Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1
Dolů
Téma: Poděkování dr. Mlčochovi
#16
Poděkování dr. Mlčochovi Před 14 rok, 3 měsíce  
Chtěl bych poděkovat zřizovateli těchto stránek panu doktorovi Mlčochovi,který věnuje svůj volný čas - a to bezplatně nám všem a odpovídá na naše příspěvky a názory.P.S.Od 18.12.2009 abstinuji.Tak není třeba další komentář.Jindra.
Jindra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21
Re:Poděkování dr. Mlčochovi Před 14 rok, 3 měsíce  
Jindro, chlubit se, že jste 4 dny abstinent je velice troufalé a unáhlené!!!To si myslíte že je hrdinství???Ja jsem Abstinujísí alkoholik 4 roky a nechválím se, prostě to tak je!!!Teď byl silvestr,oslavování příchodu nového roku, tak by mě zajímalo, zda jste stále abstinent???Ale chválit se po 4 dnech mi přišlo směšné!!!Toto pište po roce, nebo dýl, ale 4 dny???To je otázkou času a vůle, a né otázkou 4 dnů!!!Já když jsem nastoupil do léčby jsem byl po týdnu přesvědčen že už vše chápu, a že jsem vyléčený, tak proč tam ztrácet čas celé 3.měsíce???Jenže až ke konci léčby si teprve uvědomíte,proč tam vlastně jste!!!Jak jste na tom dnes pane Jindro...stále nepijete???Jinak je toto moc pěkný web, i pro mě abstinujícího, protože i pro mě je důležité si občas oživit staré vzpomínky, jaký člověk v opilosti byl, a to leze i mráz po zádech!My na to máme tzv. Opakovačky, kdy jednou za rok jezdíme zpět do léčebny na jeden týden, oživit si paměť, a předat novým alkoholikům své zkušenosti, jak abstinenci lépe zvládat!No, mějte se hezky J.D.
Jiří D.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22
Re:Poděkování dr. Mlčochovi Před 14 rok, 3 měsíce  
Chlubit se něčím nebyl smysl mého příspěvku.Jenom jsem měl sám radost z toho,že že jsem to zkusil- přestat.Mně připadá,že se více chlubíte vy a chválíte sám sebe.Ale ano ,vše ztraceno, jsem takový jaký jsem.Vy jste jednička.Ale díky za hodnocení a podporu.J.
Jindra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32
Re:Poděkování dr. Mlčochovi Před 14 rok, 3 měsíce  
Jindro, chápu to, ze začátku jsem počítala každý den. Klidně se pochvalte, je to fajn. Postupně přestanete počítat, nebude to důležité. I já se připojuji k poděkování, myslím, že je to super web. Znám ho již dlouho a stále se vylepšuje. Diskuse je fajn, je důležité nezůstávat sám.
Jarmila
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40
Re:Poděkování dr. Mlčochovi Před 14 rok, 3 měsíce  
Přeji, aby radost vydržela a po případném relapsu, aby nastoupilo další chtění a rozhodnutí je-li to třeba.
Květa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42
Re:Poděkování dr. Mlčochovi Před 14 rok, 3 měsíce  
Ahoj všem,
Myslím si,že tato diskuse je právě o tom,co nás trápí.A je to šance pro nás,vykřičet se.Můžeme sdílet své názory,máme možnost reagovat a napsat si své pocity.A to je dobře.Tady jsme asi doma ,s podporou pana doktora Mlčocha,který nás asi nevyléčí,ale bude se snažit nás pochopit a poradit nám.
Jindra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44
Re:Poděkování dr. Mlčochovi Před 14 rok, 3 měsíce  
Milý Jindro, jestli se tu cítíte jako doma, tak mne to samozřejmě moc těší. Přesně jak píšete - nevyléčím vás, ale spíše jsem zdrojem informací co alkohol způsobuje a jak se vyléčit z pijáctví nebo závislosti.
Věřte mi, že vás všechny chápu a to ať jste závislí nebo rodiny a příbuzní alkoholiků. Sám jsem se s alkoholismem velmi autenticky setkal ve svém mládí v rodině a vím přesně o čem je řeč.
MUDr. Zbyněk Mlčoch
MUDr. Zbyněk Mlčoch, provozovatel alkoholik.cz
Administrator
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 323586002 Pohlaví: Muž www.zbynekmlcoch.cz Narozeniny: 07/05
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
MUDr. Zbyněk Mlčoch, provozovatel alkoholik.cz
 
#48
Re:Poděkování dr. Mlčochovi Před 14 rok, 3 měsíce  
Děkuji autorovi tohoto webu za to, že existuje, že jsem web našla a že se mnou měl a má pan doktor tolik trpělivosti a odpovídá na moje občas naprosto nemožné maily. Mám na svědomí článek Skutečný příběh alkoholika, to jsem já. Před vánocema jsem, po dvou měsících abstinence, začala popíjet víno, nepravidelně, příležitost a v malých dávkách. Od začátku roku jsem začala chodit do AT poradny. Hrozba léčebny je pro mě tak vážná, že jsem přesvědčená, že to v rámci ambulance zvládnu.
handa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#982
Re: Re:Poděkování dr. Mlčochovi Před 13 rok, 12 měsíce  
Jindro, jen se chlub, máš na co, protože první dny abstinence jsou nejhorší,a každý den je úspěch, raduj se z toho, a neboj, jde to,den, měsíc, a šup, je tu rok............
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1184
Re: Poděkování dr. Mlčochovi Před 13 rok, 9 měsíce  
Dobrý den pane dr. Mlčochu,
Dlouho jsem tyto stránky neotvíral,protože jsem si nechtěl připomínat stavy alkoholika,který volá do světa o pomoc,aby ho někdo,někde napravil,protože to sám nedokáže,protože sám neví jak řešit své pití a nejlepší řešení pro něj by bylo,kdyby to za něho udělal někdo jiný. Nejlépe nástrojem kouzelného proutku,který bohužel existuje jen v pohádkách.Ač mám pohádky rád,protože tam dobro vždy vítězí,když pročítám po určitém čase staré,ale i nové příspěvky těchto stránek a některé reakce na ně,mám pocit,že zde něco chybí.Nacházím zde více příspěvků lidí,kteří se snaží řešit problém pítí alkoholu za své blízké.Proč?(A jsme opět v pohádce).Protože je mají rádi,protože chtějí za ně bojovat s drakem alkoholem,i když o tom ti princové a princezny nemají někdy ani sebemenší tušení.Domnívám se,že by zde tito lidé měli dostat více prostoru.Jsou zde otevřeny debaty o alkoholu.Možná by bylo dobré otevřít zde nové diskusní forum lidem,co hledají odpověď za ty,kteří zde odpověď na své pití nehledají.Přeji Vám hodně věcných příspěvků na Vaše stránky.Jindra.
Jindra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter