde líp když si dám. Když jdu na rande s holkou, nemám problém si dát sklenku vína, jít do kina a pak jet autem domů.
Honza
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63736
Re: Prosba o radu Před 2 rok  
Ahoj tak dnes 7. den bez kapiček, hůř usínám, ale spím skoro celou noc až než mi zazvoní budík. Odstřihl jsem rovnou dva kamarády co měli blby kecy, asi to tak bude lepší, oba kalí extraligu a nepotřebuji pořád poslouchat negativní komentáře ke všemu. Dva dny, než jsem šel spát, jsem sledoval na youtube "Majsner a Bejr" v Dubaji a Egyptě. Chlast dělá z lidí strašný trosky - doporučuji někdy mrknout pro ty co denně poslouchají od kamarádů řeči že pivo je pohodě, není to alkohol, jednou za čas (ob den) nevadí když si jich dáš víc, atd.
Honza
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63737
Re: Prosba o radu Před 2 rok  
Sledoval jsem cca pár let zpět než Majsner umřel.
Marek
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63740
Re: Prosba o radu Před 2 rok  
Je dobré, že chcete snížit spotřebu alkoholu.Tato seberealizace sama o sobě je silným krokem vpřed. Navrhnu vám, abyste změnili svou stravovací rutinu. Sledujte zdravou výživu po celý den a denně cvičte. Pokud máte žízeň nebo hlad, pak pijte ovocnou šťávu a naplňte břicho zdravým a chutným jídlem. Věřím, že udržování zdravé rutiny a udržování žaludku vždy plného, může snížit nutkání pít alkohol.
Můžete to zkusit jednou.
Alvin Robins
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63741
Re: Prosba o radu Před 2 rok  
díky, s tím jídlem jsem to udělal už na začátku, mám víc času si udělat jídlo sám. Zatím je to s pitím v pohodě, jsem relativně v klidu, žádné velké starosti ani stres, spíš se bojím až přijdou horší časy, abych si nezačal zase čistit hlavu chlastem. Hodně lidí v jiných komentářích psalo, že to vydrželi i několik let a pak přijde nějaká smutná událost "bum" a už v tom lítají.
Honza
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63745
Re: Prosba o radu Před 2 rok  
Nemýlíte se o riziku stresu pití v horších časech. Tak co takhle utrácet peníze v restauracích spíše než utrácet peníze za chlast? Tímto způsobem můžete přeskočit část vaření.
Alvin Robins
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63748
Re: Prosba o radu Před 2 rok  
Ahoj, jen tak na okraj, můj známý nedávno našel nedopitou flašku whisky a vypil ji a odvezli jej na záchytku a pak dostal monokla od ženy, že to za něj musela zaplatit. Normálně pije jen tak 7-8 piv denně "na žaludek" a je mu 70.Tak buď fit.
Chuchto
Junior Boarder
Příspěvky: 39
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter