Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 12
Dolů
Téma: Alkohol a Rivotril
#49255
Alkohol a Rivotril Před 5 rok, 10 měsíce  
Dobrý den, čtu tu různé osudy už nějakou dobu. jen sem nenašla to "moje téma"
Je mi 42 let, po rozvodu před 5 lety, jsem se začala bavit, nebo zapíjet bolavou duši. Prvně se mi i exesy zdály docela vtipné, když jsem to přehnala s energetákama, zajedla jsem to od známé Rivotrilem a hned jsem spala jak malé, spokojené dítě. nemusím popisovat, že jsme s holkama vydržely klidně celou noc i dopoledne. Docela dlouho sem nevěděla, co je sobota, celou jsem ji prospala. Pak me to na chvilku přestalo bavit, Rivotril zustal i tak v mým životě dál. Před dvěma lety jsem se seznámila s mužem, kterému taky "nevadí" se napít a jak se říká ve dvou se to lépe táhne. Tak začala naše jízda, víno teklo proudem a v pátek se to prokládalo vodkou. Většinou pátek vypadal tak, že jsme doma vypili každý svuj pulčák a pokračovali dál. No a tohoto muže svých snu jsem si vzala. což po měsíci po svatbě pro mě znamenalo několik exe na mém učtě, lhal mi, že tyhle problémy nemá. Naše párty i přes moji zlobu na něj pokračovaly dál, ne už tak vtipně, několikrát jsme se porvali, vyhazuju ho z bytu a podobné "legrace" takže opět moje kombinace Rivo a chlast, to že mám doma děti, se stydím i psát, ale mám.
Takže abych to shrnula. od po do pátku pár decek vína (někdy litřík a pul) ve dvou lidech, v pátek párty víno a vodka, no a já k tomu pořád Rivotril. v práci sem se nemohla soustředit, pořád unavená, o občasných nucených dovolených z duvodu jeste ranní opilosti, ani nepíšu. Minulý týden jsem řekla dost, ve středu poslední Rivo a v pátek poslední alko jízda.Dnes mám pocit že me praskne hlava, jsem vteklá, vztahovačna, lítostivá, uzkostná...chjo a díky za možné vypsání.
Lenka Krátká
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49256
Re: Alkohol a Rivotril Před 5 rok, 10 měsíce  
Tak vítej Leni mezi lidmi, co se snaží tohle všechno změnit. Dost mi vaše pití připomíná naše s manželem, nejdřív ejchuchu, zpestření víkendu a pak už hádky, agresivita... fuj.
Takže nepiješ od soboty? Hlavně bacha na pátek a víkend, už si naplánuj kam budeš řídit a výlet s dětmi někam, kde se nepije. Hodně zdaru přeji. ( první, druhý, třetí víkend- resp. pátek nesmíš podlehnou iluzi, že zas tak hrozné to nebylo a tentokrát si dám opravdu jen dvě decky)
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49257
Re: Alkohol a Rivotril Před 5 rok, 10 měsíce  
Jinak si tady čti, jak píšeš tak už to děláš, takže víš co je potřeba: suchý dům bezpodmínečně, takže bude potřeba vyřešit to i s přítelem, když on bude udržovat doma alkohol a bude před tebou chlastat, tak to bude marný boj Zkuste to spolu probrat a napiš jak se vám vede. Není to lehké, u nás to rozsekl až antabus.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49258
Re: Alkohol a Rivotril Před 5 rok, 10 měsíce  
Taky patřím k těm, co si nemůžou Antabus vynachválit. No, moc nás vlastně asi není, vždy někdo napíše, jak antabus přepil, atd... já teda ne. Antabus mi kdysi pomohl naplnit těch prvních cca 100 dní střízlivosti, dobu, které říkám -doba na rozkoukání. Pak jsem pochopil, jak se mi střízlivost líbí, že tohle je to, co chci, že se nelituju, že nepiju, naopak, střízlivý svět mi přijde zajímavější a dobrodružnější než ty moje čím dál horší kvartály. A jiné v životě alkoholika, či pijáka nepřicházejí. Po roce a dvou měsících jsem si to zas vyzkoušel to napití, no, dopadlo to tahem, kdy počáteční bujarost vystřídala zase kocovina, depresky, špatno, chybný výkony, skleslost, nespavost, atd, však to znáte.
Teď jde všechno fajn, hodně mi pomáhá léto neb je hodně fyzický práce, sekera zvoní, pila řve, dobře to jde.
Drahoslavo a tobě jsem už dávno chtěl napsat, že pamatuju tvý první zápisky tady, ty a manžel a chlast a k tomu ještě Psí Vojáci při žehlení-chacha, pamatuješ. Drsná kombinace. Ale vyykročila jsi k dobrýmu, zvládáš to bravurně a dokážeš ještě poradit, klidně, věcně.
Ale víme, že to číhá, máme ji v sobě, alkozmiji.
Všechno dobrý přeju, klidný dny.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49259
Re: Alkohol a Rivotril Před 5 rok, 10 měsíce  
Díky sochaři, tobě taky tys byl pro me zase naděje s tím antabusem.diky
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49261
Re: Alkohol a Rivotril Před 5 rok, 10 měsíce  
Diky za podporu, já už se bála, ze jsem tak děsná, že mi nikdo neodepíše.
Nepiju od soboty, dneska čtvrtek a je to krapet lepší, už nejsem tak naštvana na vsechny kolem.
V sobotu mám jit na oslavu, ale vím ze bych to neustala, bude tam hodne veselych lidi. Nevim jakou mam najít vymluvu, ale jit opravdu nechci.
Vůbec jsem netušila, že to bude tak tělesně nepříjemný.
Ale v hlavě se mi to docela přehodilo, vzdycky kdyz mi je zle, tak si vzpomenu na vsechny "taksakrice" jedna poslední je hned vedele rtu, jizva..fuj, nechapu, kdy se to stalo, kdy mi začal chlast poroucet.
Lenka Krátká
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49263
Re: Alkohol a Rivotril Před 5 rok, 10 měsíce  
Povedz, ze mas teplotu a si hrozne unavena. Keby sa Ta niekto na druhy den cosi pytal, tak povies, ze to bola asi len nejaka hlupa viroza, ze si si zobrala Ibalgin, prespala si pol dna, a uz sa citis celkom fit.
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#49266
Re: Alkohol a Rivotril Před 5 rok, 10 měsíce  
Lenka Krátká napsal:
Diky za podporu, já už se bála, ze jsem tak děsná, že mi nikdo neodepíše.
Nepiju od soboty, dneska čtvrtek a je to krapet lepší, už nejsem tak naštvana na vsechny kolem.
V sobotu mám jit na oslavu, ale vím ze bych to neustala, bude tam hodne veselych lidi. Nevim "jakou mam najít vymluvu", ale jit opravdu nechci.
Vůbec jsem netušila, že to bude tak tělesně nepříjemný.
Ale v hlavě se mi to docela přehodilo, vzdycky kdyz mi je zle, tak si vzpomenu na vsechny "taksakrice" jedna poslední je hned vedele rtu, jizva..fuj, nechapu, kdy se to stalo, kdy mi začal chlast poroucet.

Lenka, 

"jednoducho tam nechoď!"
 (...ide TO aj bez výhovorky!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49268
Re: Alkohol a Rivotril Před 5 rok, 10 měsíce  
Dneska je pátek, čas "žít" od rana me boli hlava a jsem nervózní, když jsem jela kolem hospody, tak me v ni i píchlo. Rekla bych, ze se chystám na strízlivý patek po roce a pul. Mozna i vic. Mam stazeny filmy a radeji pujdu spát. Zitra pujdu po obchodech a vecer budu snad unavena, ze opet usnu. Koukala jsem na AA, zkusim tam zajit. Stydim se..Fakt jsem trotl ze jsem si driv nevsimla tech sracek kolem me jak se chovam. V hlavě mi uz probehlo, vsak to vzdycky nedopadlo blbe, pak si vzpomenu jak stojim u baru leju do sebe vodku, melu praseciny a bavim se s lidma, kteri jsou na tom hur jak ja. Problem je i to, ze az tak me nelimituji penize, většina chlapu, do me vodku rado naleje. Tesim se na rano jak vstanu a nebude se mi motat hlava a celej den nezabiju valenim a odpocinkem.
Ja:
Nepujdu, dnes jsem to uz naznacila, sem se uvidela jak se tahnu v satech jak kopec sranec.
Lenka Krátká
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49270
Re: Alkohol a Rivotril Před 5 rok, 10 měsíce  
Ahoj Lenka, tak ako sa dary, sme na tom podobne, ja mam za sebou prvy mesiac. Tak ti drzim palce
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 29/06/2018 20:22 Provedl: Cibulka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter