Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1
Dolů
Téma: Bažení
#921
Bažení Před 14 rok  
Ahoj,jsem tu nová.Jsem abstinující alkoholička.Abstinuju už čtyři roky.Momentálně beru antidepresiva,u kterých jsem si zkusila snížit dávka na dva dny a třetí den po snížení se mi začaly vracet úzkosti a deprese a dostala jsem silnou chuť se napít.úplně se to ve mě mlelo.Jedno já říkalo dej si,druhé mu odporovalo,že to stejně nic nevyřeší.Podobný stav jsem měla naposled po léčbě,kdy mi přestali úplně fungovat antidepresiva.Docela mě to šokovalo.Mívám chutě to ano,ale tak silné ne.Tak se ptám,co Vám pomáhá zvládat bažení?
Janax
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 16/04/2010 17:53 Provedl: Janax.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#922
Re: Bažení Před 14 rok  
Omlouvám se za chyby.
Janax
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#924
Re: Bažení Před 14 rok  
Pro Janu x - bažení je pěkný prevít, ale jako nejlepší "zbraň" proti němu používám tzv. odvedení pozornosti, tedy odejít z místa, kde mě to přepadlo, poslouchat nějakou muziku, projít se venku, vypít nějaký nealkoholický nápoj, třeba tonik, čaj, v poslední době zkouším i mlíko
Co se týče antidepresiv, tam tam mám taky problém, budu to muset řešit v nejbližší době, jelikož mám ještě závislost na Neurolu.
Mějte se hezky.
Radim
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 161-971-767 Pohlaví: Muž Místo: Hronov Narozeniny: 03/16
Poslední úprava: 16/04/2010 18:39 Provedl: Radim.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#950
Re: Bažení Před 14 rok  
Taky občas mám chutě, sny.Je to hnus.Ty mašlenky-dej si, jen jednu flašku, nikdo to neuvidí, nepozná, bude Ti dobře, usneš-mám to většinou v noci, vzbudí mně to.Ale já začnu sprostě nadávat na chlast, fakt sprostě, za chvíly se rozesměju, protože si představím, kdyby mně tak někdo viděl, jak lítám po domě, kleju, nahlas, jak to asi vypadá, a smích mně zklidní, zalehnu, spím.A smířila jsem se s tím, že ten nemocný mozek bude otravovat do smrti, no a?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#955
Re: Bažení Před 14 rok  
Libo,ty jsi taky abstinující alkoholička?Jak dlouho abstinuješ?
Janax
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#956
Re: Bažení Před 14 rok  
Pro JanuX, Líba tu psala výborný tip - nadávat, utéct od místa. Mne spolehlivě pomáhá - najíst se vydatně, to přebije tu chuť.
Bažení funguje obvykle na lačno, alkoholici pijí na lačno, nejí, protože by nemohli dále tak snadno pít. Mám to ověřené, nejsem zdaleka sám. Zkus to. Pepino
Pepino

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#980
Re: Bažení Před 13 rok, 12 měsíce  
Už jsem to tu psala,abstinuji 6 let, teprve!Sny , bažení mívám méně a méně, ale mám.Zaskočí mně vždy.Je to nepříjemný pocit.Ono těžko v noci můžu dělat něco jiného, než nadávat.Jíst se bojím, tloustnu fest,Když jsem pila, nejedla jsem skoro nic, byla jsem vychrtlá, nyní už jsem až tlustá, sice to moc neřeším,jsem už stará, 59 let,ale všeho moc škodí.S bažením musíme počítat, bohužel.Je fakt, že žádný prášky nejím, bojím se jich, abych neskončila jako feťák.Nadávky jsou drsný, ale alkoholismus je ještě drsnější.To dno je peklo.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter