Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 12
Dolů
Téma: alkohol
*
#12035
alkohol Před 11 rok, 5 měsíce  
Mám přítele, který pije již 25 let. Je to stále horší a horší. Poslední dobou začal být zlý. Snažila jsem se ho přesvědčit, aby se šel léčit.Trestá mne za to neustálým připomínáním, že nebude se mnou trávit Štědrý den. Mám pocity, že jsem selhala, nedokázala ho přesvědčit se léčit, že jsem stará, protivná a zlá baba, která ho jen provokuje. Již nevím, co je pravda a co ne. Trápím se, nespím, brečím a bojím se vánoc a toho, že mu selžou játra. Jak zvládnout situaci a nezbláznit se????
Marie

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12036
Re: alkohol Před 11 rok, 5 měsíce  
Děláte Marie přesně to, co jeho nemocný mozek chce, abyste dělala, trápíte se!Proč?On se opije, zalehne,hajá, je mu fajn, Vy se trápíte?Není to zbytečné?Zkuste mu říct, ať klidně stráví Vánoce kde chce, že Vy budete mít aspoň klid, uvidíte, jak změní názor.A když ne, tak Vám jen dokáže, že má radši alkohol, než Vás.Radši bych byla sama, a to pořád, než s opilcem, co mně týrá.A bude jen horší!Nikdy nebudete natolik stará, zlá, abyste svůj život obětovala takovému člověku.Vy nepijete, a ještě se obviňujete?????Každý den života si máme užívat, v klidu, pohodě, Vy můžete svůj život ovlivnit, žít si ho tak, jak si vyberete!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12050
Re: alkohol Před 11 rok, 5 měsíce  
Milá Líbo, děkuji za Váš názor. Máte naprostou pravdu. Trápím se, nespím, bojím se o jeho zdraví a on o to vůbec nestojí.Budu se řídit Vaší radou, oslavím Vánoce sama a v klidu. Moc jste mi pomohla. Přeji Vám krásný a pohodový předvánoční čas, zdraví Vás Marie
Marie

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12053
Re: alkohol Před 11 rok, 5 měsíce  
Marie, zjistíte, že to bez něj jde, a ten klid!!!A on se možná vzpamatuje, je si zatím jistý, že budete skákat, jak jeho nemocná mysl chce, jedině mu tímto pomůžete ve výběru, co vůbec chce od života.Vybere si, přejme mu štěstí.Já trávím Vánoce léta sama, nechci chodit k dětem, zastávám názor, že na Vánoce má být každý doma, není to tak smutné, jak se zdá.Děkuji za přání hezkých dní předvánočních, mám 5 vnuků, pomalu balím dárky, těším se na rozbalování, na děcka u stromečku.Vám přeji, ať nesmutníte, vydržíte, těšte se na klidné Vánoce, užijete si je dobře, uvidíte!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12067
Re: alkohol Před 11 rok, 5 měsíce  
Líbo, promiňte, ale musím Vám to napsat,nemohu se s tím nikomu svěřit. Je mi příšerně!!!! Před chvílí mi volal můj přítel, byl opět napitý a obvinil mne, že všechny ty léta pije kvůli mne. Pak mne zaskočil informací, že si našel jinou ženu, která ho z pití vyléčí. S Vánocemi to byla jen komedie. Mám krásná dvě vnoučata - dvojčata, udělám to jako Vy. Na Štědrý den budu sama a pak se budu těšit na rozzářené oči těch drahoušků. Snad jednou najdu klid a mír v duši, ale asi to bude dlouho trvat. Mám pocit, že již nikdy nikomu nedokážu nic věřit.Děkuji Vám za Vaši podporu v tomto pro mne tak hrozném období. Jste moc hodná a já Vám za to děkuji, protože je důležité si uvědomit, že existují i hodní lidé. Zdraví Marie
Marie

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12068
Re: alkohol Před 11 rok, 5 měsíce  
Marie, určitě nepije kvůli Vám, pije proto, že je alkoholik.Jen potřebuje někoho obvinit, aby byl chudinka, a opět hurá chlastat.Ta druhá ho tutově nevyléčí, na tisíc procent,ale má se na co vymlouvat!Lže Vám.Najděte sílu se smát, radovat se z toho, že jste se ho zbavila, trápila jste se, ničila.Vnuci Vám štěstí vynahradí, potřebují klidnou, usměvavou babičku.Jemu popřejte jako dáma, aby se měl dobře s léčitelkou, za chvilku budete ráda, že máte ten kámen z krku.Když Vám bude smutno, klidně napište, zavolejte!On se baví, popíjí, kurví, Vy se trápíte, je to normální?????????
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12070
Re: alkohol Před 11 rok, 5 měsíce  
a já vám, Marie, gratuluju k tomu, že jste se zbavila takovýho zoufalce! Nic lepšího vás potkat nemohlo. Kazit si předvánoční náladu nějakym věčně ožralym chlapem, co byste z toho měla
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12072
Re: alkohol Před 11 rok, 5 měsíce  
Marie, poděkujte mu za ten jeho útěk za jinou, on Vám vlastně pomohl!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12131
Re: alkohol Před 11 rok, 5 měsíce  
Hanko,to co píšete můj rozum naprosto chápe. Vím, že žít takhle nelze. Jsem ale asi přecitlivělá, protože si nedokážu užívat předvánoční čas s pocitem klidu a vyrovnanosti. Sice jsem se zbavila toho hrozného strachu o jeho zdraví, protože se o něj stará jeho nová přítelkyně. Je to naše bývalá kolegyně a je to hodná paní a jistě se o něj postará. Třeba ho zbaví závislosti na pití a já bych mu to moc přála. Mé snahy o léčení končily vždy hádkou a třeba teď, když je čerstvě zamilovaný si dá říci. Já místo toho, abych se radovala, že mám klid, mám pocit, že mi hrudník svírá někdo do svěráku a utahuje a utahuje. Bolí mne hlava, v noci nespím. Snažím se jít někam ven, ale nakonec zůstanu doma a přemýšlím, co jsem dělala tak špatně, jak jsem na něj křičela, aby se šel léčit. Říkal: když jsi se již vyřádila, je ti doufám lépe. Když jsem brečela, říkal: no jen si poplač, to ti uleví. Hanko, já jsem asi opravdu příšerná. Děkuji za podporu, přeji hezký den.
Zdraví Marie
Marie

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12134
Re: alkohol Před 11 rok, 5 měsíce  
Marie, kde je láska, tam není místo pro rozum, co ale ono se většinou ukáže až časem... mnohdy to, co jsme pokládali za lásku bývá jen zvyk, pocit jistoty a strach ze změny... nic se nedá lámat přes koleno... a když se vám nechce ven, zůstaňte doma... právě na to začne správný počasí... sníh, zima... to je stejně nejlíp pod dekou s něčim dobrym k pití, jídlu a knížkou nebo filmem...
tak hodně síly
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter