Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Alkoholismus Skutečný příběh alkoholika
Skutečný příběh alkoholika

Líba: byla jsem alkoholička a už se za to asi nestydím

PDF Tisk Email
pribeh_liba_sklenickovaDalší příběh o svém pití poslala paní Líba. Je to příběh plný emocí a zvláštních událostí, které se staly jedné ženě, která chodí mezi námi, je abstinentka a dokonce zřídila v jednom městě pobočku sdružení Anonymní alkoholici (AA).
Celý článek...
 

Jak funguje rodina, kde je otec alkoholik

PDF Tisk Email
otec_alkoholikTento příběh poslala Martina. Popisuje v něm, co všechno zažívala a zažívá s otcem alkoholikem a ptá se jak mu pomoci. Mou reakci na příspěvek naleznete v návštěvní knize.
Celý článek...
 

Jak přestal pít alkohol Jindra a co ho k tomu vedlo

PDF Tisk Email
jak_prestat_pit_alkoholV únoru 2010 jsem dostal do návštěvní knihy docela zajímavý příběh Jindry, který popisuje, jak přestal pít alkohol. Protože mne příběh zaujal, přidal jsem ho do kategorie "Skutečný příběh alkoholika."
Celý článek...
 

Alkoholismus zabíjí aneb zpovědi rodinných příbuzných alkoholiků

PDF Tisk Email
alkoholismus_zabiji_aneb_pribehy_rodinnych_pribuznych_alkoholikuČas od času se objeví v návštěvní knize příběhy, které píše sám život. V tu chvíli se dostáváme z pomyslné hranice teorie tvrdě do praxe, tedy skutečného života. Zaujalo mne několik silných příběhů, které zde zveřejňuji. Pro alkoholiky může být takový text varováním, co všechno mohou ztratit, ale jak víme, alkohol je velmi silný pán. Ukazuje se zde také, jak moc trpí rodina při ztrátě blízké osoby, i když byla alkoholikem.
Celý článek...
 

Vyprávění alkoholičky o své závislosti a boji s ní

PDF Tisk Email
skutecne_vypraveni_alkoholickyJe tomu několik měsíců, co mi napsala jedna  45letá paní, která  měla velký problém s alkoholem - pila intenzivně 2 roky. Rozhodla se s návykem sama bojovat. Utrpěla jedno klopýtnutí v podobě recidivy pití, která však byla jen krátkodobá a nyní se snaží odvykat.
Zde je její příběh...
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Strana 2 z 2
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny