Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 12
Dolů
Téma: Jsem na dně a stydím se
#8835
Jsem na dně a stydím se Před 11 rok, 11 měsíce  
Ahoj všem, co tu píší. Nedávno jsem tyto stránky navštívil a určitě ne jen tak se zvědavosti ale za účelem. Ačkoliv, teď jsem střízlivý a přiznávám si, že mám problém, při opilosti je to naopak. Jsem velký hrdina, nic mi není..-) Přišel jsem kvůli alkoholu o přátele, partnera, mám samé dluhy, vyhodili mně i z práce. Teď sice pracuji, ale jsem z malého města a dnes jsem se dozvěděl od zaměstnavatele, to co přijít muselo..ptal se mě zda piji, lhal jsem, řekl jsem, že ne. Totiž, když se pije, nevnímá se okolí a spousta lidí si všimne, hele jak vypadá, je namol. A všichni si šuškají a poví si to, no jo to byl on co seděl od pátka do neděle v hospodě. Zítra jdu do poradny, držte mi palce, držím i Vám co máte problém a těm co dokázali se toho démona zbavit, upřímně gratuluji.

Vlastík
Vlastik
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 23/04/2012 16:25 Provedl: vlastik5.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8836
Re: Jsem na dně a stydím se Před 11 rok, 11 měsíce  
Vlastíku, nevěš hlavu, jsi dobrý, že začínáš něco se svým pitím dělat, vem vše, poradnu, AA, antabus....a jeď!!Mě bylo 54 let, když jsem se rozhodla nepít, a žiju si hezky, jsem šťastná, směju se, neměnila bych!Neboj, není to tak těžké!!!Zase se Ti život srovná, a šéfovi přiznej, že piješ, ale děláš vše proto, abys přestal, on ví, že máš problém, a ještě mu lžeš, bacha!!!!Omluv se, , pochopí to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8837
Re: Jsem na dně a stydím se Před 11 rok, 11 měsíce  
Líbo, děkuju moc za podporu. Si jako mých pár přátel co mi zbyli, ti se poznají nejlíp, snaží se mi pomoci. Je to pro ně jednoduché, řict mi, Vlastiku - mazej do léčebny, nebo opravdu ti nikdo nezbyde, ale mají pravdu. Dnes ráno, když jsem se podíval jak vypadám, jak to vypadá doma...neváhal jsem ani vteřinu a jsem rozhodnutý!
Vlastik
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8838
Re: Jsem na dně a stydím se Před 11 rok, 11 měsíce  
Ano, jsou to ti praví přátelé.Kámoši od piva Tě budou zrazovat, budou chtít ať piješ s nimi.Závidí Ti sílu, odvahu, že budeš lepší, budeš žít, nečučet u stejných keců, hloupnout, ničit se.Kdybys šel do léčebny, vzal bys to sice hákem, ale nejlepší věc, co bys pro sebe udělal!Víš, že jsi na hraně, bu´d se zničíš, nebo budeš žít klidný, dobrý život.Zvládneš to, čuchám, že jo!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8839
Re: Jsem na dně a stydím se Před 11 rok, 11 měsíce  
Opravdu nikdo,kdo nemá problém ťukat tyhle stránky náhodou,či z nudy.At´to je ten kdo má problém sám,nebo jejich blízcí.S démonem se neper.Je to vždy předem prohraná bitva.Vlastíku nejjednodužší je přijmout svoji nemoc a s důvěrou se obrátit na odborníky.Což jsi rozhodnutý učinit.A hlavně měj na paměti prosím,že se alkoholismus nedá nyléčit-zůstane s tebou do tvé smrti.Stejně jako se mnou a ostatními.Léčebna a léčba tě má možnost nasměrovat na nepití a ukázat alespon´základní problémy v situacích,které bys nemusel zvládat v běžném životě.těch situací je celá škála a proto je dobré využít VŠECH MOŽNOSTÍ,KTERÉ SE TI NABÍZÍ.Držím palce!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8840
Re: Jsem na dně a stydím se Před 11 rok, 11 měsíce  
Děkuju všem za úžasnou podporu, dnes jsem byl v poradně. První krok krom toho, že nepiji alkohol. Dnes mám výbornou náladu! Opravdu po dlouhé době.
Vlastik
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8841
Re: Jsem na dně a stydím se Před 11 rok, 11 měsíce  
To Ti pomohlo to rozhodnutí, je to úleva, máš problém s alkoholem, no a co?Děláš s tím něco, a jsi frajer, není se za co stydět!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8846
Re: Jsem na dně a stydím se Před 11 rok, 11 měsíce  
Vidíš,co dělá jistota!Už netápeš ale víš.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8848
Re: Jsem na dně a stydím se Před 11 rok, 11 měsíce  
Přesně tak, vím. Rozhodnutí bylo rychlé a jednoduché. Nechci skončit na ulici, všem co se teprve rozhodují a bojují, podívejte se kolem sebe na ty trosky co sedí po lavičkách na ulici, sbírají vajgly...copak takhle si přejem aby jsme skončili? Já ani náhodou! Našel jsem si plno zálib, výhoda je, že mám domek a je pořád co dělat, takže makám. Nemyslím vůbec na nic špatného. Já vím, není to dlouho, ale nepiju týden a cítím se skvěle!! Jako bych se znova narodil. Piju hodně vody a dělám si kopřivový čaj na pročištění organismu. Vydržím to a Vy co bojujete, zkoušíte, rozhodujete se..není čas se rozhodovovat, musí se do toho jít po hlavě. Všem držím (držme si)palce. Vlastík.
Vlastik
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8850
Re: Jsem na dně a stydím se Před 11 rok, 11 měsíce  
Vlastíku, najednou vidíš ten svět daleko hezčí, co?Pořád si říkej, to je krása, kdybych pil, tak to nevidím, odměňuj se za střízlivost, sice nepiješ pro sebe, stejně se potěš, zaraduj, zasloužíš si to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter