Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1
Dolů
Téma: prosba o radu
#8008
prosba o radu Před 12 rok, 2 měsíce  
Dobrý den,
žiju s přítelem,který je alkoholik,několi měsíců šíleného pekla,kdy jsem byla častována různými urážkami,které střídaly sliby,kdy jakákoliv náprava se nikdy nestala se mi podařilo přesvědčit ho k léčení. Rozhodl se sám,prostě mu došlo,že musí. Nastupuje za 2 dny. Akorát já nevím,co mě čeká dál,co čeká jeho tam a jak se s tím vyrovnat... Proto kdyby už někdo touto rolí prošel a zkusil mi poradit...Budu ráda. Děkuji.
aero

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8011
Re: prosba o radu Před 12 rok, 2 měsíce  
On musí najít trochu pokory v sobě, bude se učit, co je alkohol, alkoholismus....bude chráněný před pitím, bude mít čas si udělat v hlavě pořádek, co vůbec od života chce!Udělal ten nejlepší krok pro sebe, pro Tebe, držím mu moc palce!A Ty, co by Tě čekalo?Oddychneš si, taky budeš mít čas si srovnat myšlenky, city.Podrž ho, piš mu dopisy, telefony tam nejsou moc povoleny, v dopise napíšeš víc, může si je číst opakovaně, chval ho,nevím kam jede, ale jestli tam bude povolená rodinná terapie, určitě ji vezmi, jeď na týden za ním, hodně to pomůže Vám oběma!Kéž by tam vydržel.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8018
Re: prosba o radu Před 12 rok, 2 měsíce  
JE TO FAJN,ŽE SE ROZHODL.PRO TEBE BY BYLO DOBRÉ ZAČÍT ABSOLVOVAT PSYCHOTERAPIE A DÁVAT DO POŘÁDKU VLASTNÍ PSYCHIKU.TAKÉ LÉČEBNY NABÍZÍ SEZENÍ PRO RODINNÉ PŘÍSLUŠNÍKY-TAM MÁTE MOŽNOST PRACOVAT NA VZTAHOVÉ OBLASTI-I POKUD VÁHÁTE A CHCETE SKONČIT-JE DOBRÉ SE ZAPOJIT,ABY JSTE SI VŠE MEZI SEBOU MOHLI VYJASNIT.MŮŽETE TAKÉ NAVŠTĚVOVAT ZATÍM SPOL.AA-PRO ALKOHOLIKY,NEBO V NĚKTERÝCH MĚSTECH FUNGUJÍ ALL-ANON SKUPINY-VŠE NAJDETE NA INTERNETOVÝCH STRÁNKÁCH POD ANONYMNÍ ALKOHOLICI A ALL-ANONN
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8024
Re: prosba o radu Před 12 rok, 2 měsíce  
Samozřejmě udělám,co bude jen možné,došli jsme dost daleko a tak to musíme zkusit dál. Jen jsem nečekala,že to takto dopadne,že si prostě dokáže pomoct sám. Mám kamaráda,který to dokázal,pil nehorázně,ale pak díky pití skoro umřel,tak si to velmi rychle rozmyslel. Vím,že lidé jsou individuální,jen když toho člověka doma máte,tak doufáte,že to není pravda a že je v pořádku. A pak zjistíte,že to tak není. Co se týče kontaktu,mobil má povolený,sice mě to udivuje,ale takto mu bylo odpovězeno,když potvrzoval příjem. Dneska pil aspoň aby usnul,dopoledne jedeme. Já se budu muset pokusit taky,asi to snáším hůř. on se o léčbě vyjadřuje jako o "dovolené",chce se vrátit jako člověk a počítá s tím,tak kéž to vyjde. Děkuju moc za příspěvky...a držte mi,prosím,pěsti. Díky.
aero

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8025
Re: prosba o radu Před 12 rok, 2 měsíce  
Určitě na Vás myslím, držím pěsti, moc Vám oběma přeji vydržet, najít pomoc, a žít hezký život.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8026
Re: prosba o radu Před 12 rok, 2 měsíce  
Mám velikou radost.Vaše snaha nebyla marná.Tak at´nepromarníte zbytek života.Hodně štěstí.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter