Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1
Dolů
Téma: rada
#736
rada Před 14 rok, 1 měsíc  
Ahoj je mi 23 let. Jdu do hospody nebo na diskotéku tak jednou za víkend piju pivo můj problém je že neznám hranici a včas neumím přestat. Piju bavím se, bavím i okolí jsem středem pozornosti což mě dělá radost, jenže to trvá chvilku pak už jsem moc a moje nálady jsou vědšinou nesnesitelné chovám se špatně ke kamarádům i přítelkyni ráno si nic nepamatuji ale když to sliším je mi z toho na nic a moc mě to mrzí. Jsem jinak na všechny moc hodnej!! Prosím poradtemi nějaký odrazoví můstek ke zlepšení, jestli to půjde z toho co jsem napsal případně se ptejte. Děkuji moc a omluvte chyby vím že tam jistě budou jsem dys díky
míla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#756
Re: rada Před 14 rok, 1 měsíc  
Mílo,je tu o tom už napsáno snad tisíckrát.Rada pro Vás:přestat pít!!!Cokoliv a kdykoliv.Pokud nemáte klapku,je u Vás nejvyšší předpoklad k problémům s alkoholem.Jiným způsobem to nejde,brzděte dokud je jak doufám čas!!!
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#762
Re: rada Před 14 rok, 1 měsíc  
Ahoj Mílo,
zkuste se do budoucna poohlídnout po dalších možnostech, kde byste mohl využít svoje bavičské schopnosi, které jsou ve společnosti také oblíbené a potřeba. Na diskotéce se to asi žel bez alkoholu neobejde a Vy byste teď potřeboval vyzkoušet nepít, abyste mohl pozorovat, co se bude s vámi dít bez alkoholu. Tzn., zda se objeví některý z jevů abstinenčních příznaků. Tím byste mohl zjistit v kterém vývojovém typu problémového pití se nacházíte a případně i vyhledal odbornou pomoc.
Co kdybyste se přihlásil někde k ochotníkům divadla nebo tak něco, abyste dělal co Vám dělá radost a těšil i ostatní. Třeba přijdete i na jiný způsob - mládí vpřed!
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Poslední úprava: 12/04/2010 21:03 Provedl: Květa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#923
Re: rada Před 14 rok  
Taky radím přestat pít.
Janax
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter