Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Léčba Kontakty na léčebny, terapeuty Organizace Modrý kříž - poradna pro alkoholiky, osoby závislé na alkoholu

Organizace Modrý kříž - poradna pro alkoholiky, osoby závislé na alkoholu

PDF Tisk Email
modry-kriz-poradna-pro-alkoholiky-zavisle-na-alkoholuPomáháme lidem závislým na alkoholu nebo ohroženým touto závislostí, či na jiných návykových látkách a hráčských aktivitách (gamblerství), jejich rodinným příslušníkům a blízkým osobám. Poskytováním našich služeb chceme napomoci přímo závislým osobám či jejich blízkým řešit sociální, psychické a zdravotní obtíže, do nichž se dostali v důsledku užívání návykových látek.

 


Naším hlavním cílem je poskytování kvalitních služeb na odborné úrovni, které podporují změnu životní situace klientů a jejich návrat do samostatného plnohodnotného života, který nebude ovlivněn návykovou látkou.
 
V  rámci služby „Odborné sociální poradenství“ pomáháme těm, kteří aktuálně řeší problém se závislostí nebo nadměrným užíváním alkoholu, nealkoholových drog a také aktivním gamblerům.
 
Služby následné péče“ jsou potom určeny závislým osobám, které absolvovaly ústavní léčbu ve zdravotnickém zařízení, absolvovaly ambulantní léčbu nebo se jí podrobují, nebo osobám, které abstinují bez odborné pomoci.
 
 

Pomoc poskytujeme prostřednictvím Poraden Modrého kříže, které najdete ve městech Karviná, Frýdek – Místek, Český Těšín a Valašské Meziříčí.

Modrý kříž v  České republice o. s.

www.modrykriz.org

 

Organizace Modrý kříž pomáhá lidem ohroženým závislostí na alkoholu, jiných návykových látkách a hráčských aktivitách, jejich rodinným příslušníkům a blízkým osobám. Poskytováním našich služeb chceme napomoci přímo závislým osobám či jejich blízkým řešit sociální, psychické a zdravotní obtíže, do nichž se dostali v  důsledku užívání návykových látek.

 

Poradna pro alkoholiky, osoby závislé na alkoholu - pobočky v ČR:

 

  • Poradna Frýdek-Místek

Malý Koloredov 811

Frýdek-Místek, 738 01

Tel. : 595  534  445, 731  494  697

Mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

  • Poradna Karviná

Pivovarská 15/9

733 01 Karviná – Frýštát

Tel. : 595  172  346

Mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

  • Poradna Český Těšín

Viaduktova 8

737 01 Český Těšín

Tel. : 595  534  521,

Mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

  • Poradna Ostrava

Havlíčkovo nábřeží 687/21

702 00 Moravská Ostrava

Tel. : 733  535  487

Mail. : Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny